TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:54:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jedna zanimljivost  (Pročitano 5108 puta)
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #11 poslato: Septembar 02, 2008, 06:07:19 posle podne »

Naravno, nije lako pridrzavati se svih "pravila".... Ali, opet, treba ljudima objasniti da fizicka aktivnost ne mora da podrazumeva visesatni trening u teretani, dovoljno je  samo sati dnevno setnje ili brzog hodanja :)
Milsim da ces se sloziti, Daniela, da je to veoma dobar vid kardio treninga, pogotovo za one malo manje vredne (da ne kazem lenje) i starije osobe...
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #10 poslato: Septembar 02, 2008, 04:45:19 posle podne »

a sto je najgore ti sto se hrane katastrofalno kad pocnu da pametuju kako ne valja jesti puno jaja i mesa, e tu poludim....a ja kad ih pitam sto nije dobro oni kad mi odgovore da svi doktori tako kazu e tu mi tek skoci pritisak
\
:D e dobar si.... :D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #9 poslato: Septembar 02, 2008, 04:43:15 posle podne »

a sto je najgore ti sto se hrane katastrofalno kad pocnu da pametuju kako ne valja jesti puno jaja i mesa, e tu poludim....a ja kad ih pitam sto nije dobro oni kad mi odgovore da svi doktori tako kazu e tu mi tek skoci pritisak
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #8 poslato: Septembar 02, 2008, 02:47:17 posle podne »

Sve je to tacno.Pa budimo ipak realni.Mnogo je lakse da pijete pivo, i jedete sendvice uz tv nego da umirete po teretanama zar ne?
Podjimo samo od te konstatacije da vecina ljudi ipak nema onaj potrebni fanatizam i jaku volju da sebi kaze e sada je dosta okrecem novi list.
Cak i oni koji krenu  vrlo brzo se vrate na stari mnogo laksi put.Mi sportisti smo ipak manjina i to jako velika.

ja volim heniken i bavariu....i jako ddobro pisam od toga..mislim..bas onako lepo....
hahahahahahahaa :D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #7 poslato: Septembar 02, 2008, 02:11:22 posle podne »

Sve je to tacno.Pa budimo ipak realni.Mnogo je lakse da pijete pivo, i jedete sendvice uz tv nego da umirete po teretanama zar ne?
Podjimo samo od te konstatacije da vecina ljudi ipak nema onaj potrebni fanatizam i jaku volju da sebi kaze e sada je dosta okrecem novi list.
Cak i oni koji krenu  vrlo brzo se vrate na stari mnogo laksi put.Mi sportisti smo ipak manjina i to jako velika.

ja volim heniken i bavariu....i jako ddobro pisam od toga..mislim..bas onako lepo....
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #6 poslato: Septembar 02, 2008, 01:34:43 posle podne »

Sve je to tacno.Pa budimo ipak realni.Mnogo je lakse da pijete pivo, i jedete sendvice uz tv nego da umirete po teretanama zar ne?
Podjimo samo od te konstatacije da vecina ljudi ipak nema onaj potrebni fanatizam i jaku volju da sebi kaze e sada je dosta okrecem novi list.
Cak i oni koji krenu  vrlo brzo se vrate na stari mnogo laksi put.Mi sportisti smo ipak manjina i to jako velika.
Nazalost to je tacno!!!  :(  *potrebni fanatizam i jaku volju !!! Mnogo lepo receno :D :D :D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
jojevta
Gost
« Odgovor #5 poslato: Septembar 02, 2008, 12:51:45 posle podne »

da ali opet je njema u americi lakse da izzgledaju bolje,samo sto izgleda njih to ne zanima
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 02, 2008, 12:09:56 posle podne »

Sve je to tacno.Pa budimo ipak realni.Mnogo je lakse da pijete pivo, i jedete sendvice uz tv nego da umirete po teretanama zar ne?
Podjimo samo od te konstatacije da vecina ljudi ipak nema onaj potrebni fanatizam i jaku volju da sebi kaze e sada je dosta okrecem novi list.
Cak i oni koji krenu  vrlo brzo se vrate na stari mnogo laksi put.Mi sportisti smo ipak manjina i to jako velika.
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #3 poslato: Septembar 02, 2008, 11:02:32 pre podne »

A pametni Srbi su puno bolji? Nazalost, to je globalni problem, a ne samo americki. . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #2 poslato: Septembar 02, 2008, 10:01:09 pre podne »

Glupi amerikanci svi su debeli i odvratni zato sto stalno cepaju brzu hranu , koka-kolu itd.... :D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #1 poslato: Septembar 02, 2008, 08:44:23 pre podne »

Iako istraživanja pokazuju da smo veoma svesni toga šta je zdravo opet se samo mali procenat ljudi ustvari pridržava ovih pravila.
Istraživanje obavljeno u SADu pokazuje da 83% ljudi svesno da su smanjenje preterane telesne težine, pravilna ishrana i redovni trening načini da produžimo život i poboljšamo njegov kvalitet.
Ali čini se da ovo nije dovoljno da iste navike primene u svaakodnevici.

Ovo je zaista zanimljivo. Iako smo svesni svega opet ništa ne radimo po pitanju našeg zdravlja.

Svi smo imali nekoga u porodici ko je nastradao zbog loših navika. Pušenje, loša ishrana, neaktivnost, alkohol odneli su nekoga nama bliskog ali mi i dalje ne možemo da promenimo navike.
TakoĂ°e redovni pregledi kod ginekologa, mamografija, pregledi krvi, kontrola na polno prenosive bolesti - sve ovo može da nam na vreme ukaže na početke neke bolesti. Ipak koliko nas zaista obavlja ove kontrolne preventivne preglede?

U gore spomenutom istraživanju kaže se da je svega 7% Amerikanaca spremno da redovno vežba ne bi li smanjilo rizik od raka. Zanimljivo zar ne?

Možda Pansportov sajt nije pravo mesto da se o ovome priča jer su naši posetioci i forumaši verovatno u tih 7% ali pogledajte oko sebe. Motivišite ljude i pokušajte da im ukažete na neverovatne benefite pravilne ishrane, treninga i suplementacije.
TakoĂ°e pažljivo pogledajte svoje navike. Da li ima mesta za malo poboljšanja ishrane ili načina života? Odgovor je verovatno da.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.