TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394919 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 06:59:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tecne aminokiseline?  (Pročitano 19250 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Avgust 30, 2008, 11:36:49 pre podne »

Ti bi nesto jeftino ,a da je dobro ;D
prvo bez dobre ishrane nece ti pomoci ni jedan suplement.Kada regulises ishranu uzmi Elite whey protein,glutamine,bcaa,tecne amino kiseline  ako ne volis tablete i redovan trening.
ako prestanes da treniras veoma brzo ces se vratiti u stanje u kome si sada jer organizam uvek gleda da se vrati u stanje ravnoteze,a trening je stres za njega
Sačuvana
markok84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #1 poslato: Avgust 30, 2008, 11:20:32 pre podne »

Cao svima :)

Elem, pre 6 godina sam isao u teretanu, i uz aminokiseline u tabletama i zestok trening za 3-4 meseca dobio prilicne rezultate...ali vise u misicnoj masi, ne u definiciji....jeo sam kao svinja :)

Sad bih krenuo ponovo, medjutim, ne sa ciljem da se unakazim od mase...

Imam 185, trenutno 85 kg, ali imam solidno sala..recimo 5-8kg...Cilj mi je da dodjem do max 90kg, sa solidnom definicijom (ne nesto krvnichki). Dakle, najgora kombinacija...treba nabaciti misicnu masu i istopiti salo :)

Mene interesuje shta da uzmem? Pre 6 godina, kad sam radio, tecne aminokiseline su bile prilicno popularne, ali skuplje. Takodje, ne zelim da se privremeno napumpam, nego da neshto ostane i za posle ;) znam kako da radim treninge i da dooobro opteretim misic :)

Ne bih se igrao sa tim da ne iskoristim unet preparat do kraja, pa da on ode u salo. Takodje, ishrana mi nije neka (student, mrzi me da kuvam). Treba mi nesto sto ce graditi kvalitetnu (dugotrajnu), chistu misicnu masu. Eventualno neka kombinacija sa nechim shto topi salo. Takodje, ne zelim stvari koje mogu stetiti organizmu, naprezati srce i slicno. Nije mi problem da gutam vece tablete aminokiselina, ali je u to davno vreme vazilo da se tecne brze/bolje apsorbuju.

Nadam se da nisam bio previse opsiran, ali dovoljno detaljan u svojim zeljama...Sta iz pansportovog cenovnika mi mozete preporuchiti, a da ne kosta ko Sv. Petra kajgana?

Hvala :)
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2008, 11:22:48 pre podne od strane markok84 » Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 17 upita.