TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 12:38:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pre nego sto postanete clan teretane...  (Pročitano 20584 puta)
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #68 poslato: Januar 26, 2012, 07:32:39 posle podne »

Valjda smo takav narod...'Nece to jos,sutra cu da zamenim'...I onda,tek kad neko nastrada,sete se da promene...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #67 poslato: Januar 26, 2012, 07:22:37 posle podne »

Ok moze da se desi da svojom krivicom napravis neku glupost, tipa lupam sapletes se i tresnes o neku ivicu, ali kad su ove stvari u pitanju koje sam pomenula kriv je gazda teretane..ja sam sreca prosla dobro jer sam bila brza i na vreme se izmakla..da me ista sprava poklopila ne bilo dobro...Nikome ne moze biti svejedno kad vidi da je sajla naceta i to stoji tako dok ne bude belaja...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #66 poslato: Januar 26, 2012, 07:16:04 posle podne »

Upravo tako, sve mozhe da se desi...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #65 poslato: Januar 26, 2012, 07:15:29 posle podne »

Naravno! Cak opasna po zivot...Mozes da tresnes glavom u neku ivicu,i ti si zavrsio karijeru...Naravno,sve moze da se desi...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #64 poslato: Januar 26, 2012, 07:12:14 posle podne »

Naravno da nije svejedno nikome, iz toga mozhe nastati jako ozbiljna povreda!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #63 poslato: Januar 26, 2012, 07:08:31 posle podne »

Koliko nam se puta desavalo,u staroj teretani (meni i drugu),da nam pukne sajla na gladijatoru,zato sto je bila debljine dlake...Pa 20 dana dok se to zameni,bukvalno ti pola vezbi uskracuje...Jbg,tad nismo znali da ne mora samo na toj spravi da se radi,nego da postoji 1000 raznih vezbu za svaku misicnu grupu...:)

a najgore ako pukne sajla pa te spici po glavi ili padne sprava na tebe sto se meni jednom prilikom desilo ...
To mi je jedna od fobija.
Nije mi nikad sve jedno kad treba da radim gde je sajla pocela da cveta, a ja natovario trgova.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #62 poslato: Januar 26, 2012, 06:57:50 posle podne »

Ma gde je najgore...:) Tuzis tu teretanu,pa posle od dobijenih para otvoris svoju 3:)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #61 poslato: Januar 26, 2012, 05:40:36 posle podne »

Koliko nam se puta desavalo,u staroj teretani (meni i drugu),da nam pukne sajla na gladijatoru,zato sto je bila debljine dlake...Pa 20 dana dok se to zameni,bukvalno ti pola vezbi uskracuje...Jbg,tad nismo znali da ne mora samo na toj spravi da se radi,nego da postoji 1000 raznih vezbu za svaku misicnu grupu...:)

a najgore ako pukne sajla pa te spici po glavi ili padne sprava na tebe sto se meni jednom prilikom desilo ...
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #60 poslato: Januar 26, 2012, 05:25:58 posle podne »

Koliko nam se puta desavalo,u staroj teretani (meni i drugu),da nam pukne sajla na gladijatoru,zato sto je bila debljine dlake...Pa 20 dana dok se to zameni,bukvalno ti pola vezbi uskracuje...Jbg,tad nismo znali da ne mora samo na toj spravi da se radi,nego da postoji 1000 raznih vezbu za svaku misicnu grupu...:)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #59 poslato: Januar 26, 2012, 05:08:10 posle podne »

Kod nas je realno takva situacija da je u vecini slucajeva samo bitno da se uzmu pare. Ne obracaju paznju vlasnici teretane na najosnovnije stvari a o tim stvarima je suvisno i pricati. Sta cemo sa tim kad se vezba sa rasklimanim tegovima, losim sajlama, spravama koje nisu pricvrscene a pritom nema nikakvog upozorenja...
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #58 poslato: Januar 26, 2012, 05:03:06 posle podne »

Ljudi skapiraju,ali tek kada je prekasno...;) Zeznuto je kada nema ko da te uputi,kada radis 'na svoju ruku'...Ja sam se tako zeznuo jednom,zato sto niko nije hteo da dodje i objasni mi vezbu,nego svi nesto stoje sa strane,a niko nesto konkretno da uradi...;) Ali,uz prave ljude sam sve naucio!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #57 poslato: Januar 26, 2012, 11:20:02 pre podne »

Zapravo ljudi ni ne razumeju koliko to veliki problem moze biti!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #56 poslato: Januar 26, 2012, 08:32:59 pre podne »

Ono što je takoĂ°e problem je što se radi "šablonski".  U većini centara nema nikakve ankete, razgovora sa klijentima, da ne govorim o zdravstvenom pregledu (i ako ga ima bože sačuvaj kakav je)  ništa se o tome ne razmišlja...  a odgovornost velika,

zaključak:  fitnes industrija i zdravlje ne idu baš uvek zajedno :)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #55 poslato: Januar 26, 2012, 12:16:21 pre podne »

Ma znam...50e u pocetku,posto su pocetnici! Uzmu sagorevac za 1200,kreatin za 1200,neki protein za 2500 i to im je dovoljno...Kapiras :) Kako god,ljudi nece da daju 50e na nesto zdravo,a daju 200e na kladionicu,na alkohol...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #54 poslato: Januar 25, 2012, 08:07:22 posle podne »

E da je 50 evra mesecno to bi bilo vrh ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.