TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:08:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: sta se najvise razvija plivanjem!?  (Pročitano 44710 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #63 poslato: April 17, 2008, 04:39:43 posle podne »

kao prvo, freestyler moras da napravis sebi sliku u glavi sta su prirodni preparati a sta je "hemija" popularno zvana.

I da napomenem... da se vratimo na temu ili sledi lock.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #62 poslato: April 17, 2008, 12:18:13 pre podne »

opushteno .. ali zamisli kada bi svi novi ljudi na forumu pisali to shto je njima rekao jedan lik i ko je shta video ://

jel mozesh da zamislish to ...

zato lepo chitash uchish i onda ako je neshto nejasno pitash .. a te fore ,, SVI SE BODU !! '' to je malo dechije :)

poz
Sačuvana
Freestyler_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #61 poslato: April 17, 2008, 12:07:38 pre podne »

xexexee...pa brate to sam komentarisao sa jednim mozda likom...nisam ja ovo svima pricao nego smo razmenili info`s za te plivace sta rade....a lokalne teretane sam isto naveo kao primer preovladavanja tog sranja koji te vise unisti nego sto ti pomogne...ali ajde nema veze...necu vise da upucavam teme ne vezane za ovo....
Ali i ja sam eto nov ...pa kucam sta mi padne na pamet....poz tebra...samo bez fighta...to je ciganizam;D
Sačuvana
swimmer
Lokk1
Gost
« Odgovor #60 poslato: April 17, 2008, 12:01:00 pre podne »

ajde SINE ti si doshao ovde da nam prichash kako se plivachi bodu aminokiselinama koje su iste kao steroidi .. sumnjam da bilo ko sa mozgom moze ovo da prochita a da ne nabaci osmeh na lice ... mani se toga ..

imash neki savet/ pitanje ... shta poenta je tako pisati gluposti .. nisi ni steroid ni AK video ni na slici i ti sada solish pamet ljudima shta plivachi rade .. .RADE TO SVI .. RADE TO LJUDI KOJI NI NE TRENIRAJU !! .. ne vidim shta je tu kljuchno za razvijanje mishica kod plivanja ..

pochetnika ima pun. k i to razumem ... ljudi ne znaju .. nisam ni ja znao .. ali brate prvih mesec dana sam imao 2 posta ;//

a ti sa bogatim iskustvom u pravilnoj ihrani/treningu/suplementacijom prichash mi neke priche iz lokalne teretane .. to nikog ne zanima
« Poslednja izmena: April 17, 2008, 12:03:14 pre podne od strane Lokk1 » Sačuvana
Freestyler_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #59 poslato: April 16, 2008, 11:37:26 posle podne »

aj nek ga neko bannuje ... 
bravo sine ti si bas za kod cika doktora
Sačuvana
swimmer
Lokk1
Gost
« Odgovor #58 poslato: April 16, 2008, 11:34:31 posle podne »

aj nek ga neko bannuje ... 

sa kojim samopouzdanjem si se ovde nalupao gluposti .. tuga ... ajde bolje uzmi chitaj malo forum .. nauchish neshto moze da ti koristi .. ovo gluporanje nigde ne vodi
« Poslednja izmena: April 16, 2008, 11:37:39 posle podne od strane Lokk1 » Sačuvana
Freestyler_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #57 poslato: April 16, 2008, 11:29:54 posle podne »

ma njega sam se prvog setio.....ono je strasno....brate kolke regulatore ima znaci aaaa
Ma i mladi....najvise od 16-24 su ti najvise hemizovani
Bilo sa ovim panovim preparatima koji su ustvari dodaci ishrani i dodaci pri boljem treniranju itd...
A extra sto uzimaju ostalo
Kod nas imas teretanu gde se 80% njih kokaju...i spricevima i tabletama
Znaci strava jbt....
Sačuvana
swimmer
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #56 poslato: April 16, 2008, 10:56:10 posle podne »

Ronnie je nesto sasvim drugo, on je pro BB i za njega se to podrazumeva.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Freestyler_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #55 poslato: April 16, 2008, 10:52:39 posle podne »

brate puni su sa aminokiselinama.....jednom liku smo macnuli te tablete i odneli jednom vlasniku teretane da pogleda i kaze da je toliko jebena stvar ...prepoznao odmah i navodi nam da su toliko jake te tablete da nije nista razlicito nekog steroida....samo sto nema side effects i nije toliko jak itd....Ma bre ...Hemija preovladjuje
Pogledaj Ronnia....covek ima tableta kao cela apoteka zajedno....
Sačuvana
swimmer
Freestyler_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #54 poslato: April 16, 2008, 10:49:00 posle podne »

BRATE AJDE SE TI ZAKUNI da on neide u teretanu .... ffs ljudi...svi ti krupni i izvajani vaterpolisti u OKVIRU svog treninga imaju teretanu pod moranje...dajte bre....

Brate opet tu igru igra genetika..jedan klinac iz kluba 93-ce godiste se sve odradio i ufiksao od plivanje...mali je napucan kolko oces

A JESTE istina ....jaci klubovi imaju obaveznu teretanu 2x nedeljno minimum
E SAD ti imas likove koji se nadrkavaju kuci...koji uzimaju creatin i whey i idu u teretanu...i rade se na razne nacine
SVE U SVEMU plivanje je konza sport jer prelepo izvaja telo,,,,vitak si i odlicno postavljen ako si dugogodisnji i aktivni plivac!!!!....A priznajem i ja ...vidjao sam plivace koji ladnjaka mogu da idu brate na MR olimpia:D:D:D:D
Sačuvana
swimmer
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #53 poslato: April 16, 2008, 10:47:22 posle podne »

pa meni je drugar iz spartaka pricao da je video torbu punu suplemenata kada je reprezentacija pre 2 godine cini mi se odradila trening tu u SU, ovi iz spartaka su bas tada zavrsili trening pa mi drugar tako rece...
nemojte biti u zabludi , svaki profi sport je pun, da ne kazem prepun dopinga, dozvoljene stvare necu da svrstavam sa dopingom naravno, ali shvatite da je nemoguce baviti se profi sportom bez adekvatnog nutricionistickog plana sacinjenog od jake ishrane i suplementacije.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Freestyler_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #52 poslato: April 16, 2008, 10:43:23 posle podne »

alo BRE LJUDI....Pliavnje je sport...koji ima takve vezbe i stilove da POGADJA every fuckin muscle
Plivanje prvenstveno razvija coveka....Znaci razbacuje na extra nacin i gradja je veoma atraktivna
Plocice....lepeze....grudi ruke ramena....butine listove....
A tacno je...da i isisava salo !!!A takodje ne moze da te razvije ako si ti vec napucan u teretani i nabijen
To sto se neko skenja sto je mali pa ode da pliva da bi se razbacao ...slaba vajda
Moze samo jos da se izdefinise i nabije kondiciju i poboljsa rad organa....
Inace plivanje je sport kojim je pozeljno baviti se od malih nogu da bi postigli onako predivnu gradju kao pojedini poznati sportisti...A INACE-i plivaci SU TESKI HEMICARI[ne svi naravno]!!!!!!!Da vidite pored skakaonica bocice sa dex energy i pune im torbe tableta kad idu na takmicenje
I svako od ovih profesionalnih ima svog nutricionistu i kokaju se i za trening i za takmicenje....!!!!!!!

Brat ti si se negde zabunio, ja sam 8 godina trenirao aktivno plivanje i razvili su mi se gotovo svi misici,neki vise,neki manje...ali su se definitivno svi izdefinisali! A hemija u plivanju i da svaki ima svog nutricionistu tu si veoma pogresio...to u Srbiji ne moze da bude...


BRATE SAMO TOP plivaci u Srbiji i sire imaju svoje nutricioniste...
Ti si se ravio jer si trenirao 8 godina....ja sam reko da ne moze da se odradi neko ko je vec zavrsio i sa rastom i napucao se previse....njima je plivanje slaba vajda....A dex energy klinci uzimaju...A ovi ostali se kokaju sa svim i svacim I NE SVIIIIIII,,,,,,citaj malo bolje aman./aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sačuvana
swimmer
Freestyler_ks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #51 poslato: April 16, 2008, 10:41:36 posle podne »

hemicari su zato sto piju dextrozu?
pa ja sam onda diplomirao
brate to  JE SAMo jedna stvar od vecine koje kokaju...>I JEL VI CITATE STA JA PISEM...nisam reko svi
MISLIO SAM SAMO NA PROFESIONALNE i one top plivace...dex energy koriste klinci...a ovi REPREZENTATIVCI
ONI SE KOKAJU JBT....i imaju nutricioniste....obrati paznju sledeci put na ceo text...:P :P :P :P :P
Sačuvana
swimmer
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #50 poslato: April 16, 2008, 07:54:24 posle podne »

Ne, Stefy, ti si onda na Mastersu. :D



taj fazon :D
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
ivan023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #49 poslato: April 16, 2008, 07:47:40 posle podne »

alo BRE LJUDI....Pliavnje je sport...koji ima takve vezbe i stilove da POGADJA every fuckin muscle
Plivanje prvenstveno razvija coveka....Znaci razbacuje na extra nacin i gradja je veoma atraktivna
Plocice....lepeze....grudi ruke ramena....butine listove....
A tacno je...da i isisava salo !!!A takodje ne moze da te razvije ako si ti vec napucan u teretani i nabijen
To sto se neko skenja sto je mali pa ode da pliva da bi se razbacao ...slaba vajda
Moze samo jos da se izdefinise i nabije kondiciju i poboljsa rad organa....
Inace plivanje je sport kojim je pozeljno baviti se od malih nogu da bi postigli onako predivnu gradju kao pojedini poznati sportisti...A INACE-i plivaci SU TESKI HEMICARI[ne svi naravno]!!!!!!!Da vidite pored skakaonica bocice sa dex energy i pune im torbe tableta kad idu na takmicenje
I svako od ovih profesionalnih ima svog nutricionistu i kokaju se i za trening i za takmicenje....!!!!!!!

Brat ti si se negde zabunio, ja sam 8 godina trenirao aktivno plivanje i razvili su mi se gotovo svi misici,neki vise,neki manje...ali su se definitivno svi izdefinisali! A hemija u plivanju i da svaki ima svog nutricionistu tu si veoma pogresio...to u Srbiji ne moze da bude...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 19 upita.