TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 07:59:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplementi pitanje  (Pročitano 9142 puta)
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #40 poslato: April 04, 2011, 02:50:30 posle podne »

taj brend je iz slovenije,a za nasu zemlju uvozi ga cika peki i taj whey je super ja sam ga probao..i jos tu ponke stvari i mogu da kazem sve najbolje o the nutrion.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #39 poslato: April 04, 2011, 02:28:44 posle podne »

Nisam cuo za taj brend, ne bih se previse uzdao, osim ako nije neki manji privatni brend, jer postoje tako neki "izrodi", kada neko ko je stvarno zaljubljen u sport sam krene jako kvalitetno da proizvodi proizvode namenjene tom sportu... ali je previse komercijalizovano onda znas da se radi o prodaji magle... izguglaj pa ces skontati, ja stvarno ne znam...
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #38 poslato: Mart 24, 2011, 09:32:44 posle podne »

zna li ko kakvi su suplementi proizvodjaca THE NUTRITION ? mozda je neko probao amino whey ( 87 % protein po dozi ) . Ako nije niko probao amino whey zna li ko ovako inace kakvog su kvaliteta ovi suplementi kao marka ili ako je neko probao neki ? molim brz odg. ( treba da kupim rodjak moze da mi nabavi a ide sutra ) ?
Sačuvana
train hard or go home !
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #37 poslato: Mart 24, 2011, 08:16:55 posle podne »

Stvarno mi neverovatno da nekom i najgadniji moguci protein moze da bude nesto drugo osim lep :)...

Zamisli da su BCAA u pitanju i da vidis kako ce ti se svideti! :)

Da ali mnogi kad su na dijetama ocekuju od tog proteina da im ulepsa dan, posto im je jedino slatko tokom dana.
Inace generalno ukusi solo vanile su dosta slabi, pa ko hoce da mu sejk bude poslastica neka ih obidje.

A BCAA su prica za sebe, ja njih ne stavljam u PWM jer ga totalno zeznu, nego lepo tri kasike usta i zalijem vodom.

Pa meni bi i najgadniji protein ulepsao dan... a nisam na dijeti! Znaci da tima koji su na dijeti sigurno oce jer kad si na dijeti ono sto je iance gadno bude lepo :)

tako da u svakom slucaju mi je smesna rasprava o ukusima proteina. Marketing vas sve zeznuo :D tipa bum reklama "najbolji ukus" i bla, bla, od toga je garant i krenulo sve u proslosti, sada na svakom koraku bitan faktor protiena je ukus... kakav non sense. stvarno bi voleo da mi neko pokaze protein koji je nije ukusan, makar ga napravio sa vrucom vodom i posolio...

Zavisi na koliko jake ukuse su ljudi navikli... :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #36 poslato: Mart 24, 2011, 07:22:18 posle podne »

Stvarno mi neverovatno da nekom i najgadniji moguci protein moze da bude nesto drugo osim lep :)...

Zamisli da su BCAA u pitanju i da vidis kako ce ti se svideti! :)

Da ali mnogi kad su na dijetama ocekuju od tog proteina da im ulepsa dan, posto im je jedino slatko tokom dana.
Inace generalno ukusi solo vanile su dosta slabi, pa ko hoce da mu sejk bude poslastica neka ih obidje.

A BCAA su prica za sebe, ja njih ne stavljam u PWM jer ga totalno zeznu, nego lepo tri kasike usta i zalijem vodom.

Pa meni bi i najgadniji protein ulepsao dan... a nisam na dijeti! Znaci da tima koji su na dijeti sigurno oce jer kad si na dijeti ono sto je iance gadno bude lepo :)

tako da u svakom slucaju mi je smesna rasprava o ukusima proteina. Marketing vas sve zeznuo :D tipa bum reklama "najbolji ukus" i bla, bla, od toga je garant i krenulo sve u proslosti, sada na svakom koraku bitan faktor protiena je ukus... kakav non sense. stvarno bi voleo da mi neko pokaze protein koji je nije ukusan, makar ga napravio sa vrucom vodom i posolio...
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #35 poslato: Mart 19, 2011, 03:42:35 posle podne »

Ali dobro zvaci... ;)
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #34 poslato: Mart 19, 2011, 02:33:50 posle podne »

to je bar lakše...
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #33 poslato: Mart 19, 2011, 02:29:02 posle podne »

mogu 3 kasike usta pa da zalijem vodom ?? :)

Kad god nesto nije ukusno ja tako, kreatin, BCAA, ...
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #32 poslato: Mart 19, 2011, 02:27:38 posle podne »

Aaaaa         sad sam popio jednu dozu ......
Ali nzm. da li ću moći ovako svakog dana :((


mogu 3 kasike usta pa da zalijem vodom ?? :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #31 poslato: Mart 19, 2011, 01:59:38 posle podne »

Ja bi ga popio tacno da smrdi i da je ogavnog ukusa,samo kazes sebi TO JE PROTEIN. Hahahahahaha :) Kad je nesto zdravo a ne tera na povracanje,onda ga popijem na silu ako treba. :) ;) Mozes i da dodas maltodex ili dextrozu,ili BCAA i Glutamin,zavisno sta imas od suplemenata,to ce malo ublaziti ukus i bolje ga rastvori u 500 ml,meni bar bude jako sve u 300 ml. :)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #30 poslato: Mart 19, 2011, 01:58:22 posle podne »

meni ok ukus bcaa
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #29 poslato: Mart 19, 2011, 01:56:08 posle podne »

Stvarno mi neverovatno da nekom i najgadniji moguci protein moze da bude nesto drugo osim lep :)...

Zamisli da su BCAA u pitanju i da vidis kako ce ti se svideti! :)

Da ali mnogi kad su na dijetama ocekuju od tog proteina da im ulepsa dan, posto im je jedino slatko tokom dana.
Inace generalno ukusi solo vanile su dosta slabi, pa ko hoce da mu sejk bude poslastica neka ih obidje.

A BCAA su prica za sebe, ja njih ne stavljam u PWM jer ga totalno zeznu, nego lepo tri kasike usta i zalijem vodom.
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #28 poslato: Mart 19, 2011, 01:42:29 posle podne »

Znachi pijem pa gde puklo da puklo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!             
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #27 poslato: Mart 19, 2011, 12:08:09 pre podne »

Stvarno mi neverovatno da nekom i najgadniji moguci protein moze da bude nesto drugo osim lep :)...

Zamisli da su BCAA u pitanju i da vidis kako ce ti se svideti! :)
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #26 poslato: Mart 19, 2011, 12:00:39 pre podne »

au kakav crnjak squirll :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.