TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 04:47:43 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: umor-veliki problem  (Pročitano 5184 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #8 poslato: Decembar 03, 2008, 04:18:26 posle podne »

ma ljudii svima nam se to desi,mora da odmori nekad od treninga par dana,nista strasno kakvo vadjenje krvi kakvi bakrachi...

meni se ne desava  :)

a sto da ne,otkud znas mozda je decku skocio estrogen
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 03, 2008, 04:16:55 posle podne »

ma ljudii svima nam se to desi,mora da odmori nekad od treninga par dana,nista strasno kakvo vadjenje krvi kakvi bakrachi...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 03, 2008, 04:15:39 posle podne »

Svakako prvo detaljan pregled (krvna slika i sl.) a onda ako je sve O.K., onda su ti uzroci lose istezanje (ili cak ne-istezanje?) posle treninga i neznam da li uzimas L-glutamin ili recovery i sl.? I takodje neznam da li tokom treninga uzimas neki isotonic ili vodu? To sve treba da ti bude neizostavno...
Nadam se da nije problem u losem treniranju? Verovatno se konsultujes sa nekim za koga pouzdano znas da ti moze pomoci u programu treninga t.j. kakve, kolike i kada treninge radis?
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2008, 04:18:09 posle podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #5 poslato: Decembar 03, 2008, 04:06:59 posle podne »

Druze,najboje bi bilo da odradis neke analize,krvna slika,pa sto da ne i hormonalni panel ,cisto da vidis sta se iznutra desava

Alternativa je da pojacas unos kako proteina,tako i vitamina i minerala,znaci batal itu Daily formulu,to ti je za devojcice ovo je ozbiljan sport  ;D
uzmi neke malo jace preparate
Vit C 1000mg posle treninga moze pomoci,kao i kombinacija minerala Zn,Mg i B6 ili ti ZMA pred spavanje,neki od stimulanasa pre treninga takodje moze pomozi (kofein,taurin...)
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2008, 03:58:56 posle podne »

Odmorim ja nekoliko dana, ali kad se vratim treningu "ista pesma", takodje san i stres definitivno nisu faktori u mom slucaju. Sto se tice vitamina, neznam dali imaju veliki uticaj. Inace koristim Daily formulu, ranije sam koristio dosta jace vitamine ali zbog nedostatka novca sam morao da menjam. Sto se tice ishrane trudim se koliko mogu.
Jedino da probam sa nesto manjim intenzitetom na treningu i pojacanim vitaminima i mineralima. Ali bez jakog treninga nema dobrog napredka.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2008, 10:09:39 pre podne »

pokusaj da odmoris par dana pa da vidis kako se osecas... moze biti do pretreniranosti, manjka sna, stresa... i mozda da prekontrolises krvnu sliku, pojacas unos vitamina, minerala, prekontrolises ishranu
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2008, 09:30:00 pre podne »

Ako nisi skoro išao na "redovan odmor", predlažem ti da to pod hitno učiniš. Znači, 4-7 dana slobodno odmori od treninga. Ja takve pauze pravim redovno na svaka 3 do 4 meseca ili čak i ranije ako osetim da mi treba.
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2008, 12:52:34 pre podne »

Treniram vec 2godine, i kako vreme odmice ja se osecam sve umornije. Do samog treninga koji mi je sredinom dana se osecam ok, ali posle treninga sam mrtav umoran, bukvalno nisam sposoban za nikakav fizicki napor. posle treninga uzimam oko 0.8gr po kilogramu dekstrozu i whey naravno. Stvarno vise neznam sta da menjam, strah me da povecam deks iako se moze reci da nemam problema sa masnim naslagama.
Ako moze neki predlog?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.229 sekundi sa 17 upita.