TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 04:37:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jedem kao konj i ne ugojim se ni jedno kilo ...? Sto??  (Pročitano 11350 puta)
stefanbojan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

stef

Stefan-Andric
« Odgovor #44 poslato: Decembar 24, 2009, 06:21:11 posle podne »

Da, da  :D
Posto me Pansportovci ispalise za bcaa, ondak da cekam da ovaj cova uspe u fudbalu, mozda ce se i setiti da posalje kutiju bcaa  :D
Ma koji Bcaa bre poslacu ti i ja koliko 'oces toga i pravim vam tanu ;) ;) :))))))
Sačuvana
stefan
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #43 poslato: Decembar 23, 2009, 11:26:20 posle podne »

Ja znam decka kome je volumMass 35 pomogao u cilju povecanja telesne mase.. Pa se nadam da ce i meni .. a uz to cu popraviti ishranu i raditi u teretani ;)...


HVALA SVIMA NA POMOCI .. ;)  Rekoh ja da cu da vam kupim teretanu sa full opremom ;) ;) ;)

Ako se budes drzao ishrane pomoci ce i tebi da povecas telesnu i misicnu masu.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #42 poslato: Decembar 23, 2009, 09:57:38 posle podne »

Da, da  :D
Posto me Pansportovci ispalise za bcaa, ondak da cekam da ovaj cova uspe u fudbalu, mozda ce se i setiti da posalje kutiju bcaa  :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
chiller
Gost
« Odgovor #41 poslato: Decembar 23, 2009, 12:26:53 pre podne »

colicu daj bcaa koliko je tezak :D ;D

nego batali zezanciju,i za jedno 5-6meseci pisi kako ide ;) prodje to cas posla...
Sačuvana
stefanbojan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

stef

Stefan-Andric
« Odgovor #40 poslato: Decembar 22, 2009, 11:57:37 posle podne »

Ja znam decka kome je volumMass 35 pomogao u cilju povecanja telesne mase.. Pa se nadam da ce i meni .. a uz to cu popraviti ishranu i raditi u teretani ;)...


HVALA SVIMA NA POMOCI .. ;)  Rekoh ja da cu da vam kupim teretanu sa full opremom ;) ;) ;)
Sačuvana
stefan
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #39 poslato: Decembar 20, 2009, 09:07:12 posle podne »

Ma kakav bre volumass Roberte, kakav je to savet??? Ovaj decko nije naucio da se hrani, ti mu preporucujes volumass koji je takodje njesra? Ovaj momak mora da dovede u red PRVO ishranu, pa kad to bude uradio, onda da uzme neki whey + dex za posle treninga, moze i neki monohidrat uz sve to, ali on mora da sredi prvo hranu. Nemojte da dajete takve savete ljudima, da na haos od lose ishrane ubacuju samo jos vise losih stvari u vidu gejnera! I bilo bi bezobrazno sa vase strane da obrisete ovaj post

Ipak moraš priznati da i mi na sve strane govorimo koliko je ishrana najbitnija u celoj priči i to se stvarno ne može poreći...

ali nisu svi kao mi i neki ljudi prosto ne žele da se bakću toliko ni sa hranom i ni sa vežbanjem... da radiš u radnji kao mi, shvatio bi o čemu pričam... mi već imamo veliko iskustvo u radu sa ljudima gde su mahom svi početnici i ne lažemo ih da će dobiti desetine kila od nekog proizvoda, a Volumass je jedan od gejnera koji je ipak za nijansu kvalitetniji od nekog drugog koji je bogatiji šećerom, i za nekog takvog vežbača sasvim solidan izbor...

pa začudio bi se totalno kad bih ti rekla da je meni Volumass 35 najprodavaniji proizvod u radnji u klasi gejnera u protekla 2 meseca?

stoga je Robertov savet na mestu, a niko od nas te neće lagati oko ishrane i svega ostalog što je na prvom mestu.. znaš i sam....

svaka roba ima svog kupca.
Sačuvana
stefanbojan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

stef

Stefan-Andric
« Odgovor #38 poslato: Decembar 19, 2009, 03:58:56 pre podne »

Ok, hvala care na savetu... xD
Sačuvana
stefan
chiller
Gost
« Odgovor #37 poslato: Decembar 18, 2009, 01:55:54 pre podne »

dobar si barem je keva na tvojos strani :) ja sam sam zaradjivao za obroke ;)

nece mnogo da te kosta
1.dorucak ovsene sa mlekom ili vodom
2.meso 150gr
3.rucak kucni
4.meso 150gr
5.rucak kucni opet
6.sir mladi feta/ela + mleko

to ti dodje 300gr mesa=150din za piletinu belo meso,ovsene su ti 20-30din,sir je oko 60-80din...nije toliko skupo ;)
to bi bilo to,malo ce ti trebati vremena da naviknes,meni je trebalo oko 7-8dana,posle ne mozes a da ne jedes 6puta :D,ako zeza apetit probaj da gledas televizor dok jedes,ako imas problema sa vecerama istusiras se hladnom vodom ima da ogladnis za 10min ;)
Sačuvana
stefanbojan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

stef

Stefan-Andric
« Odgovor #36 poslato: Decembar 18, 2009, 01:39:52 pre podne »

Ja sam pocetnik u koriscenju tih preparata i stvarno nikakvo iskustvo nemam a ni ne znam sta zasta sluzi osim sto znam da su proteini za masu! tako da sta god mi vi kazete ja vam verujem, da mi kazete ne valja mass 35 nego uzmi mass 20 ja bi poslusao jer kazem pojma nemam o tome...!!

Sad ste me jos vise zbunili oko razmisljanja sta uzeti za povecanje mase..


I JOS NESTO, STO SE TICE ISHRANE: JA VAS U POTPUNOSTI RAZUMEM DA TREBA PRAVILNO DA SE HRANIM ALI MENI KEVA NE MOZE DA PRIUSTI DA MI 2 PUTA DNEVNO SPREMA MESO i ne znam ti ni ja neke mesnate proizvode... Nekad za veceru jedem i pastetu i mleko tako da .... :( JA BI VOLEO DA CEPAM MESO SVAKI DAN, ALI jbg !!!!
Sačuvana
stefan
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #35 poslato: Decembar 17, 2009, 11:23:42 posle podne »

Ja sam dobro i procitao sta si napisao, zato sam i reagovao ovako jer mu predlazes da uzme njesra od gejnera. Ali u pravu je Filip, necu da ulazim u dalju raspravu...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #34 poslato: Decembar 17, 2009, 11:15:47 posle podne »

Ma kakav bre volumass Roberte, kakav je to savet??? Ovaj decko nije naucio da se hrani, ti mu preporucujes volumass koji je takodje njesra? Ovaj momak mora da dovede u red PRVO ishranu, pa kad to bude uradio, onda da uzme neki whey + dex za posle treninga, moze i neki monohidrat uz sve to, ali on mora da sredi prvo hranu. Nemojte da dajete takve savete ljudima, da na haos od lose ishrane ubacuju samo jos vise losih stvari u vidu gejnera! I bilo bi bezobrazno sa vase strane da obrisete ovaj post

prvo i prvo,jel ti brate svatas da si na forumu firme najveceg distributera suplemenata na ovim prostorima? :D ako ocekujes da neko kaze nesto tipa,ne kupuj lampu kod nas,prekoputa je bolja onda bzvz ides po forumima i uopste na net :)


mislim aman ovaj forum je napravljen sa mislju DA SE KUPCIMA PANSPORTA BOLJE OBJASNI KAKO SE KORISTE SUPLEMENTI KOJE UZIMAJU IZ P A N S P O R T A!!!!  Sve sto je nastalo pride oko treninga,isharne itd je njihova dobra volja.Najnormalnija stvar,bzvz ulazis u rasprave...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
chiller
Gost
« Odgovor #33 poslato: Decembar 17, 2009, 11:04:02 posle podne »

cool down :D
iako delimo isto misljenje,nece mu otpasti glava ako uzme jednu kantu :) mozda ga potera da se prione ozbiljnije i razbije neku fantaziu da cemo to resiti sve probleme ;) a nije i iskljucen placebo...

ako ces mi reci da si ti radio po tvom postu na pocetku... :) sigurno si puko 3x vise love dok se nisi doveo u red od jednog volumasa :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #32 poslato: Decembar 17, 2009, 10:33:21 posle podne »

Kuliću, samo dve stvari:
1) obuzdaj se,
2) čitaj sve prethodne postove malo bolje.
Toliko od mene u ovoj temi, dečko je dobio nekoliko saveta. ;)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #31 poslato: Decembar 17, 2009, 10:10:30 posle podne »

Ma kakav bre volumass Roberte, kakav je to savet??? Ovaj decko nije naucio da se hrani, ti mu preporucujes volumass koji je takodje njesra? Ovaj momak mora da dovede u red PRVO ishranu, pa kad to bude uradio, onda da uzme neki whey + dex za posle treninga, moze i neki monohidrat uz sve to, ali on mora da sredi prvo hranu. Nemojte da dajete takve savete ljudima, da na haos od lose ishrane ubacuju samo jos vise losih stvari u vidu gejnera! I bilo bi bezobrazno sa vase strane da obrisete ovaj post
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Decembar 17, 2009, 08:52:08 posle podne »

Pa, napisao sam ti u prethodnom postu. Uzimaj dva dozera posle treninga.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.