TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:03:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Predlog u vezi tema na forumu  (Pročitano 3047 puta)
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #8 poslato: Januar 31, 2009, 01:26:27 posle podne »

Ma kao sto kazete ovo je borba protiv vetrenjaca... Inace ja sam na ovom forumu cisto da bih se druzio i ostao u kontaktu sa nekim osobama i to je to... Tu je lepo caffe i jos po neka tema i eto... A u ostale teme bukvalno i ne ulazim niti me zanima  kako ce neko da pije whey ili sta ce da jede kada je sve ispisano milion puta... A i ako zelite da saznate nesto vama korisno,sto ovde nema,npr u vezi AAS-a ili sta znam vec imate druge forume... Necu da reklamiram bzvz... Znate i sami koji su...
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #7 poslato: Januar 31, 2009, 01:18:43 posle podne »

To sa mesištem dobro zvocu.
Samo još malo da se završi ova zima.

Mad,bilo je ranijih pokušaja,ali kad treba da se sprovede u praksu,
onda nastaju problemi.
Sačuvana
   
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #6 poslato: Januar 31, 2009, 02:16:51 pre podne »

E spameri jedni, samo bi jeli neko meso :D

Eto i meni je dosla ta ideja na pamet, pretvorio sam misli u reci, napisao... My work is done here :D
btw. za pecenje neko zovite uvek, moze i u ovoj temi  xD
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5 poslato: Januar 31, 2009, 02:13:15 pre podne »

pa mi se stalno vidjamo :D ti zovi
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #4 poslato: Januar 31, 2009, 02:05:42 pre podne »

Што и даље не значи да не треба да нас зову на неку живину, стоку са ражња!  :D ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3 poslato: Januar 31, 2009, 01:58:27 pre podne »

ja sam ovo predlagao vise puta ali svati coveche,ovo je forum koji treba da se vrti oko prodaje suplemenata!! i usluga kupcima,to je glavno,njih bas briga dal ce neki idiot 10 puta postavljati temu samo dok kupuje,svatas??To nije lose jbt ljudi prodaju suplemente to je normalno :D nego vi previse ocekujete od talvog foruma...
Jel svatas da nije u interesu PANSPORTA da dojem ja i kazem glutamin ne radi nista,sni bcaa su jako loseg kvaliteta,od NO necete imati nista,pijte samo mericu whey psole treninga itd itd...To je jendostavno normalno,kao sto en mozes ocekivati od prodavca odece d ati kaze e dobra je ta majca al prekoputa imaju kvalitetnije!


i njabitnije pocetnike MRZI da citaju i nikad nece citati jer hoce sve servirano.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #2 poslato: Januar 31, 2009, 01:57:31 pre podne »

Бени и мени је то раније пало на памет, АЛИ увек ће се наћи неко нови који ће отворити нову тему и рећи како је прочитао "стики", али он је другачији тип човека (вероватно је супермен или је пао са Марса) и да му дамо савет само за њега! Јбг, без љутње, али тако нешто кошта око 30е и није нимало лак посао...

Ма за све су криви ови из панспорта, никако да организују неко окупљање на којем би се уз пиленце, прасенце и остатак "екипе" из дворишта и неке лајт напитке, дискутовало о побољшању форума...  ;D  :D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #1 poslato: Januar 31, 2009, 01:05:31 pre podne »

Kontam da bi bilo korisno napraviti neku temu koja ce biti sticky-lock, u kojoj ce biti napisano i objasnjeno sve ono najbitnije sto pocetnici pitaju, ali bez mogucnosti da iko pise u njoj, znaci moderator je napisao sta je najbitnije i provereno i cao. U svakom podforumu(ishrana,trening,suplementacija) napraviti po 1 takvu temu da ljudi koji dodju pokupe osnovne informacije, postedece nas glupih pitanja. Ali ne kao sa onim glutamin za pocetnike vec lepo sklopiti tekst koji je sveobuhvatan i daje krucijalne informacije.

U ishrani 1 temu: u njoj najbitnije za vezbace. Znaci protein iz hrane, koliko za koji cilj, koju hranu, malo o uh o mastima i tako to. Lepo koncipiran text, bez previse strucnih izraza.
U treninzi 1 temu: napisati osnovne vrste treninga, primere programa(grudi-ledja, noge-trbusni itd, to je primer lupio sam).
U suplementaciji 1 temu: osnovna suplementacija vezbaca, kako radi whey-dextroza, koji je najbolji za koje potrebe, kako se piju i kada..


Eto tako pade mi ta ideja na pamet, posto vidim mnogo otvorenih tema i pitanja u drugim temama o osnovnim stvarima, tipa kada da pijem whey, koje vezbe da radim da dobijem masu i tako neke neupucenosti. Naravno ono gore je neki kostur kako sam to zamislio a neko bi to lepo mogao da odradi.Verujem da bi ovakve osnovne teme u svakom podforumu skratile vreme iscitavanja ispamovanih tema i olaksale novim clanovima da se snadju za prvu ruku

Pozz :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.041 sekundi sa 18 upita.