TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 09:09:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: EXIT O7 NOVI SAD  (Pročitano 20897 puta)
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #39 poslato: Jul 16, 2007, 10:15:28 posle podne »

Samo neka se oni drze podalje od nas daleko im lepa kuca. A po drugim zemljama neka se drze za ruke prcaju po parkovima, zalizuju pored male dece bas me briga. Ali ja ne zelim da moje dete to gleda i da me pita sta to one dve cike rade? I sta je sa tim gay momcima koji imaju "momke" od po 60 godina pa zar to nije jos bolesnije? I posle kazu da su to normalni ljudi samo sto ne vole devojke... Aha i onda je mrmot zavio cokoladu...
Sačuvana
Don't settle for average!
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #38 poslato: Jul 16, 2007, 10:11:19 posle podne »

frankestajn?
pa mihajo se verovatno rodio kao jasmina,ali polne odlike nisu bile u skladu sa tim
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #37 poslato: Jul 16, 2007, 10:08:35 posle podne »

sta je sa tobom?
to sto nema gej parade znaci da nema ni pedera?
to da li ce ih biti ili ne ne zavisi od tebe,tako da mozes psovati,pretiti i vredjati dok ti se prsti od kuckanja ne ukoce a time neces nista postici.ima ih i bice ih.i dok srbija ne postane za nijansu tolerantnije mesto necete ni znati ko je gej a ko nije,mada opet to nije ni bitno jer za mene bar je dobar covek-dobar covek
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #36 poslato: Jul 16, 2007, 10:01:46 posle podne »

E sad i ja moram za govornicu!  ;D

Dakle, zaista nemam ništa protiv gay populacije dokle god ne kukaju i ne izigravaju velikomučenike! Skoro sam na roĂ°endanu kod ortakinje upoznao lika koji je gay i vidi se da je gay, ali normalno priča, normalno se ponaša... Ali kako dati dete ovakvoj osobi - u srednjoj se dečko zvao Mihajlo i non-stop je kukao kako ne može da uči jer se posvaĂ°ao sa dečkom od 60 godina! Sva sreća pa je razredna extra lik i nije padala na te fore! Kasnije se čula priča kako mu gay lobi iz Danske šalje pare za hormone i skuplja za operaciju ( oko 50.000 e)! Par godina kasnije eto "mihajla" sa dugom crnom kosom, haljinom, i štiklama... i zove se Jasmina! Ajde  kažite vi meni sada kako se neko dete može normalno razvijati pored ovakvog Frankenštajna!?
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #35 poslato: Jul 16, 2007, 09:00:03 posle podne »

Ej iziritiran sam majke mi ne mogu da ne kazem nesto na ovo.  >:(
Alo bre kakvi pederi bre koj vam je djavo ovo je zemlja Srbija. Do juce svi su bili protiv toga ceo svet, palili ih na lomaci a sada odjednom postali svi civilizovani pa je to moderno cak i da se u parlamentima o tome raspravlja, a sada Crazy Serbs tukli pedere u sred Beograda i oni nisu "normalni" a jos ih neki pametnjakovici odavde pravdaju misleci da su na taj nacin oni pametniji i civilizovaniji, ma ne treba da ih biju nego da im polome sve koske pa nek pricaju za nas da smo najveci varvari na svetu bas nas briga, neka gledaju oni svoje dvoriste. Ebes to. I onako smo u debelom mortalitetu sto se tice nase nacije da ne kazem rase pa samo fali i da se vencavaju furundzije, pa majku mu tolko jos nismo propali. Ako je uslov da se u EU udje a da se pederima daju sva prava normalnog coveka da usvajaju decu i da zive u bracnoj zajednici pa dabogda nikad ne usli u tu bolesnu EU. Pa zasto mislite da spadamo medju mali broj zemalja sa malim brojem zarazenih od side velikom zaslugom zbog naseg mentaliteta koji ne dozvoljava exponiranje tih ludaka, neka smo mi ludi kao sto mnogi kazu i neka imamo i neka po njima zaostala razmisljanja ali brate makar smo zdravi i ne dozvoljavamo da izumremo na takav bedan nacin kao sto cine pederi. Evo vasa EU kako stoji sa AIDS-om Najvise obolelih je u Spaniji (580091), Francuskoj (51799) i Italiji (46559) mi spadamo u nizi rang. Ima tu mnogo stvari koje ne valjaju a ja brate ne vidim ni jednu dobru. Sto kaze Sojic: "Samo nam i Sida fali u preduzece".

P.S.

Vracajte se na temu upropastili smo je ako vam je do ove teme otvorite je kao takvu u off topic!!!     
« Poslednja izmena: Jul 16, 2007, 09:27:25 posle podne od strane Decky_Nis » Sačuvana
Don't settle for average!
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #34 poslato: Jul 16, 2007, 08:51:46 posle podne »

Ok je sve to luiqid ali cemu onda to isticanje razlicitosti.
Mislim da se kampanja zove "svi isti svi razliciti"
Zasto se onda ti "razliciti" koji bi da budu "isti" tako isticu!?
Meni to vishe izgleda na vrstu provokacije.
Ako si gej, budi gej ... Sta mene to interesuje ne morash se isticati time kao sto se ni mi ne isticemo time sto smo strejt. Jer ipak "svi smo razliciti, svi smo isti"
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #33 poslato: Jul 16, 2007, 08:24:59 posle podne »

Sve nekako i mogu da shvatim pedere dok su normalni, ali dati dete da usvoje dva pedera, koliko god oni bili normalni,stvarno bi bilo bolesno. :P :P :P :P :P :P :P
Sačuvana
blazo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 92

« Odgovor #32 poslato: Jul 16, 2007, 08:11:53 posle podne »

tuci i izivljavati se nad  slabijim od sebe,ma to je tako hrabro i cool,nema sta
licno nikada me nije zanimalo da li je neko gay,lesbo ili trandza...kao sto nikoga ne treba da zanima moja postelja
svako treba u svoj tanjir da gleda

Mene zanima tvoja postelja ;D. Kakvi su ti carsafi?Jel francuski lezaj? 8)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #31 poslato: Jul 16, 2007, 06:47:38 posle podne »

e moja homofobicna srbijo...
mislila sam da ovo nikada necu reci ali evo tasha slazem se sa tobom...
to sto ste odprilike videli da seta po tim gej paradama da li ste videli da seta po ulicama kada nema parada?
to je kao kada bi prosli centrom grada u vreme zmajevih decijih igara,videli svu onu maskiranu klincuriju i odlucili da nikad nemate decu...nebuloza...stotine ljudi prodje pored vas na ulici toliko normalni da ni ne skontate da su gej
jel poznajete nekog ko je odrastao u monoseksualnom okruzenju?
ja poznajem.jedna od najnormalnijih osoba (inace heteroseksualno orjentisana) jer su je i vaspitale normalne osobe.
po ko zna koji put-postoje dobri i losi ljudi a ne crnci,hriscani ili homoseksualci...
sta je sa vama kada vam to smeta?
ne nije lepo videti dva muskarca kako se ljube.a dve devojke?to je ok,jel da?tj.to je ok ako se dobre ribe,a ako nisu onda su vec lezbace ili sta vec...ako cemo posteno nije lepo videti ni momka i devojku kako se ljube na ulici ali to je toliko uobicajeno da niko ne obraca paznju...
da ne duzim...
roger mi je bio jaaako dobar ali sam bila jako umorna da bi uzivala neko duz\e vreme...ubi me posao...
i snoop naravno...
nisam bila na ladnom pivu i to mi jedino krivo,ali dobro...mozda dogodine
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #30 poslato: Jul 16, 2007, 02:17:54 pre podne »

Snoop je bash pokidao a poshto sam od 5 og razreda slushao svu tu west coast ekipu znao svaku pesmu napamet i evo josh me grlo boli  ;D bogme dobar exit dosta... Mada dj evi su bili loshi jedino roger koji je bio vec pre koju godinu i ovaj eric prydz kog ne volim :/... 2005 je bilo extra kisha pada a carl cox vrti i masa divlja :D odo da spavam... pozdraV
Sačuvana

P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #29 poslato: Jul 15, 2007, 12:30:39 posle podne »

Au sta su uradili snoop i ekipa. Inace ga ne slusam ali ovo je bilo kidanje ubijanje!
Znaci ubacivanje old school hitova... priceless
Kako ce samo veceras da pokida wu tang!!
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
EVIL ANGEL
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138


« Odgovor #28 poslato: Jul 15, 2007, 08:00:04 pre podne »

trebaju na exit da dovedu  DJ TIESTA                          extra je DJ             
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #27 poslato: Jul 14, 2007, 08:20:59 posle podne »

Ma cisto sumnjam ko zna sta je bilo.
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
yu-fitness.com
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #26 poslato: Jul 14, 2007, 08:18:06 posle podne »

Malo pre sam cuo da su se pobili po zavrsetku izmedju sebe, tako bar kaze RTS1
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #25 poslato: Jul 14, 2007, 08:14:05 posle podne »

Izvinite sto vas prekidam ako smem samo da prokomentarishem nastup Beastie Boysa sinoc.

Ljudi su pokidali!
Kad ih je masa zvala oni su se cak vratili na binu i pokidali jos 2-3 hita i ostavili masu sitom.
Toliko od mene, mozete nastaviti


;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.13 sekundi sa 18 upita.