TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 03:45:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetak preobrazaja :-)  (Pročitano 4357 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Avgust 25, 2008, 11:50:40 pre podne »

Dosta vredjanja!
Ako imate nesto licno da kazete jedni drugima uradite to na pp a ne javno!
Vratite se na temu!
Ostali postovi bice obrisani!
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #17 poslato: Avgust 24, 2008, 02:43:52 pre podne »

ja ti kazem .. eo dobio sam 1 kg a pripreme su mi .. to mi se u ZIVOTU NIJE DESILO ...u proseku za pripreme gubim 3-4 kg koje tokom sezone vracam i tako u krug ... poshto su to uglavnom mishici shto su otishli ...  a bio sam na ,,pravilnijoj'' ishrani ...
meni su jedini prot. iz mleka konstantni a popijem 1-2 l dnevno i to je to .. ostalo varira .. ne jedem ribu .. nem pojma .. nasumichno se hranim .. ok i jaja fino jedem al opet ni blizu sredjenoj ishrani..ali zato pirinach I krompir svaki dan .. ovsene .. brdo prostih uh itd  ...  nemamo svi iste en. potrebe .. ja i pored tih mega lomljenja od UH i masti (pojeo 2 pakovanja upravo feta sira :) i kanticu eurokrema ) nema ni priche o mastima samo mi se pojavljuju nove vene mishici ocrtani itd ... tako da svi smo individue
« Poslednja izmena: Avgust 24, 2008, 02:46:07 pre podne od strane Lokk1 » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #16 poslato: Avgust 24, 2008, 02:26:19 pre podne »

ma ne verujem da to ima veze sa manjkom kcal ili energije,jer i u kcal deficitu mozes lako sacuvati misice uz protein i trening
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #15 poslato: Avgust 24, 2008, 02:21:43 pre podne »

Pa to i jeste cela prica :D druga je stvar sto mi sad u 21-veku mnogo ke**mo o svemu i svacemu a ljudi bilduju vec decenijama bez wheya i ostalih gluposti...Meso,jaja,krompir i udri po tegovima...to sto imamo ta nova saznanja poboljsava celu stvar 20% maksimum,ali samim onim meso,jaja se moze mnogo postici...

i kako mozes reci da manje prot a vise UH cuva bolje misice??

a sto se tice pomeranja u sportu i sve boljim rezultatima...all drugs :D

meni chuva zato shto sam skontao shta ih jede ...
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #14 poslato: Avgust 23, 2008, 10:11:07 posle podne »

Pridruzujem se cestitkama :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #13 poslato: Avgust 23, 2008, 04:50:28 posle podne »

Ma kume opusteno, ti mene bash hatujes . . .

Naravno da JA NE ZNAM  sve (kao sto niko ne zna sve, s obzirom da se "sve" ne moze ni definisati), ali da sve primenjujem, sto znam,  imao bih 6%bf sa bicepsom od 50cm . . .

A naravno tu je finansijsko ogranicenje. . .

Nije tesko nauciti da bi na dan u proseku trebalo unositi 30grama glutamina, 15-20creatina,30grama BCAA, posle treninga whey, pre spavanja kazein, moze i Vitargo! posle treninga, a ne bi bilo loshe ni naNO VAPOR pre treninga . . . ali se nema para ili organizacije da se sve uzima u svoje vreme i kako treba

To ti kazem, nije tesko nauciti osnove ishrane i suplementacije, ali tesko se drzati svega, eto to sam hteo reci . . .

I malo se supsti sa tim hateovima . . .

*NAPOMENA : Ovo se ne odnosi na AAS, s obzirom da su oni jedna veoma siroka tema, i da za njihovo upoznavanje treba vishe godina ucenja, praxanja i da o njima skoro ne znam nista kao i vecina sa foruma )



« Poslednja izmena: Avgust 23, 2008, 04:52:32 posle podne od strane vikidns » Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #12 poslato: Avgust 23, 2008, 03:35:41 posle podne »

Je*es znanje, to nije tesko skupiti . . .


ne znam da li mi je nenormalnije shto si rekao jebesh znanje ? ili to shto se zakljuchuje iz ove rechenice da ti sve znash ??
i ti mislish da je to sushtina ishrane svih sportista ... mislim to shto si napisao .. da se u jednu formulu moze tako sve staviti .. daj mani se ..

meni je recimo 20 godina bilo lakshe da radim i da treniram ko zver i neam problem sa disciplinom ali sam imao problem shto sam znao da neshto radim pogreshno samo nisam znao shta ...  tako da .. OMG
« Poslednja izmena: Avgust 23, 2008, 03:37:59 posle podne od strane Lokk1 » Sačuvana
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #11 poslato: Avgust 23, 2008, 02:36:44 posle podne »

Je*es znanje, to nije tesko skupiti . . .

Jednostavno, za defku pojedes 25xtezina u kg , sa 60% Prot, 30% Masti, i 10%.

Dakle malo ovsenih, malo pirinca, puno piletine i jaja i elle, omega3 caps, badem, orah i to je to  . . . To nije tesko nauciti . . .

ZNASH STA JE TESHKO ? SVE TO ZNANJE PRIMENITI . . .
Sačuvana
maxze
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #10 poslato: Avgust 23, 2008, 12:20:25 posle podne »

Nista. Samo da se pohvalim kako vas pratimi i ucim.  :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Avgust 22, 2008, 12:24:00 posle podne »

Podsetnik... To si napisao u temi sta jesti za dorucak u okviru foruma ishrana.  :) :D ;D

Jesam, pa?
Sačuvana
maxze
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #8 poslato: Avgust 22, 2008, 12:19:12 posle podne »

Podsetnik... To si napisao u temi sta jesti za dorucak u okviru foruma ishrana.  :) :D ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Avgust 22, 2008, 12:00:31 posle podne »

Pazi...ne treba ti da ides sada bas u totalnu krajnost.Jer kao prvo ti nisi takmicar koji ide na rigurozne dijete i odrice se svega jer to tako mora.Ti si rekreativac koj ide polako sa skidanjem kilaze i veruj mi da uopste nije ni strasno ako nekad popijes i pivo (ali ne opijanje) ili ujutru pojedes taj burek (ali ne cesto) nece te to unistiti ukoliko je retko.Vec sam negde pisao da vi rekreativci koji nemate takmicarske ambicije, uopste nemate potrebe da mucite svoj organizam teskim dijetama i odricanja od svega.Mi takmicari to moramo,ali cak i mi imamo te off sezone gde se malo opustimo.
Sačuvana
maxze
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #6 poslato: Avgust 22, 2008, 08:50:50 pre podne »

Mozda. Ipak iskusenja su svuda oko nas. Cak i ako popijem koje pivo (sto iskreno ne verujem) necu se opijati i burek necu uzimati mastan (ako ga budem uzimao) i pred spavanje. To je ono sto me zeznulo. Sada je drugacije. Resio sam da se promenim za 180 stepeni. Planovi su mi da do kraja ove godine kilazu spustim na 95-100kg, a tamo na prolece da bedem idealne tezine. Do sada sam skinu 5kg za 3 nedelje. Nije lose.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Avgust 21, 2008, 05:25:13 posle podne »

ako ces tako izdrzati do kraja ja ti cestitam i zelim sav uspeh...   ali kad tad ces okusiti i pivo i burek i sve i svasta, ono sto je najbitnije da steknes i odrzis zdrave navike i da budes umeren u svemu i da se ne osecas kao rob...  jer ljudi su posle velikih rigoroza u ishrani skloni tome da "puknu" i navale na sve i svasta...

u svakom slucaju, karakter imas i drzi se toga!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Avgust 21, 2008, 11:40:26 pre podne »

E! A sad se upravo vratio sa beer festa. Prvi put na ovakvoj manifestaciji nisam pivo ni liznuo. Naprotiv, nazdravljao sam sa "prolom" vodom. Sad cu da pojedem jednu zelenu papriku pa na spavanje. Laku noc.

Svaka cast! Bice od tebe nesto, samo napred! :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 20 upita.