TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397015 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 16, 2024, 08:18:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PSIHICKO I FIZICKO ZLOSTAVLJANJE  (Pročitano 14814 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #37 poslato: Jul 29, 2007, 12:06:11 pre podne »

A da se ova tema lepo premesti na burek forume?Ipak je ovo sportski forum,iako postoji off deo ipak se malo preteruje ovde.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #36 poslato: Jul 29, 2007, 12:04:50 pre podne »

Tasho - gde je kuća za zlostavljenu DECU!? Ili MUŠKARCE!? Ah da, ovo je Balkan pa je sramota pričati kako te žena zlostavlja ili praviš šalu na svoj račun ( prijatelj ženu zove "agresor" i, pazi ironije, ona to stvarno i jeste!).

Mene nista nije sramota da napisem,uopste.
Temu sam bas zato i postavila,jer ZLOSTAVLJANJA IMA NA SVE STRANE.
I ja to blebecem kao papagaj,ali nema veze.Svako svoj stav o tome da napise.


Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #35 poslato: Jul 28, 2007, 11:51:30 posle podne »

Tasho - gde je kuća za zlostavljenu DECU!? Ili MUŠKARCE!? Ah da, ovo je Balkan pa je sramota pričati kako te žena zlostavlja ili praviš šalu na svoj račun ( prijatelj ženu zove "agresor" i, pazi ironije, ona to stvarno i jeste!).
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TashaBG
Gost
« Odgovor #34 poslato: Jul 28, 2007, 07:28:29 posle podne »

Zanimljivo je da je sigurna kuca napravljena za zlostavljane ZENE... toliko o tome.

uopste ne kapiram sta si hteo sa ovim da kazes,a ti?
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #33 poslato: Jul 28, 2007, 07:03:34 posle podne »

Nit znam niti me to nesto posebno interesuje kako i sta sam dobio.Meni je najbitnije da nisam isao u zatvor.Bilo je tu dosta srece po mene jer imao sam dobrog advokata koga je moja firma tada placala.Secam se da je on imao neke male veze u sudu i na neki nacin poznavao je i glavnog sudiju.S obzirom da su oni povezani verovatno je i to uticalo na presudu kao i ostali razlozi koje sam naveo.Nikada necu zaboraviti dok su mi citali presudu i moju sudbinu odredjvali ljudi koji me ni ne znaju.To je jeziv osecaj.
Sto se tice dosijea nije izbrisan veruj mi to znam jer redovno proveravam posto imam veze sada u policiji.Receno mi je da nikada i nece biti,ali voleo bih da si ti u pravu pa makar da ga izbrisu i za 10god  samo da nestane.
-Sto se terecenja tice prvo je bilo po sluzbenoj jer sam bio priveden...a doticni je pokusao da svedoci i svasta ali je intervencijom sprecen...tada bi bilo svasta da neko nije reagovao od mojih.O tome necu da govorim.

Sto se tice dosijea 100% - provereno, brise se za duplo vremena od izrecene kazne. O tome ne treba da brines. Ali dok se ne obrise, prilicno je nezgodno, narocito kada te/me zaustavlja interventna. Ako lazes, ne valja, ako kazes istinu, jos gore...

Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12905


Never give up!

« Odgovor #32 poslato: Jul 28, 2007, 06:58:36 posle podne »

Nit znam niti me to nesto posebno interesuje kako i sta sam dobio.Meni je najbitnije da nisam isao u zatvor.Bilo je tu dosta srece po mene jer imao sam dobrog advokata koga je moja firma tada placala.Secam se da je on imao neke male veze u sudu i na neki nacin poznavao je i glavnog sudiju.S obzirom da su oni povezani verovatno je i to uticalo na presudu kao i ostali razlozi koje sam naveo.Nikada necu zaboraviti dok su mi citali presudu i moju sudbinu odredjvali ljudi koji me ni ne znaju.To je jeziv osecaj.
Sto se tice dosijea nije izbrisan veruj mi to znam jer redovno proveravam posto imam veze sada u policiji.Receno mi je da nikada i nece biti,ali voleo bih da si ti u pravu pa makar da ga izbrisu i za 10god  samo da nestane.
-Sto se terecenja tice prvo je bilo po sluzbenoj jer sam bio priveden...a doticni je pokusao da svedoci i svasta ali je intervencijom sprecen...tada bi bilo svasta da neko nije reagovao od mojih.O tome necu da govorim.
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #31 poslato: Jul 28, 2007, 12:57:50 posle podne »

@fanatic

Posto sam ja skoro izasao iz nekog "uslova", kako to da si dobio manji uslov a vecu kaznu?

Kod mene je bio uslov 4 GODINE na 6 meseci zatvora (i to vazi samo za ISTO ili SLICNO delo), nisam znao da pravno moze da se dobije duza zatvorska kazna od uslova prosto iz razloga sto onda uslov gubi svoju svrhu...Poenta je da uslov bude sto duzi, tako da se smanji rizik od ponavljanja istog dela i potencijalnog tretmana nakon izvrsenog dela. Naravno, dok si na uslovu, imas socijalnog radnika koji prati sta radis, cime se bavis, ne smes da napustas zemlju bez preke potrebe itd itd itd...

Jel su te teretili po sluzbenoj duznosti ili je lice nad kojim si izvrsio delo podnelo krivicnu prijavu?

I jos nesto. Nisi obelezen za citav zivot. Kada prodje duplo vreme od izrecene kazne, brise ti se dosije.
« Poslednja izmena: Jul 28, 2007, 01:06:50 posle podne od strane Arlovski » Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #30 poslato: Jul 28, 2007, 10:41:33 pre podne »

Odsad te zovemo Medonjak The Beast :)
;D ;)
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #29 poslato: Jul 28, 2007, 01:21:06 pre podne »

I ja sam imao slicno iskustvo kada sam hteo da pomognem... dami u nevolji ajd da ga tako kazem. Naime vracao sam se pesaka iz grada u pola noci kad jedna devojka zaustavlja mene i drugara da joj pomognemo da izvadi njenog decka iz auta jer se mrtav pijan uspavao za volanom i nije mogao da ustane. Ja sam ignorisao jer imam mnogo losa iskustva sa pijanim ljudima i nastavio sam dalje ali je moj drugar vec otvorio vrata i pokusao da izvadi tog momka (da napomenem da je bio grmalj) koji se u tom trenutku probudio i stisao mog drugara koji je jedva disao i nije mogao da se iscupa iz "celjusti", ja sam se vratio i jedva sam ga izvadio iz ruke tog ludaka a ovaj se u sekundi vratio na volan da spava. Devojka je sve vreme vristala da ga ne diramo i da smo mi manijaci i da se sklonimo od njega... i posle pomognite devojci u nevolji. Prvo je trazila da joj pomognemo a onda kada smo to hteli onda nas je vredjala. Ma najbolje je ne mesati se i kraj.
Sačuvana
Don't settle for average!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #28 poslato: Jul 27, 2007, 10:27:26 posle podne »

Odsad te zovemo Medonjak The Beast :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #27 poslato: Jul 27, 2007, 10:18:33 posle podne »

Auu kroz sta je Fanatic prosao Jeste preterao slazem se ali je po prirodi takav Razumem ga u potpunosti jer na njegovom mestu uradila bih isto.Tacnije imamo isti kratak fitilj.
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #26 poslato: Jul 27, 2007, 10:02:17 posle podne »

Pre nekoliko meseci, lik na Kališu lupa šamare devojci, ova vrišti, ortak pritrčava i u dva poteza lik je na zemlji, a devojka umesto da mu kaže "hvala, počne da viče na ortaka da ga ne dira i da ga ostavi na miru!?!? Razlog - "ona mu je devojka i on ima pravo da joj lupa šamare"!?!? WTF!?

Ja ipak mislim da treba da govorimo ovde o normalno zdravim osobama,a ne mazohistima.Da tako nesto slicno se desilo i mom muzu kad je pokusao jednu drugaricu da zastiti.Skocila je na njega kao hijena.

Postoji jos nesto u psihi ljudi,a to je ako smo dobijali batine u detinjstvu,da cemo svakako silu primenjivati na nasu decu,kao najnormalniju stvar.Ako je devojka kao dete dobijala batine od oca,njoj je sasvim normalno da joj tip zavali par vaspitnih,cak sta vise njoj je to i pozeljno.

Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #25 poslato: Jul 27, 2007, 09:59:08 posle podne »

Ma u korenu svega toga su arhaicna ucenja koja vuku od porodice...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #24 poslato: Jul 27, 2007, 09:54:29 posle podne »

Evo malo čitam, razmišljam i ne verujem...

Pre nekoliko meseci, lik na Kališu lupa šamare devojci, ova vrišti, ortak pritrčava i u dva poteza lik je na zemlji, a devojka umesto da mu kaže "hvala, počne da viče na ortaka da ga ne dira i da ga ostavi na miru!?!? Razlog - "ona mu je devojka i on ima pravo da joj lupa šamare"!?!? WTF!?

Kada smo već kod te"sigurne kuće", zašto su rušili onoliki objekat u Šilerovoj!?! Moglo je oko 100 osoba komotno da živi tu ( OSOBA, ne žena!). Pre neki dan sam gledao na TV-u kako su na Siciliji konfiskovali celo imanje brojnih "mafiosa" i pretvorili ih u škole i tzv. sigurne kuće!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #23 poslato: Jul 27, 2007, 08:36:48 posle podne »

Zanimljivo je da je sigurna kuca napravljena za zlostavljane ZENE... toliko o tome.
Sačuvana
Don't settle for average!
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 17 upita.