TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:07:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Scivation Xtend  (Pročitano 6644 puta)
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #28 poslato: April 16, 2008, 11:49:59 pre podne »

Pa pazi nisi ti uopste daleko od coveka koji ne vodi racuna sta/kako u svemu ovome!!!
Koristis whey itd vec dve godine a ishrana ti je regulisana. Pa sta mislis da ja radim?
Ja sam onda mnogo krace od tebe u ovome.
Verujem da svake pojedinacne amino imaju veliki uticaj pa tako i glutamin.
Nego ne znam koliko ti se isplati uzimati SNI bcaa!!! Preskupo za tu kolicinu!
Moj savet koji sam  dobijao od ljudi koji znaju posao,jeste da probas na sebi
i vidiis sta i kako. Ao vidis da nema efekta menjas,a pak ako ima opet gledas
da bude jos bolje.
Ajd onda kad postavis...continue
Sačuvana
Uros1982
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #27 poslato: April 16, 2008, 11:13:01 pre podne »

Ma znam,daleko od toga da se ja ne zrtvujem i da sam neki amater,ali i dalje mnogo toga vise ulazem na samu ishranu,znaci moja suplementacija se sastojala 2 god od samo wheya,ponekad glutamina,dekstroze i take one natrol-a.Sada to dizem na neki veci nivo,ali ja idem korak po korak,ne mislim da to moze preko noci,tako da sam poceo da pojacavam i ishranu i suplementaciju.Trenutno: 183cm 88kg,ali trudim se da bude sto cistije koliko je to moguce,mada od 15 may-a cu se baciti na definiciju tako da me i BCAA i ella suva ceka hteo ne hteo..Trenutno je cepam sa 0,2l jogurta i 0,2 vode pa mesam.Od suplementacije trenutno: Elite Whey,Scitec G Bomb,SNI BCAA 4hours,SNI tribulus.natrol take one.Planiram BCAA u prahu ali ove tablete su privermeno jer ih u prahu nema na Novom Beogradu.Takodje ne znam sta da radim sa glutaminom,jer se do skora svi kunuli u njega,a sada vec menjaju misljenja.Mada bi G Bomb trebalo da bolje da se absorbuje od obicnog.Aj da ne idemo off slikao sam se pre neki dan pa ih posavljam na "amaterima",pa cu tu vise pisati o svojoj ishrani i suplemetima..komentari su dobrodosli..ali ne onakvi  ;)
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #26 poslato: April 16, 2008, 10:32:32 pre podne »

Pa ne gledam ni ja ovo pro i daleko od toga jer je menii ovo samo usputna stvar i to trenutna ali ako neko zeli
i makar manje rezultate mora zaboraviti makar delimicno na neka gurmanska zadovljstva. To vazi i za suplemente.
Nema ja sta da se ljutim sto neko ne moze da trpa u sebe nesto sto je odvratno ali kazem da covek koji je vec
zreo i prosao toliko toga,konta da bez tih "ruznih ukusa" nema napretka pa makar se radilo i o rekreativcu.
I slazem se sa tobom o tim likovima sa 15-18god ali ima i starijih od njih koji samo copy pastyuju sa foruma na forum
ili iz teme u temua da su malo toga prosli.
Da ti olaksam malo,probaj ELU sa wheyom ili tecnim amino, mozda bude bilo bolje.
Sačuvana
Uros1982
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #25 poslato: April 16, 2008, 10:13:12 pre podne »

Prvo kreces sa bcaa a ne citas koliko im je doza a kao drugo ukusi.... Valjda si u tim godinama vec skontao da u ovom sportu ukusi igraju sporednu ulogu....
Znam ja da u ovom sportu ukusi igraju sporednu ulogu,ali kao prvo ti moras da shvatis da ovde ima ljudi koji ovo ne gledaju ovo kao sport,meni je bodybuilding i dalje jedan vid rekreacije,zbog posla i obaveza kojih imam,ja cenim tvoje rezultate,jer su ti slike i forma ok,ali si se ti za to mnogo mnogo zrtvovao (verovatno i sam znas koliko) i to cenim,ali neko i dalje nije spreman za toliku zrtvu,tako da nemoj se ljutiti ako neko ne voli da pije gorke i odvratne bcaa u prahu.Drugo kakve veze godine imaju sa tim..Ja ovde citam vec godinu dana i vise i upijam znanje..i ovde nista gore nisam video od ljudi koji sa 15-18god pametuju kao da imaju najvise iskustva..znaci ja nisam nista pametovao o stvarima u koje se ne razumem ili jos gore ne znam,ja sam ovde da se informisem i primenim u praksi.Aj kacim neke slike ovih dana,pa ces da vidis da i pored mog oskudnog znanja i vremene,rezultati su vise nego dobri..Kada budem hteo ozbiljnije da se bavim ovim sportom,bice i zrtve..pa makar morao da pojedem i najgore BCAA ili celu ELLU pred spavanje..I postedi me ovakvih komentara,jer si mi digao pritisak,prebicu svog direktora koji mi vec odavno nervira,a onda nece biti finansija ni za whey.. :)
« Poslednja izmena: April 16, 2008, 10:16:25 pre podne od strane Uros1982 » Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #24 poslato: April 16, 2008, 09:41:57 pre podne »

Prvo kreces sa bcaa a ne citas koliko im je doza a kao drugo ukusi.... Valjda si u tim godinama vec skontao da u ovom sportu ukusi igraju sporednu ulogu....
Sačuvana
Uros1982
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #23 poslato: April 16, 2008, 09:35:50 pre podne »

Reci kakv cudan ukus,kao da je ljuto...
Ako ti je to u nicku godiste onda te ne kontam!!!

Aj ti meni objasni sta ti mene ne kontas??
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #22 poslato: April 16, 2008, 09:17:00 pre podne »

Reci kakv cudan ukus,kao da je ljuto...
Ako ti je to u nicku godiste onda te ne kontam!!!
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #21 poslato: April 16, 2008, 08:55:51 pre podne »

pa to su bcaa, sto ocete
Sačuvana
two more...no matter what...!
Uros1982
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #20 poslato: April 16, 2008, 08:47:25 pre podne »

Reci kakv cudan ukus,kao da je ljuto...
Sačuvana
DMX91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100

« Odgovor #19 poslato: April 15, 2008, 08:44:02 posle podne »

Cuti,ne pitaj ;D. Uzeo sam sa ukusom od lubenice,pa kad se pomesa sa onim odvratnim ukusom amino kiselina,dobije se blagi uzas  ;D.Nego,kad pijem "grebe" me grlo dosta...Moracu ja ovo da "bacim" u venu  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: April 15, 2008, 05:32:06 posle podne »

Bile su to slatke muke, je l' da? :D
Sačuvana
DMX91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100

« Odgovor #17 poslato: April 15, 2008, 05:18:40 posle podne »

Nashao sam dozer,hvala.Sad da otvorim kutiju,kad ono nece....Sve mi se ruke ucrvenele od zapinjanja koliko se zaglavio zatvarac i jedva sam je ziv otvorio,tako sto sam povukao zatvarac na gore ;D
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #16 poslato: April 15, 2008, 11:36:09 pre podne »

ne 2 grama BCAA SNI je tableta,tako da na 10kom ide 20g dnevno,ali imaju i zastitni film okolo,tako da se sporo pustaju i bolje se absorbuju nego obicne tablete.Zbog zastitnog filma okolo ne pojede ih pola zeludacna kiselina,tako da nisu toliko lose kao neke tipa Scitec-ove ili neke slicne.Znam ja da je prah bolji,ali i gadan je,ali nema u YBC-u u Beogradu,valjda ce stici..

procitaj malo bolje 2tab=2gr
Sačuvana
Uros1982
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #15 poslato: April 15, 2008, 11:26:58 pre podne »

ne 2 grama BCAA SNI je tableta,tako da na 10kom ide 20g dnevno,ali imaju i zastitni film okolo,tako da se sporo pustaju i bolje se absorbuju nego obicne tablete.Zbog zastitnog filma okolo ne pojede ih pola zeludacna kiselina,tako da nisu toliko lose kao neke tipa Scitec-ove ili neke slicne.Znam ja da je prah bolji,ali i gadan je,ali nema u YBC-u u Beogradu,valjda ce stici..
« Poslednja izmena: April 15, 2008, 11:33:25 pre podne od strane Uros1982 » Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #14 poslato: April 15, 2008, 09:28:23 pre podne »

10g je besmisleno uzimati tako da pakovanje od 90tab traje 4-5dana
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 19 upita.