TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396191 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 16, 2024, 04:23:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 117 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin za početnike!  (Pročitano 405468 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1551 poslato: Avgust 03, 2012, 02:43:53 posle podne »

Pozdrav dobri ljudi,
Dugo me nije bilo na ovom forumu, ispao sam iz shtosa a i iz treninga. Skoro sam se ponovo aktivirao, pa molim za malu pomoc oko toga kako da uskladim konzumaciju suplemenata i treninge za najbolji efekat. Imam 180m 87kg i 29god, rekreativno se bavim sportom ceo zhivot, uglavnom sam orijentisan na borilachke sportove i teretanu. E sad, ovako za pochetak sam u Pansportu uzeo Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional (izabrao na osnovu preporuka sa ovog foruma, ukus bela chokolada-jagoda stvarno odlichan ;D), Crealine-Labrada i Twinlab Daily One With Iron.
Trenutno radim treninge kondicije i snage ponedeljkom, sredom i petkom, a u teretanu idem utorkom, chetvrtkom i subotom. Na osnovu onoga shto sam prochitao na ovom forumu pocheo sam suplemente da pijem na sledeci nachin: kreatin pijem (radim fazu punjenja 7 dana) 5g kad ustanem (7:30), doruchkujem u 8 (nekad ubacim 1 mericu whey-a), trening mi je u 10, tako da popijem josh 5g u 9:40, posle treninga pijem whey (1.5 merica) + kreatin + dextroza (20-30g), a posle u toku dana na prazan stomak popijem josh 5g kreatina. Multivitamin pijem uz ruchak. E sad, moja pitanja su sledeca:
1. da li su ok suplementi koje sam izabrao? Shta biste i da li biste kasnije josh neshto ubacili?
2. da li pravilno konzumiram sve suplemente?
3. zhelim uskoro da pochnem da treniram i bjj. Treninzi su ponedeljkom, sredom i petkom u 17:30. Zanima me kako onda da rasporedim suplemente, jer cu imati dva treninga dnevno? Tad cu vec zavrshiti za fazom punjenja tako da sam mislio kreatin da uzima 2x5g dnevno.

To bi bilo sve, hvala unapred svima koji prochitaju moj post i izvinjavam se na duzhem postu kao i ako sam postavio pitanje u pogreshnoj temi.

super izbor za suplementaciju, imaš sve ono najosnovnije... samo to podupri dobrom ishranom i samo napred!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1550 poslato: Avgust 03, 2012, 11:37:02 pre podne »

Kada pocnes sa 2 treninga dnevno pij ujutru nakon treninga a popodne pre treninga 5 g.suplementacija trenutna je ok,kasnije mozes da ubacis i glutamin.bcaa i mozda neki NO reaktor.Mnogo bitnije od svega toga je da imas kvalitetnu ishranu uz nesto pojacani unos slozenih hidrata sobzirom da ces imati 2 treninga dnevno.
Sačuvana
Don Mikele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #1549 poslato: Avgust 02, 2012, 11:22:42 posle podne »

Pozdrav dobri ljudi,
Dugo me nije bilo na ovom forumu, ispao sam iz shtosa a i iz treninga. Skoro sam se ponovo aktivirao, pa molim za malu pomoc oko toga kako da uskladim konzumaciju suplemenata i treninge za najbolji efekat. Imam 180m 87kg i 29god, rekreativno se bavim sportom ceo zhivot, uglavnom sam orijentisan na borilachke sportove i teretanu. E sad, ovako za pochetak sam u Pansportu uzeo Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional (izabrao na osnovu preporuka sa ovog foruma, ukus bela chokolada-jagoda stvarno odlichan ;D), Crealine-Labrada i Twinlab Daily One With Iron.
Trenutno radim treninge kondicije i snage ponedeljkom, sredom i petkom, a u teretanu idem utorkom, chetvrtkom i subotom. Na osnovu onoga shto sam prochitao na ovom forumu pocheo sam suplemente da pijem na sledeci nachin: kreatin pijem (radim fazu punjenja 7 dana) 5g kad ustanem (7:30), doruchkujem u 8 (nekad ubacim 1 mericu whey-a), trening mi je u 10, tako da popijem josh 5g u 9:40, posle treninga pijem whey (1.5 merica) + kreatin + dextroza (20-30g), a posle u toku dana na prazan stomak popijem josh 5g kreatina. Multivitamin pijem uz ruchak. E sad, moja pitanja su sledeca:
1. da li su ok suplementi koje sam izabrao? Shta biste i da li biste kasnije josh neshto ubacili?
2. da li pravilno konzumiram sve suplemente?
3. zhelim uskoro da pochnem da treniram i bjj. Treninzi su ponedeljkom, sredom i petkom u 17:30. Zanima me kako onda da rasporedim suplemente, jer cu imati dva treninga dnevno? Tad cu vec zavrshiti za fazom punjenja tako da sam mislio kreatin da uzima 2x5g dnevno.

To bi bilo sve, hvala unapred svima koji prochitaju moj post i izvinjavam se na duzhem postu kao i ako sam postavio pitanje u pogreshnoj temi.
Sačuvana
akidjepeto
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1548 poslato: Jun 13, 2012, 09:47:12 posle podne »

Hvala na odgovorima ljudi
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1547 poslato: Jun 13, 2012, 02:06:56 posle podne »

Ljudi imam jendo pitanje . Pre par dana sam poceo da koristim Kre-alkalyn. Kako  ga treba uzimati danima kada se ne trenira ?

možeš 2 kapsule danima kada ne treniraš, i 4 kapsule u danima treninga... često momci tako konzumiraju.

Ja sam pila 2 na dan, konstatno i meni je bio extra, ali ja sam ipak žensko :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #1546 poslato: Jun 13, 2012, 01:07:40 posle podne »

Upravo tako kao sto je Robert rekao.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1545 poslato: Jun 12, 2012, 02:59:03 posle podne »

Ja bih ga uzimao kao i svaki drugi kreatin - jedno do dva serviranja, tj. 2 x 1 kapsula dnevno ili čak obe odjednom.
Sačuvana
akidjepeto
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1544 poslato: Jun 12, 2012, 01:33:33 posle podne »

Ljudi imam jendo pitanje . Pre par dana sam poceo da koristim Kre-alkalyn. Kako  ga treba uzimati danima kada se ne trenira ?
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #1543 poslato: April 21, 2012, 04:38:26 posle podne »

razlika je vise na psihickoj bazi, ali postoji, dakle po meni, iz iskustva licnog i nekoliko popijenih kutija od po 120 komada i obicnog i pro efx kre alkalyna cini mi se, dobijas nekih 5-10% na intenzitetu treninga i subjektivnom osecaju "ne-umora" odnosno svezine i zelje.

mera je 2 pilule 15 minuta pre treninga i recimo jedna u toku dana...probaj, radi 101%
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1542 poslato: April 21, 2012, 10:06:47 pre podne »

Tnx bro :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #1541 poslato: April 21, 2012, 09:23:53 pre podne »

I dalje sam na Dymatizovom monohidratu a hocu da probal kre. Ne znam koji da uzmem, obichan ili pro. Bash cu se usled ovih ovde iskustava opredeliti.

pro pro pro:)
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1540 poslato: Mart 21, 2012, 10:14:21 pre podne »

Verovali ili ne, za 8 godina koliko koristim suplementaciju, još nisam koristio glutamin. To  znači da sam dobro upoznao svoje telo, pa će mi biti lakše da vidim efekte glutamina kojeg uskoro nameravam da koristim. Nameravam koristiti doze 30-40g dnevno, ukupno 2kg glutamina i da pažljivo proučavam efekte.

u sportovima izdržljivosti, biciklizam npr.  - neizostavni suplement.  Meni jako prija glutamin, a biciklisti ga jako puno koriste. Koliko će tebi odgovarati u teretani, videćemo.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #1539 poslato: Mart 20, 2012, 07:19:57 posle podne »

Ja trenutno uzimam tecni kre alkalyn i mnogo mi vise prija nego onaj u tabletama.Prvi razlog je sto ima lep ukus i jos osvezava.A i cini mi se da nekako meni vise prija.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1538 poslato: Mart 20, 2012, 07:16:38 posle podne »

Sve mislim da cu odmah sa kofeinom, realno volim sve shto ima kofein :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
marko031786
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #1537 poslato: Mart 20, 2012, 06:50:39 posle podne »

Pa najbolje da uzmeš jednom običan , drugi puta sa kofeinom pa ćeš sam da vidiš sta te bolje radi :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 117 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.