TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 06:32:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vase misljenje o ovoj ishrani.. :p  (Pročitano 15266 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #69 poslato: Jul 23, 2010, 12:37:46 posle podne »

I sve se svodi na cuveno pitanje:  Jel a hocu li se uraditi od metana za leto?  nazalost ovakvih i slicnih pitanja ima svugde i cesta su.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #68 poslato: Jul 23, 2010, 12:14:49 posle podne »

Slažem se. Ogromnu većinu ne zanima "nauka" i teoretisanje, nego im je samo bitno da postignu što pre željene rezultate. Nakon što se postignu rezultati, ljudi se polako opuštaju i vraćaju se starim navikama pa se cela priča vraća na početak... na početak naredne sezone. :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #67 poslato: Jul 23, 2010, 06:58:04 pre podne »

Slazem se za edukaciju ali opet po mom iskustvu ljudi ne zele ni da nauce nego samo zele rezultate i to sto brze. Nece niko da stoji i da me slusa satima i da na kraju shvati samo ono sto sam reko u prvih 30 sec...kad mene neko unajmi kao trenera ocekuje da posle ono perioda kada izanaliziramo dotadasnje stanje ja izadjem sa planom treninga koji ce da pokaze rezultate u najkracem vremenskom roku, a ne da ide na casove iz teorije sporta...nema mnogo ljudi koji su zainteresovani za takve stvari.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #66 poslato: Jul 22, 2010, 10:21:46 posle podne »

Prvenstveno ih edukovati i nauciti da suplementi nisu stetni kao sto oni to vecinom misle.Po mom misljenju edukacija ljudi kod nas treba prvenstveno usmeriti u tom pravcu uz naravno propagiranje zdrave ishrane i zdravog nacina zivota ko koliko moze.Fanatizam,takmicarski nacin...to je ipak druga prica i nije za svakog.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #65 poslato: Jul 22, 2010, 05:28:06 posle podne »

i ja više volim da pravim planove ishrane za sportiste.
Ali volim da neko ne radcore ima ozbiljan pristup sportu tj zdravom načinu života.. znači ne uništava se ali je istrajan... if you know what I mean... ozbiljan a ne fanatik.. e to je uživanje kad takvog entuzijastu dovedeš u formu ali bez preterivanja :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #64 poslato: Jul 22, 2010, 12:06:21 posle podne »

I to je tacno, ali yato postoje fitness instruktori i treneri snage ili kondicioni treneri. Neka generalna populacija i treba pre da se obrati tebi kao strucnjaku za fitness. Moj trip je ipak da malo vise zadovoljstva dobijam od rada sa takmicarima i extremnijim sportistima koji zele bolje rezultate od prosecnih.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #63 poslato: Jul 22, 2010, 11:41:57 pre podne »

ja se više oslanjam na promociju fitnesa i zdravog načina života, ne toliko na "hardcore" varijante...  pa samim tim i ne na "harcore" ishranu...  cilj je valjda, izmeĂ°u ostalog, da uvedemo i što više ljudi da se bave sportom i promene način ishrane, koji je, barem u Vojvodini, mahom katastrofalan...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #62 poslato: Jul 22, 2010, 06:43:02 pre podne »

To je onih 1 % ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #61 poslato: Jul 21, 2010, 08:58:17 posle podne »

To je istina, samo verovatno znas i sam da je 99% ljudi koji ostanu u treningu i nauce o pravilnoj ishrani uprao oni koji ce od pocetka raditi HC, a ostatak je samo ona grupa koja ni sama ne zna sta ce sa sobom u zivotu pa tako malo lutaju naokolo i zbasaju u teretanu ;)

pa ne znam.. možda vama laska ovakavav način razmiljšanja ali ja znam ljude koji su se tek posle odreĂ°enog vremena zaljubili u ovaj sport...
naravno kad se jednom shvati ozbiljno nema više bureka u ponoć ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #60 poslato: Jul 21, 2010, 01:57:35 posle podne »

Jednom reciju to su sezonci :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #59 poslato: Jul 21, 2010, 01:55:55 posle podne »

To je istina, samo verovatno znas i sam da je 99% ljudi koji ostanu u treningu i nauce o pravilnoj ishrani uprao oni koji ce od pocetka raditi HC, a ostatak je samo ona grupa koja ni sama ne zna sta ce sa sobom u zivotu pa tako malo lutaju naokolo i zbasaju u teretanu ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #58 poslato: Jul 21, 2010, 12:25:29 posle podne »

Ja nikad ne savetujem spore ili blage varijante, nego samo extremne. Nemam vremena da u zivotu gubim sa ljudima koji ne zele sami sebi da pomognu. Ako zelis da postignes neke ciljeve onda radi ono sto treba da radis, a sve ostalo treba da se zanemari...tako je i sa ishranom i sa treningom...glad i bol to je sve prolazno, ali bitan je onaj rezultat na kraju ;)

Podrzavam ovu teorju ali sam shvatio da nisu svi bas toliki fanatici niti imaju tako jake ciljeve,inspiraciju itd... bas zbog takvih ljudi mora se ici malo blazom varijantom u pocetku a posle ako se moze idemo hard core!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #57 poslato: Jul 21, 2010, 11:43:53 pre podne »

I ja sam takva, ali prema sebi, ako je dijeta nek je dijeta, ako nije onda.... strašno ume da bude :D

šalim se...

mislim da treba biti jako fleksibilan što se tiče ovoga, naći put kako motivisati osobu da istraje, razumeti je, saslušati...  malo biti psiholog ;)  

nismo svi isti i nije nam svima fitnes na prvom mestu u životu
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #56 poslato: Jul 21, 2010, 06:59:30 pre podne »

Ja nikad ne savetujem spore ili blage varijante, nego samo extremne. Nemam vremena da u zivotu gubim sa ljudima koji ne zele sami sebi da pomognu. Ako zelis da postignes neke ciljeve onda radi ono sto treba da radis, a sve ostalo treba da se zanemari...tako je i sa ishranom i sa treningom...glad i bol to je sve prolazno, ali bitan je onaj rezultat na kraju ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #55 poslato: Jul 20, 2010, 10:27:24 posle podne »

Naravno,ta tvoja varijanta je blaza i samim time je za ljude koji se sporije odricu zadovoljstava iz hrane.Jeste to sve tesko i mucno ali taj spori proces im moze ipak dosta vremenom pomoci.Bitno je samo istrajati i rezultati ce sigurno doci.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.