TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:56:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: rasprave...  (Pročitano 17991 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #95 poslato: Novembar 23, 2008, 10:42:12 pre podne »


ma mi smo se razumeli,ja fanatiku odgovorih da ne ispadne sad smo djavoli ili da sam ja rekao da je los potez...ja rekoh da mi je ok da tvoj savet oko ishrane slusha neko ko se ne bavi bb,to je valjda ok konstatacija

Da, naravno, slazem se.
Prvenstveno sam i pisao za rekreativce i one koji se ne bave nikakvim sportom i koji su spremni da nesto pocine na planu bolje i kvalitetnije ishrane (a i mislim da na forumu u vecoj meri oni treba da budu ciljna grupa pisanja o ishrani)...
A toliko sam insistirao na detoksikaciji jer mislim da je to svakako prvi i najvazniji korak, jer neko ko se duzi period hrani svim i svacim, t.j. ekstremno losim stvarima, taj je blago receno "zatrovan", stoga mu je ciscenje neophodno...
A posto vecina ima problem sa kilazom, detoksikacijom ce kroz odredjeni period velik deo toksina i masti nestati...
Mislim da cemo se oko ovog u potpunosti sloziti  :)
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2008, 10:43:45 pre podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #94 poslato: Novembar 23, 2008, 10:08:58 pre podne »

Samo se pitam dokle ce ova rasprava da traje, i kako se vise ne umorite.

Kako da se umore, kada su ljudi sportisti pa imaju visak energije, koji mora negde da se utrosi... interesantno je sto su izabrali da to urade bas na ovaj nacin, a postoji toliko "zanimljivijih" nacina da se utrosi energija.  ;D

Nesto kao cardio...nesto kao cardio sa dewojcicom ;D ili kod nekih owde, u pitanju je decak...i to maloletan :D

:D :D :D
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #93 poslato: Novembar 23, 2008, 09:43:56 pre podne »

Samo se pitam dokle ce ova rasprava da traje, i kako se vise ne umorite.

Kako da se umore, kada su ljudi sportisti pa imaju visak energije, koji mora negde da se utrosi... interesantno je sto su izabrali da to urade bas na ovaj nacin, a postoji toliko "zanimljivijih" nacina da se utrosi energija.  ;D

Nesto kao cardio...nesto kao cardio sa dewojcicom ;D ili kod nekih owde, u pitanju je decak...i to maloletan :D

Ili recimo miki ili mark, na tebe :D

:D :D :D

Pa da...tu je moja kucka, cita iz prikrajka...jel tako Mark? ;D
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #92 poslato: Novembar 23, 2008, 02:24:59 pre podne »

Rekao sam da necu vise komentarisati ovde, ali neki i dalje vode raspravu bez razloga i stavljaju mi u usta nesto sto nisam izrekao. Zahvalio bih se Zoltanu jer je pokusao da smiri situaciju ali izgleda da ne ide bas.
Zelim samo da napomenem da sam se javno izvinuo svima onima koji su lose protumacili to "bildercici".
Hans, sad stvarno bez ikakve zelje za raspravom i svadjom, jer ovo ne vodi nigde, nije uopste poenta da se vredjamo ovde... moram ti reci da si dosta postova lose protumacio i uopste mi nije problem da priznam da sam pogresio negde, nece mi pasti kruna sa glave, ali izgleda ne zelis da shvatis da ono sto sam pisao nisu saveti nekom ko zeli da se "napuca", bavi bodi-bildingom i slicno. Zbog toga je ispalo ovo sve. Sve je pocelo oko toga sto sam izneo koji su najbolji ugljeni hidrati, jer je tema bila koji u.h. najvise goje. A onda je Markoni to porekao i iz toga se moglo zakljuciti da su svi u.h. isti (t.j. losi!). I onda kada neko ko se stvarno ne razume dodje i procita, kontace da mu je isto koje god u.h. da jede, a meni je to skroz bzvz izgledalo, zato sam i bio uporan...
Kao sto mozes primetiti nisam ni jedan post ostavio na topicima koji su vezani za vas sport i slicnim temama, sto znaci da ne pisem ono u sta nisam provereno siguran, tako da se nadam da ubuduce nece biti nesuglasica vise.  ;)

ma mi smo se razumeli,ja fanatiku odgovorih da ne ispadne sad smo djavoli ili da sam ja rekao da je los potez...ja rekoh da mi je ok da tvoj savet oko ishrane slusha neko ko se ne bavi bb,to je valjda ok konstatacija
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #91 poslato: Novembar 23, 2008, 01:10:34 pre podne »

Samo se pitam dokle ce ova rasprava da traje, i kako se vise ne umorite.

Kako da se umore, kada su ljudi sportisti pa imaju visak energije, koji mora negde da se utrosi... interesantno je sto su izabrali da to urade bas na ovaj nacin, a postoji toliko "zanimljivijih" nacina da se utrosi energija.  ;D

Nesto kao cardio...nesto kao cardio sa dewojcicom ;D ili kod nekih owde, u pitanju je decak...i to maloletan :D

Ili recimo miki ili mark, na tebe :D
Sačuvana
Sporty Girl
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 289

« Odgovor #90 poslato: Novembar 22, 2008, 10:00:58 posle podne »

Samo se pitam dokle ce ova rasprava da traje, i kako se vise ne umorite.

Kako da se umore, kada su ljudi sportisti pa imaju visak energije, koji mora negde da se utrosi... interesantno je sto su izabrali da to urade bas na ovaj nacin, a postoji toliko "zanimljivijih" nacina da se utrosi energija.  ;D



Nesto kao cardio...nesto kao cardio sa dewojcicom ;D ili kod nekih owde, u pitanju je decak...i to maloletan :D

 :D :D :D
Sačuvana
Κάπου ανάμεσα στ 'αστέρια : )
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #89 poslato: Novembar 22, 2008, 09:55:51 posle podne »

Samo se pitam dokle ce ova rasprava da traje, i kako se vise ne umorite.

Kako da se umore, kada su ljudi sportisti pa imaju visak energije, koji mora negde da se utrosi... interesantno je sto su izabrali da to urade bas na ovaj nacin, a postoji toliko "zanimljivijih" nacina da se utrosi energija.  ;D

Nesto kao cardio...nesto kao cardio sa dewojcicom ;D ili kod nekih owde, u pitanju je decak...i to maloletan :D
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #88 poslato: Novembar 22, 2008, 09:13:01 posle podne »

Rekao sam da necu vise komentarisati ovde, ali neki i dalje vode raspravu bez razloga i stavljaju mi u usta nesto sto nisam izrekao. Zahvalio bih se Zoltanu jer je pokusao da smiri situaciju ali izgleda da ne ide bas.
Zelim samo da napomenem da sam se javno izvinuo svima onima koji su lose protumacili to "bildercici".
Hans, sad stvarno bez ikakve zelje za raspravom i svadjom, jer ovo ne vodi nigde, nije uopste poenta da se vredjamo ovde... moram ti reci da si dosta postova lose protumacio i uopste mi nije problem da priznam da sam pogresio negde, nece mi pasti kruna sa glave, ali izgleda ne zelis da shvatis da ono sto sam pisao nisu saveti nekom ko zeli da se "napuca", bavi bodi-bildingom i slicno. Zbog toga je ispalo ovo sve. Sve je pocelo oko toga sto sam izneo koji su najbolji ugljeni hidrati, jer je tema bila koji u.h. najvise goje. A onda je Markoni to porekao i iz toga se moglo zakljuciti da su svi u.h. isti (t.j. losi!). I onda kada neko ko se stvarno ne razume dodje i procita, kontace da mu je isto koje god u.h. da jede, a meni je to skroz bzvz izgledalo, zato sam i bio uporan...
Kao sto mozes primetiti nisam ni jedan post ostavio na topicima koji su vezani za vas sport i slicnim temama, sto znaci da ne pisem ono u sta nisam provereno siguran, tako da se nadam da ubuduce nece biti nesuglasica vise.  ;)
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2008, 09:22:38 posle podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #87 poslato: Novembar 22, 2008, 07:53:35 posle podne »

Ajde lepo da se prestane sa prozivkama naseg novog clana.Kakav da je on je novi clan pansport tima i zbog toga molim sve clanove da se suzdrze daljnjega komentara i napadanja istog.Kao sto smo rekli vreme ce pokazati jer to bio dobar ili los potez sto je on doveden kod nas.I sa time molim da se ova debata vise zavrsi! Hvala!

Zoli ne bih se mesao dalje ali moram da odgovorim,ok branis ga,kolega,pansport...pare,interes...ali PRVO POGLEDAJ UVEK ko je prvi krenuo sa prozivkama,vredjanjem itd pa onda krivi nas kako kaze Ognjen,BILDERCICE,jer da ne ispada sad mi njega nesto napadamo jer je triatlonac...

ja cu se sa svakim raspravljati pa makar bio admin i izbacuje me,nije me briga...al kolko dosada videh ni Pedja ni Pedzoni ni Monika kada negde pogrese i budu ispravljeni,ne napadaju odmah druge ljude i nazivaju ih "istrazivacima",teoreticarima,citacima glupih knjiga...

da je glup potez,nije,ali treba da se drzi svojih strucnih oblasti tu se vidim svi slazemo...

hans je rekao...

i ja podrzao  8)
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #86 poslato: Novembar 22, 2008, 07:36:32 posle podne »

So say we all!
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #85 poslato: Novembar 22, 2008, 07:25:34 posle podne »

Ajde lepo da se prestane sa prozivkama naseg novog clana.Kakav da je on je novi clan pansport tima i zbog toga molim sve clanove da se suzdrze daljnjega komentara i napadanja istog.Kao sto smo rekli vreme ce pokazati jer to bio dobar ili los potez sto je on doveden kod nas.I sa time molim da se ova debata vise zavrsi! Hvala!

Zoli ne bih se mesao dalje ali moram da odgovorim,ok branis ga,kolega,pansport...pare,interes...ali PRVO POGLEDAJ UVEK ko je prvi krenuo sa prozivkama,vredjanjem itd pa onda krivi nas kako kaze Ognjen,BILDERCICE,jer da ne ispada sad mi njega nesto napadamo jer je triatlonac...

ja cu se sa svakim raspravljati pa makar bio admin i izbacuje me,nije me briga...al kolko dosada videh ni Pedja ni Pedzoni ni Monika kada negde pogrese i budu ispravljeni,ne napadaju odmah druge ljude i nazivaju ih "istrazivacima",teoreticarima,citacima glupih knjiga...

da je glup potez,nije,ali treba da se drzi svojih strucnih oblasti tu se vidim svi slazemo...

hans je rekao...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Sporty Girl
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 289

« Odgovor #84 poslato: Novembar 22, 2008, 06:55:21 posle podne »

Samo se pitam dokle ce ova rasprava da traje, i kako se vise ne umorite.

Kako da se umore, kada su ljudi sportisti pa imaju visak energije, koji mora negde da se utrosi... interesantno je sto su izabrali da to urade bas na ovaj nacin, a postoji toliko "zanimljivijih" nacina da se utrosi energija.  ;D
Sačuvana
Κάπου ανάμεσα στ 'αστέρια : )
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #83 poslato: Novembar 22, 2008, 03:28:22 posle podne »

Ajde lepo da se prestane sa prozivkama naseg novog clana.Kakav da je on je novi clan pansport tima i zbog toga molim sve clanove da se suzdrze daljnjega komentara i napadanja istog.Kao sto smo rekli vreme ce pokazati jer to bio dobar ili los potez sto je on doveden kod nas.I sa time molim da se ova debata vise zavrsi! Hvala!
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #82 poslato: Novembar 22, 2008, 01:21:31 posle podne »

GOOD GOD TELL ME THIS ISNTS HAPPENING :D :D :D  ...aaaaaaaa gde sam ja kad ljudi dodju na penal ... ://

nego recite mi da lik josh nije na forumu :((

lokki uvek najbolje propustis...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #81 poslato: Novembar 22, 2008, 01:05:00 posle podne »

Ognjen jeste na forumu...  mislim da nece vise biti ni prilike ni razloga za bilo kakve rasprave slicne ovoj...

toliko od mene...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.148 sekundi sa 18 upita.