TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:21:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Probali smo za vas...  (Pročitano 43626 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #23 poslato: Novembar 24, 2008, 04:19:52 posle podne »

Kad se vec spominje Novedex XT,
moram da vam prenesem tekst upozorenja sa kutije koji me
je oduševio  :D :D

Competitive Athletes:

The use of Novedex XT might cause a positive urine or blood test showing elevated testosterone levels. Athletes or anyone else subject to performance enhancement substance testing should consult with their sanctioning organization before use.


ne verujem da Novodex i da bilo koji test booster moze da podigne toliko kolicinu testosterona
da na kraju odnos premasi 6:1 (test:epitest) ???
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #22 poslato: Novembar 24, 2008, 02:21:37 posle podne »

Iz bogate ponude Pansporta dobio sam sledece:
Purple Wrath,green magnitude,trans-x,elasti joint,super charge(labrada)...A imam jos i dosta universal whey pro,carb slam,SNI tribulus,ZMA.
Od svih ovih proizvoda napravicu kombinaciju i voditi evidenciju kako i sta radi i potom sve u ovoj temi izneti za vas.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #21 poslato: Novembar 22, 2008, 02:12:40 pre podne »

kako mi polako istice i druga kutija x-panda, slobodno mogu reci da sam zadovoljan reakcijom ali ona nije takva da daje nadljudsku snagu sto su mnogi i ocekivali.Probao sam vise varijanti uzimanja a najbolje se na meni pokazalo kada sam uzimao jednu mericu na prazan stomak pre treninga nekih 30min i drugu mericu lagano ispijao pred sam kraj.Tek tada sam osetio fantasticnu pumpu.Poredjenja radi Shock T mi je radio ceo trening od samo jedne merice i meni licno on ipak bolje deluje.Od proteina sam uzimao univerzalov whey pro konstantno bez prestanka oko dva ipo meseca uz carbs slam i zadovoljan sam.U zavisnosti od dana i tezine treninga uzimao sam od 120-150 gr a nekad i vise na dan.Moja ishrana u ovom periodu bazirala se pretezno na konjskom i zdrebecem mesu,ali i tuni,govedini i teletini.Osnovni uh mi je bio pirinac oko 500gr do 1kg dnevno.sto se kreatina tice u pocetku sam uzimao NB monohidrat da bih kasnije presao na tecni kre-alkalyn.Sa NB sam veoma zadovoljan i mogu ga smestiti u sam vrh monohidrata jer ako uzmemo u obzi cenu i gramazu on to svakako zasluzuje.naravno kao i svi monohidrati i on vuce vodu i zato se mora voditi racuna o unosu uh.
Ovaj ciklus polako zavrsavam a uskoro krecem novi.Pre njegovog pocetka iznecu ovde o cemu se radi i posle odredjenog vremena opet davati svoja misljenja.
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #20 poslato: Novembar 21, 2008, 11:46:10 pre podne »

ovo bi trebalo da stoji na svakom pakovanju koji sadrzi tribulus.
zalosno je to sto prodavci nece da objasne deci o cemu se tu u stvari radi vec dodjes tako u neku radnju koja je privlacana samo za decu koji su glupi kao one stvari muske i onda je bitno da im se uvali samo bilo sta.
pa tako za TRIBULUS ide prica..MASA ,SNAGA,bla.,bla,,blabla..babargoe...
nist od te ljubavi
TRUBLUS JE EXTRA PREPRRAT i podize nivo testostreona kao sto i treba da sstoji,ali ne moze da podigne niv u tolikoj meri da isti izvrsi sintezu proteina,...jednostavno..to tako ne radi....
a pogtovo da utice na snagu..
prostom logikom kada neko cita u upotrebi recitmo sitnesktog testostreona koji radi to sto radi sa cim se povecava mogucnost sinteze porteina u misic,volumizacija celija,z\adebljanja msicnih vlakana..itd..itd..itd..tj svi procesi koji koji se odvijaju pirlikom upotrebe AAS dovode do POVECANJA MISICNE MASE i snage....
kada to sve neko vidi i onda dodje negde u neku radnju te mo prodavac isprica pricu kako TRUBLUS PODZIE TESOTSOTREREON...-STO JE TACNO..pojedinac zakljuci da sve ovo moze da dobije od njega..
na zalost ne....ali povecanje nivoa teststroeona do neke mere...I TE KAKO...
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #19 poslato: Novembar 21, 2008, 11:38:55 pre podne »

Kad se vec spominje Novedex XT,
moram da vam prenesem tekst upozorenja sa kutije koji me
je oduševio  :D :D

Competitive Athletes:

The use of Novedex XT might cause a positive urine or blood test showing elevated testosterone levels. Athletes or anyone else subject to performance enhancement substance testing should consult with their sanctioning organization before use.
Sačuvana
   
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Novembar 21, 2008, 09:30:47 pre podne »

cekam utiske za Gaspari Novedex XT...

http://www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=GA644

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #17 poslato: Novembar 20, 2008, 09:35:47 posle podne »

I meni veoma lepo radi posao i to sa relativno malim dozama.Naravno uz odlicnu ishranu i osnovne suplemente.Pa opet srecem se sa dosta ljudi koji se zale da bas i ne radi SNI ili bilo koji drugi.Medjutim kad mi malo objasne svoj nacin ishrane,odmora i treninga veoma mi brzo postaje jasno zasto u stvari ne radi.svi se oslanjaju samo na tribulus misleci da ce on uciniti cudo.Nazalost realnost je sasvim drugacija.
Sačuvana
Brainstorm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 147


« Odgovor #16 poslato: Novembar 20, 2008, 06:21:37 posle podne »

Jos bih napomenuo da koristim i tribulus SNA 750mg
Ovo je najbolji od svih tribulusa koje sam probao, osim toga je i isplativiji od drugih.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Novembar 16, 2008, 01:14:19 posle podne »

FANATIC trenutno koristim kreatin monohidrat DYM ali su mi noge kriticne i jednostavno nemam ni snage ni volje da odradim trening za noge pa sam mislio da ubacim shock kad ih radim. Moze li to ili ako ne moze da li mogu da kombinujem shock sa monohidratom? Shock pre treninga a monohidrat ujutru, posle treninga?

Govoreci iz svog licnog iskustva necu preterati ako kazem da sam ja sa Shock T jako zadovoljan.Nisam se nadao da ce tako uticati na mene ali opet to ne znaci da ce tako isto uticati na tebe ili nekog drugog.Bitno je jako da ga uzimas bas na prazan stomak jer onda je njegovo delovanje potpno u punoj snazi.Pa opet u mom slucaju ishrana i odmor su naravno jako pomogli u napretku.Shock je samo malo pogurao.Da ga kombinujes sa kreatinom idealno je.Ja sam ga uzimao sa monohidratom NB i lepo sam napredovao.Posto ja treniram ujutru, odmah cim ustanem prvo sam uzimao tribulus od sni na prazan stomak.Kad dodjem u teretanu onda ide Shock, i treniram.Ja sam monohidrat uzimao po 10gr u toku treninga negde na polovini i jos toliko na kraju treninga.Ti naravno to mozes prepoloviti a posle ces lako povecati doze ukoliko to zaista bude i potrebno.
Sve u svemu gledaj da imas odlicnu ishranu,pravilan trening,naravno odmor i bice sve ok.Shock t ide tek na kraju ako se sve ostalo svede na nivo kako treba da bude.
« Poslednja izmena: Novembar 16, 2008, 01:16:29 posle podne od strane FANATIC » Sačuvana
TheLittleTortillaBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

Mess with the best, Die like the rest!

« Odgovor #14 poslato: Novembar 16, 2008, 11:10:44 pre podne »

FANATIC trenutno koristim kreatin monohidrat DYM ali su mi noge kriticne i jednostavno nemam ni snage ni volje da odradim trening za noge pa sam mislio da ubacim shock kad ih radim. Moze li to ili ako ne moze da li mogu da kombinujem shock sa monohidratom? Shock pre treninga a monohidrat ujutru, posle treninga?
Sačuvana
Ne dozvolite da vas zivotne okolnosti obeshrabre. Svako ko je uspeo u zivotu morao je od necega da pocne.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Novembar 12, 2008, 12:32:38 posle podne »

  3 novembar

Ono sto posle ovog kratkog perioda mogu reci je da preparat radi, nije da nije ali nije cudotvoran kao sto to vecina ocekuje.Cak sta vise uveren sam da bi mnogi bili razocarani jer ce ocekivati vise.Ali treba biti realan i sebi postaviti pitanje sta mi uopste ocekujemo od ovakvih proizvoda? Svemirsku snagu? Izdrzljivost hulka? budimo realni i spustimo se na zemlju.Ishrana je ipak glavni pokretac svega i to ne treba zaboraviti.X-pand radi posao ako se sklope sve kockice kako treba, a njih ima mnogo.Za sada kako stvari stoje prema mojoj evidenciji koju redovno vodim Shock Therapy je meni licno dao bolje rezultate.Kao sto sam i sumnjao bas kofein je u mom slucaju odigrao znacajnu ulogu i dao mi volju za jutarnje treninge.Isto tako cini mi se da je i pumpa bila bolja.Ali ovo ne mora da znaci da ce svima tako da reaguje, i mislim da treba obe kombinacije probati pa onda svako da donese zakljucak.

Nastavak sledi...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Novembar 12, 2008, 12:31:04 posle podne »

 22 oktobar


Proslo je par dana od kako sam poceo da koristim X-pand umesto Shock Therapy.Rano je za donosenje nekih jakih zakljucaka ali ono sto za sada mogu reci je da radi i X-pand ali na drugaciji nacin.Pumpa se oseti mada ga uzimam jednu mericu pre treninga i drugu lagano ispijam pri kraju treninga.Da budem iskren ima lepsi ukus od Shocka ali ne radi me bolje.To je taman ono sto sam i ranije napomenuo da shock ima kofeina sto je u mom slucaju dobra opcija jer me razbudi ujutru i odmah nakon uzimanja za veoma kratko vreme imam osecaj kao da nisam bio umoran.Od X-panda nemam takav osecaj i to mi malo fali.Pa opet nije los daleko od toga, i kao sto sam rekao tek sam poceo sa uzimanjem i prave zakljucke cu preneti tek posle jedno mesec dana.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Novembar 12, 2008, 12:30:27 posle podne »

   15 oktobar - tekst  iz moje evidencije.

Uskoro pocinjem sa konzumiranjem NO boostera od firme Dymatize X-pand.Mnogi ljudi koje znam pricali su da im on radi veoma dobro i vecina su njime zadovoljni.Ja sam od onih ljudi koji vole slusati druge sta su i kako probali pa to gledam da ako mogu isprobam i na sebi.Najbolje je kada vidite kako to na vas deluje jer opste je poznato da svakome od nas to radi drugacije.U mnogim slucajevima zavisi od nacina kako se hranimo,koliko spavamo-odmaramo,nas nacin treninga pa i kombinacija obaveznih suplemenata.
Iskren da budem nisam siguran hoce li se X-pand bas na meni pokazati tako dobro kao sto je to radio Shock Therapy iz tog razloga sto u shocky ima i kofeina koji je po meni fantastican stimulans.Ja inace ne pijem kafu niti uzimam energetske napitke koji sadrze kofein i upravo zbog toga mislim da je moja reakcija na shock therapy bila fantasticna.Jos jednom napominjem da me je samo jedna merica veoma dobro radila i nije bilo potrebe da se doze povecavaju.U X-pandu kofeina nema i bas me zanima kako ce moj organizam reagovati na njega.
U svakom slucaju svoje iskustvo cu podeliti ovde sa vama.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Septembar 25, 2008, 12:02:29 posle podne »

Hajmo redom :)

@ piv piv.... od ovi proizvoda sto sam vec naveo iskren da budem najvise me je oduseviio shock therapy.Moram napomenuti da ja ne uzimam kofein (ne pijem kafu) niti na bilo koji drugi nacin ga konzumiram.Shock ga sadrzi i moguce je da zato on na mene tako deluje.Veoma eksplozivno! Ako uzmemo u obzir da uzimam samo jednu mericu, malo je reci da radi odlicno.Po meni vredi svaku paru.Ali naravno u kombinaciji sa ishranom,proteinima i svim onim osnovnim.Da me neko pogresno ne shvati pa da misli da je samo on posebno dovoljan :)
Sto se zma tice... u kombinaciji sa ostalim suplementima vrlo lepo radi svoj posao.Ali to je opcija bas ako se ima novca i nikako nije prioritet kao sto su proteini,glutamin,bcaa.Ako posle toga ostane novca onda ok,svakako je dobrodosao.Ja sam uzimao po tri kapsule na prazan stomak pre spavanja.
Sto se tice mojih iskustava i onoga sto pise na deklaracijama za sada je sve ok i mahom su svi proizvodi radili dobro.Naravno kao sto i sami znamo na nekim proizvodima malo preteruju ali to je ipak marketing :)

@ bebac...Da ne preteramo :0 ma dobro je i ovako :)

@ Igor_ns... U mom slucaju to sa shockom nije bio slucaj.Probao sam ga uzimati cim ustanem na prazan stomak,jednu i po dve merice.Zatim uzimao sam ga 30min posle obroka,pa odmah uz obrok, pa sat vremena posle obroka... nikad nisam imao problema sa njime sto se toga tice.
sto opet ne znaci da drugi nece imati problema jer svi drugacije reagujemo.Ali moja iskustva sa njime su takva da za sada nema takvih efekata.

@... Nisam probao..ako mi se ukaze prilika ja cu to ovde napisati sigurno.

Sačuvana
TheLittleTortillaBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

Mess with the best, Die like the rest!

« Odgovor #9 poslato: Septembar 25, 2008, 11:15:35 pre podne »

FANATIC reci mi jesi probao Nlarge2, to je gejner ali se uzima samo 2x dnevno a nisam mogao da nadjem temu o tome.pozz
Sačuvana
Ne dozvolite da vas zivotne okolnosti obeshrabre. Svako ko je uspeo u zivotu morao je od necega da pocne.
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.