TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:52:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Par pitanja za profi bodybildere  (Pročitano 10586 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Avgust 20, 2008, 02:46:09 pre podne »

Aj pokazi mi jednu osobu koja nema nikakve komplekse i dobijes od mene kilo zlata :D ceo svet se zasniva na kompleksima,sta ti je tu cudno?

zasto neko ko se bavi BB-om ima vece komplekse od nekog ko se bavi plivanjem?Ili od nekog karatiste?



ustvari cak su kompleksi naterali tebe da stavis taj post,a mene da ti odgovorim..bez kompleksa svet bi stao...druga je stvar sto neko shvata da ih ima a neko zivi u lazi da ih uopste nema :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
BratMilos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #25 poslato: Avgust 20, 2008, 02:30:57 pre podne »

Bodi bilding je kod vecine,napominjem,kod vecine,posledica jednog ogromnog kompleksa,koja kasnije napravi toliku zbrku u mozgu,da ona predje u katastrofu.
E,tad,ljudi puknu,pa se puknu,i polude skroz na skroz

Da ne gresim dusu,ima normalnih,al malo vrlo
Sačuvana
- ...neko je rek'o da rodjeni smo greskom,pa kad je vruce,ti popravi se snegom.Zgotivili smo gudru,da bi bili srecni,sa 25 svi su imptotentni,svaka druga sisa,sada jeste lerdi - klinci prepotentni,svako bi da leti bratee
jojevta
Gost
« Odgovor #24 poslato: Jul 27, 2008, 10:25:35 posle podne »

Razbijam led, nisam profesionalac ali jesam iskusio takmicarski bodibilding, medju amaterima sa kojima se svakodnevno srecem sebe mogu kvalifikovati kao profesionalca.
1. Prvo iskustvo sa steroidima sam imao kad sam krenuo da se spreman za takmicenje krajem 2002, iz ovoga sledi da mi je motiv bio opravdan tj. sportski rezultat!
2. Nisam imao i nemam problema sa zdravljem jer sam kontrolisano uzimao steroide i sve kure su mi bile isprogramirane do detalja.
3. Samopuzdanje uz svaku kuru nenormalno raste, svaki gram misica koji dobijes je nova motivacija na uspeh, ne samo u BB nego u svemu, kao npr fakultet!
4. Profesionalni BB kod nas u zemlji nije isplatljiv, to ce svako da potvrdi ali kod BB se ne radi o materijalnoj strani vec o licnoj satisfakciji!!!!!!!!
5. Zbog svoje zahtevnosti sam i napustio ovaj sport jer mi nije ostavljao puno vremena za fakultet i ostale aktivnosti!
6. Za kraj, jako bih voleo da i ostali daju iskrene odgovore na ova pitanja.
7. Sve pohvale za smisljenu anketu!

Ne kaze se za dzabe "Bodibilding nije sport to je zivot"!



...... rece covek koji postavlja pitanje o apliciranju AAS   ::)
Sačuvana
nakicvlada
Gost
« Odgovor #23 poslato: Jul 27, 2008, 06:55:24 posle podne »

Razbijam led, nisam profesionalac ali jesam iskusio takmicarski bodibilding, medju amaterima sa kojima se svakodnevno srecem sebe mogu kvalifikovati kao profesionalca.
1. Prvo iskustvo sa steroidima sam imao kad sam krenuo da se spreman za takmicenje krajem 2002, iz ovoga sledi da mi je motiv bio opravdan tj. sportski rezultat!
2. Nisam imao i nemam problema sa zdravljem jer sam kontrolisano uzimao steroide i sve kure su mi bile isprogramirane do detalja.
3. Samopuzdanje uz svaku kuru nenormalno raste, svaki gram misica koji dobijes je nova motivacija na uspeh, ne samo u BB nego u svemu, kao npr fakultet!
4. Profesionalni BB kod nas u zemlji nije isplatljiv, to ce svako da potvrdi ali kod BB se ne radi o materijalnoj strani vec o licnoj satisfakciji!!!!!!!!
5. Zbog svoje zahtevnosti sam i napustio ovaj sport jer mi nije ostavljao puno vremena za fakultet i ostale aktivnosti!
6. Za kraj, jako bih voleo da i ostali daju iskrene odgovore na ova pitanja.
7. Sve pohvale za smisljenu anketu!

Ne kaze se za dzabe "Bodibilding nije sport to je zivot"!
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #22 poslato: Jul 27, 2008, 04:50:26 posle podne »

E steta.. Tema je zanimljiva.. A vi je okrenuli na pricu o amaterima i pro takmicarima ili cemu vec..
Neka neko da odgovore na pitanja na pocetku teme.. ili lockujte ovo jbg
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #21 poslato: Jul 27, 2008, 04:18:48 posle podne »

Eto... ::)

Ti si nasao da se sa mnom prepucavas...jaooooo Boze... :o

Iz kojeg razloga? Iz razloga jer sam samo isprawio jednu gresku? Bez namere da uwredim tebe, Marka, Zolija, (ili nekog drugog)?

sta to eto??

sta treba da cutim kada neki balvac sa 16 godna koji jos krije proteine od mame i tate ovde objasvnjava nesto o cemu nema pojma...

dakle..ja sam tebe samo kulutrno pitao da objsnis razliku o onome o emu je bilo reci..nista vise i nista manje...ali ti posto naravno nisi uopucen,si bezobrazano odgovrio i to vise engo bezobrazno i ja bi trebalo da cutim....

rekoh ti...bolje ne povlaci tamo gde ti nije mesto...puca mi ona stvar sto ces pisati i sta ces pisati negde ako to moderatori ne vide za gresku to je stvar onda njihova..nije moja..

ali ako ti pomenes dirketno mene u nekom konetkstu..ovog puta u takmicarskom.onda sam ja samo moje pravo da te pitam zasto je nesto tako kako ti tvrdis..

u ovom slucaju ti trvids da ima razlika i to velika..a ja samo sam hteo da objsnis ovde svima koja je tor azlika izmejdu recimo marka i igora..evo..necu pomnjati nikoga drugog....

rec je bila o PROF i AMATEER bb....znaci...svi znaju da je igor prof a marka ili bilo ko drugi nije..e sada ti neam objasni sto to znaci..kako se dobija...kako je dobio igor..kako je dobio milos..itd..itd..itd..da bi ljudi shvatili razlike

nista vise te nsiam pitao....ali nista..
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #20 poslato: Jul 27, 2008, 02:07:21 posle podne »

Eto... ::)

Ti si nasao da se sa mnom prepucavas...jaooooo Boze... :o

Iz kojeg razloga? Iz razloga jer sam samo isprawio jednu gresku? Bez namere da uwredim tebe, Marka, Zolija, (ili nekog drugog)?
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #19 poslato: Jul 27, 2008, 10:57:04 pre podne »

Citat
ne znam ja razliku...ti si "weliki pedja petrowic"...zasto nam ti ne objasnis?? 

widim gde owo wodi...zato cu samo iskulirati twoje daljnje postowe...

pa za tebe sam i vise nego veliki..

a mnogo pametan ti je zibor da ne komterasie ili kako ti to glupo kazes..iskuliras...daljenje odgovore...jer iz tvojih svih ostalih postova se vidi sa cim zracis..tako da..budi miran..i ne glupiraj se...mnogo si zelen..i da ne kazem sta jos...
Sačuvana
vuk01
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #18 poslato: Jul 25, 2008, 08:44:09 posle podne »

Ma ljudi,
Ocigledno nisam dovoljno upucen:-) nisam ova pitanja postavio striktno
takmicarima koji imaju odredjenu titulu vec uopste ljudima koji se takmice,
za korisnika Zobatija(taj je nick) jeste da malo mozda ulaze u intimu ali kao
prvo iskreno mislim da smo prostudirali na hiljadu i jedan nacin koriscenje svakog
preparata,ishrane,vezbi,ako negde moze da se nadje odgovor na svako pitanje
tog tipa to je na ovom sajtu,a ova pitanja,ma ljudi nisam bre nikakav insajder :-)))
bezveze pitam jer to su neka pitanja koja verovtno svakog ko ide u teretanu i iole se
posveti ovom sportu zanimaju. Kazem bilo bi lepo kad bih dobio neke odgovore jer je cista
znatizelja i nije mi jasno sto svi ili ajde bar vecina kriju neke stvari i kao nekoriste nista
osim suplemenata to ti dodje ko ono stavi  riba silikone, a kad je pitas kako su joj porasle
preko noci grudi kaze od mleka i plazme :-)))
riba
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #17 poslato: Jul 25, 2008, 05:27:13 posle podne »

Citat
oni nisu pro, jer nemaju pro card...

koliko ja znam, od nasih ljudi pro su Milos Sarcew, i Igor "The Mistery" Milanowic.

ima welike razlike...kapiras...

a jel bi hteo da mi objasnis razliku...recimo..koja je razlika izmedju marka,mene i igora..recimo.

osim sto igro ima papri na kojem pise da ima pravo da se takmici na PRO takmicenjama a nema pravo na amaters,kim>?

zato lupas neke stvari koje neznas...stvarno nije mi jasno....

ali evo..ja bih voleo da ti nama to objasnis.

i bdw..pored njih pro card ima i ZORAN VEJIC......

a sada bih bas voleo da cujem...

ne znam ja razliku...ti si "weliki pedja petrowic"...zasto nam ti ne objasnis?? ::)

widim gde owo wodi...zato cu samo iskulirati twoje daljnje postowe...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #16 poslato: Jul 25, 2008, 11:55:20 pre podne »

ima i emro pro kard :)

on je bio iz crnu goru...a sada vidim da pise USA..

enivej  ;D ::) ;D ;D ;D..ermo ima pro card..tacno
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #15 poslato: Jul 25, 2008, 11:40:11 pre podne »

ima i emro pro kard :)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #14 poslato: Jul 25, 2008, 06:18:52 pre podne »

Citat
oni nisu pro, jer nemaju pro card...

koliko ja znam, od nasih ljudi pro su Milos Sarcew, i Igor "The Mistery" Milanowic.

ima welike razlike...kapiras...

a jel bi hteo da mi objasnis razliku...recimo..koja je razlika izmedju marka,mene i igora..recimo.

osim sto igro ima papri na kojem pise da ima pravo da se takmici na PRO takmicenjama a nema pravo na amaters,kim>?

zato lupas neke stvari koje neznas...stvarno nije mi jasno....

ali evo..ja bih voleo da ti nama to objasnis.

i bdw..pored njih pro card ima i ZORAN VEJIC......

a sada bih bas voleo da cujem...
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #13 poslato: Jul 24, 2008, 07:38:38 posle podne »


Citat
oni nisu pro, jer nemaju pro card...

koliko ja znam, od nasih ljudi pro su Milos Sarcew, i Igor "The Mistery" Milanowic.

ima welike razlike...kapiras...
   

ima razlike, ali i bez toga oni znaju da odgovore na pitanja...
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jul 24, 2008, 07:02:00 posle podne »

ma decko je verovatno hteo da cuje misljenje takmicara sa ovog foruma
samo sto se pogresno izrazio,al nije bitno to
bitno je to koja je pitanja postavio
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.