TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397394 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: Normanwax

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 08, 2024, 09:20:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li je dobar ovaj trening?  (Pročitano 7807 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #42 poslato: Avgust 14, 2008, 04:27:01 posle podne »

ako se tebi noge za jedan dan odmore svaka ti chast .. onda je verovatno losh trening sa tegovima
Sačuvana
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #41 poslato: Avgust 14, 2008, 02:37:56 posle podne »

Ne, ja prvo idem na trening, a onda radim noge. tako da trener ne primecuje razliku u snazi, a do sutrasnjeg treninga se odmorim. btw treninzi nisu svaki dan tako da stignem sve..... i to sto moje noge nisu mrsave ne sprecava me da ih razvijam dalje. Ali ok, svako ima svoj tip treninga, i radi po njemu. kako mu je najbolje...
Sačuvana
I am who I am :)
Lokk1
Gost
« Odgovor #40 poslato: Avgust 14, 2008, 01:09:58 posle podne »

znam ja vas fudbalere...vecina rade samo noge i stomak i o5 ne znaju da odrade  kako treba... evo juce vidim neke odbojkase kao pripreme vo no... svratili u pekaru i kupili tonu peciva i ostalog shita...

nauchi nas molim te :D :D ... znam i ja ,,bildere'' koji rastu od ,,BRATEEEE  MLEKO ... PA BRATE PLAZMAAA I ONDAAA BANANEEE '' ..tako da .. mani se generalizacija ..

@nikolas : pa onda sve jedno ne znam kako bi radio noge u teretani ako sutra imash trening npr .. samo jednom sam doshao posle chuchnjeva na trening i vishe nikad ... nemash osecaj u nogama .. upala te ubija .. a trener ti jebe kevu  :// a ako trenirash fudbal ceo zivot onda su ti noge kontam ok .. tako da samo nastavi sa ti m ..
« Poslednja izmena: Avgust 14, 2008, 01:12:33 posle podne od strane Lokk1 » Sačuvana
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #39 poslato: Avgust 14, 2008, 01:00:52 posle podne »

 Pa jbg, to sto oni ne znaju da jedu tj ne razumeju se to je njihov problem stvarno. Fudbal treninram od malih nogu, a teretane mi je primarna. I skroz mi dobro ide ova kombinacija, veruj mi...
Sačuvana
I am who I am :)
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #38 poslato: Avgust 14, 2008, 12:55:30 posle podne »

znam ja vas fudbalere...vecina rade samo noge i stomak i o5 ne znaju da odrade  kako treba... evo juce vidim neke odbojkase kao pripreme vo no... svratili u pekaru i kupili tonu peciva i ostalog shita...
Sačuvana
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #37 poslato: Avgust 14, 2008, 12:51:05 posle podne »

Hahaha, pa ja treniram fudbal  :P
Sačuvana
I am who I am :)
Lokk1
Gost
« Odgovor #36 poslato: Avgust 14, 2008, 12:41:10 posle podne »

Pa ok, ali opet mislim da nije ok samo sa tegovima raditi. Treba otici na neki sport, istegnuti misice, kombinovati sa plivanjem ili kosarkom fudbalom... I onda je to idealno. U zdravom telu, zdrav duh  ::) ^^

od fudbala jednom nedeljno necesh nishta dobiti .. ok lepo je promenuti nekad i zabaviti se .. ali ipak ako idesh na tu foru trebao bi malo cheshce onda da igrash ..
Sačuvana
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #35 poslato: Avgust 14, 2008, 12:33:50 posle podne »

To je za mene covek  8)
Sačuvana
I am who I am :)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12929


Never give up!

« Odgovor #34 poslato: Avgust 14, 2008, 12:14:46 posle podne »

Pa ok, ali opet mislim da nije ok samo sa tegovima raditi. Treba otici na neki sport, istegnuti misice, kombinovati sa plivanjem ili kosarkom fudbalom... I onda je to idealno. U zdravom telu, zdrav duh  ::) ^^

Naravno da treba, ja inace pored teretane imam licnog trenera za boks i kik boks sa kojim ponekad vezbam upravo iz tog razloga.Ali moja ishrana je odlicna i suplementi veoma dobri pa je mogucnost razgradnje svedena na minimum.
Sačuvana
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #33 poslato: Avgust 14, 2008, 12:08:47 posle podne »

Pa ok, ali opet mislim da nije ok samo sa tegovima raditi. Treba otici na neki sport, istegnuti misice, kombinovati sa plivanjem ili kosarkom fudbalom... I onda je to idealno. U zdravom telu, zdrav duh  ::) ^^
Sačuvana
I am who I am :)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12929


Never give up!

« Odgovor #32 poslato: Avgust 14, 2008, 12:06:47 posle podne »

Noge su veoma zahtevna partija i mislim da ce ti to biti mnogo.Neces postici neke vece napretke ako to kombinujes zajedno.Morao bi veoma dobru ishranu i suplementaciju da imas kako ne bi doslo do razgradnje.
Sačuvana
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #31 poslato: Avgust 14, 2008, 11:56:01 pre podne »

A sta mislite o razvijanju misica na nogama igranjem fudbala? Recimo dan kada se rade noge odes na fudbal istrcis se a tek onda u teretnu i ''doradis" noge???
Sačuvana
I am who I am :)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12929


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Avgust 14, 2008, 11:50:53 pre podne »

Ja uvek razdvojim ravni i kosi  npr...
Ako jedne nedelje radim ravni onda ubacim kosi potisak na klupi
Ako radim kosi onda ubacujem ravni potisak kao drugu vezbu.
Kros mi je uvek treca vezba..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #29 poslato: Avgust 14, 2008, 11:46:35 pre podne »

Ok je,samo imaj na umu da je pulover vise vezba za ledja iako utice na sirenje grudnog kosa(u pubertetu,bar tako kazu)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #28 poslato: Avgust 14, 2008, 11:32:48 pre podne »

Ja sam na primer juce odradio grudi i danas sam pod upalom kompletnih grudi.... Da li je ovakav trening ok?
   1. Benc na ravnoj klupi---4 serije sa 2 zagrevanja koje ne racunam.... isao sam do 5 ponavljanja za 100kg
   2. Benc na kosoj klupi----isto 4 serije piramida od 60 do 100kg i opet na 60 petu seriju ispumpavanja.
   3. Duboko propadanje za grudi---4 serije po 15 ponavljanja....
   4. I za kraj pulover za podizanje grudi sa umerenom kilazom, ponavljanja od 8-10
   
   Sta mislite?
Sačuvana
I am who I am :)
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 18 upita.