TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 11:17:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kod cika zube...  (Pročitano 14677 puta)
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jun 08, 2008, 12:09:35 posle podne »

Ajao...

Ja mislim da sam ja imao najgore iskustvo sto se zuba tice...  :-\
Kao klinac sam bio kod zubara isao secam se da mi ih vadi... i posle toga jedno 10-11 godina nisam posetio zubara...
Ja sam imo ogromne rupcage, a ti bolovi, pa to nisam mogo zagristi hranu ni sa jedne ni sa druge strane, znaci ako samo pipnem hranom neki od tih zuba (a bilo ih je dosta pokvarenih, sva sreca pa prednji nikad nisu bili) pojave se UZASNIII bolovi kakve u zivotu niko nije osetio, znaci ja sam se budio tako u 3-4 ujutru sa tim bolovima i trpeo i trpeo skakao po sobi kolko boli... i tako dosta vremena/.... secam se takodje na 1. maju pre dve godine sam zagrizo na jedan supalj zub, kad je to pocelo, uf majko moja, ja sam se samo pokupio i otisao, nije bilo teoretske sanse da izdrzim taj bol...
Dosta puta sam pio Panadol i razne gluposti za bolove... a sto je najtuznije , nista nisam pricao mojima, oni mislili moji zubi perfect...
I na kraju kad sam bio na slavi pre jedno godinu i po dana kod mog jednog druga ciji su roditelji zubari, oni me pitali kad cu doci kod njih na pregled... :D I ja nekako skupim hrabrost i zakazem ladno termin... Kad je meni zubar video te rupe , ajao  :o Isao sam 4 dana kod njega, svaki dan po sat - dva... anestezija sam se naprimao svaki put, nabusio se samo tako, ali uopste nije bilo tako strasno ko sto sam ja zamisljao, ja sam se nenormalno bojao i zato nisam posecivao zubara, ali kolke sam ja karijese imao i uopste me nije bolelo , pitam se kako bi bilo da sam isao na vreme...eto toliko  8)

PS: Sad imam perfect zube, bio sam nedavno na pregledu  ::)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Jun 08, 2008, 12:03:53 posle podne »

Imao i jos me cekaju. Bolje da me nisi podsecao... :D

Imao sam gotovo identcnu situaciju kao i ti.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1 poslato: Jun 08, 2008, 11:51:48 pre podne »

Vecina od nas je bila kod njega..neki retki su imali srece da kod njega uopste ne idu.Iskreno voleo bih da sam jedan od onih koji nikad ne bi ni trebali ici (ako takvih ima) ali pre ili kasnije odemo na tu stolicu svi.
Na moju srecu genetika mi je takva da imam kvalitetne zube,ali eto desilo se da sam morao i ja na tu stolicu.Slusao sam mnogo prica kako to boli,kako je neprijatno itd..ma nisam ni verovao niti se time zamajavao sve do trenutka... secam se kao da je juce bilo kad sam seo u tu stolicu.Zubar me je pitao hocu li anesteziju a ja naravno rekao sam ne! Sta ce meni to pa musko sam zar ne? I uzeo je da burgija..burgujao i odjednom kad je pogodio zivac,imao sam utisak da cu odsociti dva metra iz stolice u vis.Video sam sve zvezde bukvalno.Uzasan bol,nema sanse izdrzati ga.Nema veze koliki ste,koliko veliki i jaki,nema sanse izdrzati ga...posle sam trazio dve anestezije a ne jednu  :D
Kasnije mi je to sve delovalo veoma smesno hehe...
Jel imao od vas neko slicnih desavanja?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.