TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:53:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: rasprave...  (Pročitano 18008 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #20 poslato: Novembar 14, 2008, 08:52:31 posle podne »

hahahahahahah   ,  ne presusan izvor gluposti hahahahaha  




Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #19 poslato: Novembar 14, 2008, 08:50:45 posle podne »

Hans: stvarno ti nisam ja kriv sto si isfrustiran u zivotu, tako da ukoliko ti je pljuvanje po meni mentalna hrana, go on...

1. Ja vegetarijanac? Eto, pokazao si i losu moc prosudjivanja...

2. Ne vredi da tebi ista pricam o hrani, posto vidim da nemas pojma sa zivotom, bukvalno. (nervira me jako sto moram sad da se raspravljam, ispadamo stoka, ali sta cu kada ima vas koji imate jako visoko misljenje o sebi i jos pri tom omalovazavate druge)

3. Da li si cuo mozda za WADA (wadu), inace Svetska Anti Doping Asocijacija, ili za ADAS, Ani Dopind Agencija Srbije... ma da, oni sigurno tako imaginarno postoje...i trose na milijarde dolara, tako da bi se spdali sa testovima... svi sportisti su dopingovani... da da... haha, pa ovo je provala veka.

U triatlonu je od postojanja suspendovano 3,4 osobe! Pa ti vidi...

Da nisi pao sa marsa, znao bi da bukvalno ne smemo da nanesemo 1 mm debeo sloj kreme za povrede a da joj neznamo sastav, jer danas bukvalno zbog jednog ne dozvoljenog sastojka mozes da se pozdravis sa profesionalnim sportom, tako da me mani praznih prica... a plus da ne pricam o obrazacu koji treba da popunimo, t.j. na kojem treba na vedes tacno vreme i mesto treninga za period od pola godine unapred...

Ali najace mi je od svega sto kontam da is neki bodi-bildercic i nasao si meni da prosipas etiku sporta t.j. moral, a u teretanama svaki treci pocetnik koristi steroide i to je cinjenica koju sigurno znas.

A to sto si rekao da su svi na Olimpijskim igrama dopingovani i da je profesionalan sport nezdrav je takva odvala da evo ja jos ne mogu to da pojmim, ne verujem rodjenim ocima

Mislim decko da si ti jos zelen,ako stvarno mislis ovo sto si rekao
al dobro shvatices jednog dana da te ``agencije`` koje ti navodis sa poverenjem ,nisu nista drugo do
koja ne bi nasla neku nedozvoljenou supstancu ni da ima kazes sta si uzeo

Da se malo bolje razumes u ``nedozvoljen supstance `` znao bi da svaka ima svoje vreme eliminacije,half life,i tacno se zna tajming uzimanja itd
ali to ti je verovatno poznato,i to da pojedine supstanece se ne mogu naci na doping testu a koje se trenutno najvise upotrebljavaju

Na Olimpijskim igrama nisu svi dopingovani,ali vise od 90% jeste
Profesionalni sport jeste nezdrav,i to ces shvatiti jednog dana
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #18 poslato: Novembar 14, 2008, 08:48:49 posle podne »

pa sto bih se bojao ili bio bolan od toga da sam bildercic :D ja ti kazem da vredjas mnogo ljudi jer ovo jeste prvenstveno bodi-bilding forum

ja ti bas nisam davao prideve i na to ti skrenuh paznju kada ti drugima dajes prideve,ti ne citas dobro decko ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #17 poslato: Novembar 14, 2008, 08:45:27 posle podne »

Ja ti rekao da si bodi bildercic a ti se uvredio. ccc (ja sam rekao bolnu istinu, nikako nisam vredjao niti sam imao nameru)

Zovi me triatloncic koliko oces, bicu ponosan...

Da, poznata mi je ta teorija, i moja baba je podrzava. To sto ti ne mozes da pojmis takve rezultate i sto si laik da prosudjujes, posto verovatno ne mozes ni da preplivas 50 metara, a kamoli sta vise, to sigurno znaci da niko na svetu ne moze... 100 %...

Ma da, nisam cuo GH i Ins(/z)ulin. Stani, GH je naredba sa kojom u "Mathematici 6" racunas kosu asimptotu, a GH interpolacioni polinom? Ne mogu da se setim, molim te podseti me... Ili se pravis glup, ili toliko lose citas i rasudjujes tekstove da je to neverovatno...

Da, i poznat mi je taj sindrom kada mi takvi ljudi kao ti daju takve prideve, to obozavam. hehe Pa ja mogu u sta god hoces da se kladim, da kada bi uporedili moju sliku od pre 4 godine kada sam trenirao samo plivanje i tvoju sadasnju (inace vidim istices svoju, cudi me da nisi supermena stavio) da bi se razocarao u zivot. (naravno kada bi gledali odnos, posto sam ja tada imao 14 godina)



ahahahahah dobar si mali :D  dada niko ne moze ako ja ne mogu :D aj zivis u zabludi velikoj :D nema dopinga na olimpijadi ahahahahahahaha :D

al ok imas 18,polako :)

pa daj da vidimo sliku sadasnju,a onda pogledaj moju sadasnju,ili proslu :D posto ima tema druze pa uporedjuj kolko te volja :D


stavio sam phila heatha koji mi je uzor,ti si stavio sebe,obozavas sebe ehh...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #16 poslato: Novembar 14, 2008, 08:40:51 posle podne »

Ja ti rekao da si bodi bildercic a ti se uvredio. ccc (ja sam rekao bolnu istinu, nikako nisam vredjao niti sam imao nameru)

Zovi me triatloncic koliko oces, bicu ponosan...

Da, poznata mi je ta teorija, i moja baba je podrzava. To sto ti ne mozes da pojmis takve rezultate i sto si laik da prosudjujes, posto verovatno ne mozes ni da preplivas 50 metara, a kamoli sta vise, to sigurno znaci da niko na svetu ne moze... 100 %...

Ma da, nisam cuo GH i Ins(/z)ulin. Stani, GH je naredba sa kojom u "Mathematici 6" racunas kosu asimptotu, a GH interpolacioni polinom? Ne mogu da se setim, molim te podseti me... Ili se pravis glup, ili toliko lose citas i rasudjujes tekstove da je to neverovatno...

Da, i poznat mi je taj sindrom kada mi takvi ljudi kao ti daju takve prideve, to obozavam. hehe Pa ja mogu u sta god hoces da se kladim, da kada bi uporedili moju sliku od pre 4 godine kada sam trenirao samo plivanje i tvoju sadasnju (inace vidim istices svoju, cudi me da nisi supermena stavio) da bi se razocarao u zivot. (naravno kada bi gledali odnos, posto sam ja tada imao 14 godina)

« Poslednja izmena: Novembar 14, 2008, 08:42:25 posle podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: Novembar 14, 2008, 08:28:52 posle podne »

Hans: stvarno ti nisam ja kriv sto si isfrustiran u zivotu, tako da ukoliko ti je pljuvanje po meni mentalna hrana, go on...

1. Ja vegetarijanac? Eto, pokazao si i losu moc prosudjivanja...

2. Ne vredi da tebi ista pricam o hrani, posto vidim da nemas pojma sa zivoto

3. Da li si cuo mozda za WADA (wadu), inace Svetska Anti Doping Asocijacija... ma da, oni sigurno tako imaginarno postoje... svi sportisti su dopingovani... da da... haha, pa ovo je provala veka.
U triatlonu je od postojanja suspendovano 3,4 osobe! Pa ti vidi...
Da nisi pao sa marsa, znao bi da bukvalno ne smemo da nanesemo 1 mm debeo sloj kreme za povrede a da joj neznamo sastav, jer danas bukvalno zbog jednog ne dozvoljenog sastojka mozes da se pozdravis sa profesionalnim sportom, tako da me mani praznih prica... a plus da ne pricam o obrazacu koji treba da popunimo, t.j. na kojem treba na vedes tacno vreme i mesto treninga za period od pola godine unapred...

Ali najace mi je od svega sto kontam da is neki bodi-bildercic i nasao si meni da prosipas etiku sporta t.j. moral, a u teretanama svaki treci pocetnik koristi steroide i to je cinjenica koju sigurno znas.

A to sto si rekao da su svi na Olimpijskim igrama dopingovani i da je profesionalan sport nezdrav je takva odvala da evo ja jos ne mogu to da pojmim, ne verujem rodjenim ocima


vidim nisi cuo za GH i Insulin :D :D :D :D :D :D :D :D :D toliko o tvom poznavanju materije ;D  to je ono evo radim 15 doping testova na dan i nece mi nista naci :D :D :D :D

naravno da svaki treci,ma svaki drugi uzima,al ja kazem DA SVAKO ko se bavi olimpijskim sportom koristi doping,ne kazem da bi to menjalo plasman bilo koga,ali Felps ne bi mogao da pliva 30 puta u 4 dana onako,ne bi ovaj mogao da trci ispod 10,ne bi mogli gimnasticari d abudu onoliko razvijeni itd itd itd...procitaj sta je GH,insulin,SARM itd...30% dopinga se ne moze otkriti doping testovima ;)


2.Sta nemam pojma,izvoli pitaj o hrani

3.da ja sam bodi-bildercic,kao i vecina ljudi na ovom forumu,nemoj vredjati jer tebe niko ne zove mrsavkom ili koscati itd...

4. ne mesaj se u nutricionizam jer nemas pojma sta je potrebno da se naprave misici(jel slika govori 1000 rechi) tako isto ja necu zalaziti u biciklizam trcanje itd jer nemam blage veze o tome i totalni sam duduk sta je potrebno jesti da bi se najbolje istrcalo,koliko jedinica GH i slicno je potrebno da se bude olimpijski sportista itd...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #14 poslato: Novembar 14, 2008, 08:28:01 posle podne »

"Zabotija",

Vidim da i ti nisi bas psihicki stabilan, kada sam te tako lako iznervirao...

I jos sam pri tom prouzrokovao "otvaranje" tvog druga dr mr spec dipl ing arh i td "Markoni-ja". Hahaha, sta sve necu procitati ovde, stvarno su me te informacije i otvaranje tvog drugara, mogu slobodno reci, skenjale (da budem prost) u zivot... idem da skacem sa mosta
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2008, 08:29:51 posle podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: Novembar 14, 2008, 08:21:03 posle podne »

Hans: stvarno ti nisam ja kriv sto si isfrustiran u zivotu, tako da ukoliko ti je pljuvanje po meni mentalna hrana, go on...

1. Ja vegetarijanac? Eto, pokazao si i losu moc prosudjivanja...

2. Ne vredi da tebi ista pricam o hrani, posto vidim da nemas pojma sa zivotom, bukvalno. (nervira me jako sto moram sad da se raspravljam, ispadamo stoka, ali sta cu kada ima vas koji imate jako visoko misljenje o sebi i jos pri tom omalovazavate druge)

3. Da li si cuo mozda za WADA (wadu), inace Svetska Anti Doping Asocijacija, ili za ADAS, Ani Dopind Agencija Srbije... ma da, oni sigurno tako imaginarno postoje...i trose na milijarde dolara, tako da bi se spdali sa testovima... svi sportisti su dopingovani... da da... haha, pa ovo je provala veka.

U triatlonu je od postojanja suspendovano 3,4 osobe! Pa ti vidi...

Da nisi pao sa marsa, znao bi da bukvalno ne smemo da nanesemo 1 mm debeo sloj kreme za povrede a da joj neznamo sastav, jer danas bukvalno zbog jednog ne dozvoljenog sastojka mozes da se pozdravis sa profesionalnim sportom, tako da me mani praznih prica... a plus da ne pricam o obrazacu koji treba da popunimo, t.j. na kojem treba na vedes tacno vreme i mesto treninga za period od pola godine unapred...

Ali najace mi je od svega sto kontam da is neki bodi-bildercic i nasao si meni da prosipas etiku sporta t.j. moral, a u teretanama svaki treci pocetnik koristi steroide i to je cinjenica koju sigurno znas.

A to sto si rekao da su svi na Olimpijskim igrama dopingovani i da je profesionalan sport nezdrav je takva odvala da evo ja jos ne mogu to da pojmim, ne verujem rodjenim ocima
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2008, 08:24:43 posle podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #12 poslato: Novembar 14, 2008, 07:49:20 posle podne »

nemoj tako,buduci olimpijac,zdrava hrana,zdrav zivot naravno ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #11 poslato: Novembar 14, 2008, 06:38:49 posle podne »

E bolje da nisam procitao ovo, lik me je toliko iznervirao da nemam reci. Pozitivna strana cele price je sto je to isprovociralo Markonija da se "otvori" pa ste eto saznali gomilo odlicnih informacija.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #10 poslato: Novembar 14, 2008, 05:26:30 posle podne »

http://forum.pansport.rs/index.php?topic=63095.0

eo :)
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #9 poslato: Novembar 14, 2008, 05:25:29 posle podne »

Gde je ta rasprava da vidim o cemu se tu pisalo?
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #8 poslato: Novembar 14, 2008, 03:16:57 posle podne »

da smo svi vegetarijanci bili bismo slabici a jedini misic bi nam bilo srce

Ханс, заборавио си на још један мишић...  ::)   ;D :D

mislis da bi i to radilo pored silnog graska i soje :D mnogo je to fitoestrogena ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #7 poslato: Novembar 14, 2008, 01:03:21 posle podne »

da smo svi vegetarijanci bili bismo slabici a jedini misic bi nam bilo srce

Ханс, заборавио си на још један мишић...  ::)   ;D :D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
mr. pector
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


dok ne probam lava......

« Odgovor #6 poslato: Novembar 14, 2008, 09:52:16 pre podne »

ajmo mesojeĂ°e!!! ;D ;D ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 18 upita.