TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 06:18:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Al sam se ulenjio, bash sam se ulenjio  (Pročitano 2698 puta)
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #10 poslato: Jun 09, 2007, 12:10:11 pre podne »

Ja sam i pre ovoga jedno 2-3 nedelje fizikalisao ali to tad nije bilo kao sad.
Ali fora je u tome sto sam zheleo da idem i u teretanu u isto vreme.
Posle par dana rada i posle posla u teretanu mogu vam reci da sam bukvalno jedva ustajao iz kreveta a zaspao cim sam ga dotakao.

Inače danas sam popio samo cokoladno mleko ;D  lepo jeo vezbao (sklekove i trbusnjake  ne smem od sramote da kazhem koliko ;D :P ) i ceo dan proveo na bajsu...
E napokon sam i uradio taj korak pa je sad sve ostalo lakse ;D

Ajde pa se pishemo na forumu a mozda i vidimo na strandu ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9 poslato: Jun 08, 2007, 10:56:54 posle podne »

A to da,posto je meni trening u 9 uvece lezem kasno,al dugo i spavam :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mikiveliki
Gost
« Odgovor #8 poslato: Jun 08, 2007, 10:08:36 posle podne »

U smislu treninga ili?

U smislu da ako ne spavas ne moz's da napredujes, nema da rastes. Tacka!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Jun 08, 2007, 09:46:25 posle podne »

U smislu treninga ili?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mikiveliki
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jun 08, 2007, 09:32:39 posle podne »

Iz iskustva mogu reci da je najgori rad posle fizikalisanja za misicnu masu nocni rad!
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #5 poslato: Jun 08, 2007, 05:10:02 posle podne »

Ma posao sa fixnim radnim vremenom je mama ! Sve ostalo je lose za nas vezbace....
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Jun 08, 2007, 04:42:14 posle podne »

Ma sve je to super... samo nemoj da se nerviraš jer i od toga nastaje salo.. nije tragedija, vratices se u formu jer znas kako :)

Uzivaj u vezbanju i pravilnoj ishrani :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Jun 08, 2007, 01:09:33 posle podne »

Gledaj to sa vedrije strane.Ti si bar neko vreme dao oduska svom organizmu i uzivao u jelu sto i nije tako lose.Ja licno nepamtim kad sam zaredjao duzi period da uzivam u jelu.Znaci,i nije to tako lose.A vratices se ti na pravi put samo malo treba volje i to je to.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: Jun 07, 2007, 10:19:14 posle podne »

Ma vratices se ti,nije ta veverica tu za dzabe :)

Ja ne pojedoh ni gram sladoleda,torti,bombona citavih 8 meseci...tacno znam kad bih jednu okusio bila bi situacija ubrzo kao kod tebe :) Jao,pa samo pepsi nekad lepi,slatki,bozanstveni kad probam dodje mi sve da batalim i uzivam u pepepesiju i nista da ne jedem ceo dan...svi smo tu na ivici rekse...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #1 poslato: Jun 07, 2007, 10:01:38 posle podne »

E pa ljudi svi vi iskusniji vezbaci koji visite na forumu sigurno ste jednom ili vishe puta rekli nekom "lenjom" da sto vishe jede slatkog, neaktivno zivi sve ce mu biti tezhe i tezhe da napravi preokret i krene sa vezbanjem i zdravom ishranom.

Ja sam verovatno nesto vishe od 2 meseca radio. Kako sam krenuo da radim (fizikalishem) znao sam da cu smrshati ... naravno dobiti stomacic a izgubiti to misica sto sam imao. Nemojte da mi pricate o tome da sam mogao jesti i dok sam radio ... to je bilo nemoguce jer sam ja kako sam ustao jeo jaja ... otishao na posao i tamo jeo oko 11-12 i sve do 6 (a u drugom emsecu i kasnije) nista nisam jeo ... nije meni bio problem jesti, ali se na poslu ne može jesti svaki cas pogotovo kad se rade fizikalni poslovi tu je jako tesko raditi punog stomaka. Kako god da ne smaram vishe sa ovim ...

Uglavnom posle nesto vishe od 2 meseca ja sam imao 90kg (salceta i misica) sada imam 84 kg salceta, naravno ostalo je i misica ali to nije to vishe ... Stomacic je tu ;D
Ono sto želim da kažem jeste to sto sam ovih dana od kad sam prestao da radim iskusio ono sto smo svi barem nekoliko puta rekli (pocetak teksta). Ja kad sam zavrshio sa poslom odlucio sam da odmorim malo ... Kako nekad volim da pojedem slatko a tad sam imao para kupio sam i malo vishe... I tu je krenuo zacarani krug. Ja kad sam zavrshio sa poslom rekao ici cu za koji dan na trcanje , ici cu sutra na trcanje ali od toga nista! Takodje sam govorio da cu kuci vezbati (trenutno ne smem vishe da troshim pare na teretanu jer moram sacekati da vidim sta ce biti sa faxom :) ) ali naravno ja nikako da krenem kuci da vezbam.
Ovaj tekst sam zheleo da napishem zbog tog zacaranog kruga ... jer sam i ja taj bio koji je govorio:"ma nikad se ja necu ulenjiti "
Jeduci razne sladolede, keksove, cokolade sve sam vishe i vishe ishao dole ... nista ne preduzimajuci...
E pa ovaj tekst je mala prica o tome kako nekad i treba shvatiti ostale (obicne) ljude a ne samo im govoriti idi vezbaj ...
To ne pali ... morate ih vi odvesti, morate im vi pokazati i morate biti sa njima neko vreme ako ocete da ih "navucete" na to.
Takodje je ovaj tekst nacin na koji cu sebe vratiti na put ,er kad ja kazhem nesto a drugi to vide/cuju ja to moram uraditi , to sam zheleo sa ovim tekstom da postignem :)
Pisao sam ovaj tekst dok sam jeo poslednju posudicu sladole (vulkano od cokolade ;D ) barem za neko duze vreme.
Tako da ja se sutra vracam vezbanju i dobroj ishrani ...
Napisao sam tekst zbog mog vracanja na "pravi put" i nekad nas koji nikako da razumemo "obicne" ljude koji ne vezbaju jer sam ja prosao taj "zacarani krug" (kao da pricam o drogi ;D) naravno svi smo ga prosli ali je drugacije kada dosta dugo trenirate
i shvatite neke stvari pa prodjete kroz "krug".
Toliko od mene nadam se da nisam smorio.
Sportski pozdrav!
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.