TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 11:14:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MOJ LICNI TRENING ZA NOGE  (Pročitano 5290 puta)
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #21 poslato: April 16, 2009, 01:02:05 pre podne »

Ajmo Milane ljudino, obaraj rekorde :D
MEne da toliko prozivaju odma bi snimio klip sa pomenutim tezinama, ali odma
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #20 poslato: April 14, 2009, 05:48:40 posle podne »

MOJ Milane, niko tebe odje ne vrijedja i omalovazava, nego su tvoji postovi u najmanju ruku cudni . Svaka tebi cast ako mozes da benchas 300kg, i sve sto sam ja htio da kazem je da bi to trebao da iskoristis na pravi nacin, a ne ovdje od prazne price nema nista. Samo naprijed i da izadjes na to takmicenje.
Sačuvana
I don't give a fuck
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #19 poslato: April 14, 2009, 04:49:27 posle podne »

hmmmm mislim da je rekord u juniorima u broju ponavljanja da je jedan decko od 20 godina izbacio valjda 38-45x 100kg  ::) ::)
A on izbacuje 30x 130 kg  ::) ::)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Nitro
Gost
« Odgovor #18 poslato: April 14, 2009, 07:28:47 pre podne »

Ma meni samo jos uvek ne ide u glavu ono 30 x 130 kg lol...ako ti je 290 1 RM to sto tvrdis je nemoguce
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #17 poslato: April 14, 2009, 02:59:58 pre podne »

Brate sve je to ok i imas respect od svakog od nas,ali cinjenica je da neke stvari sto kazes su nebuloze ili pak odgovaraju samo osobama koje konstantno ili povremeno uzimaju AAS,jer u suprotnom bi doslo do extra katabolizma....

Primer za nebulozu je "clen dize 3 stepena temeraturu tela" Na koje se i Pedja Petrovic realno slogirao....
A katabolizam tvoje preporuke treniranja.... Primera radi.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Milan Kresojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #16 poslato: April 14, 2009, 12:57:21 pre podne »

Moj Oktagone ja nisam dizac tegova ili powerlifter bas kao sto si i rekao,ali planiram svima koji sumnjaju da sam zaista toliko jak da zatvorim usta.Ja sam moj Oktagone digao BEZ MAJICE 250kg.na benchu(odma da ti kazem da nije bilo odbijanja od grudi,ZNACI PRAVILNO)i to dva puta sam izbacio.Sto znaci da cu sa majicom izbaciti 280-290kg.Da nebi bila prazna prica,da li si zainteresovan da dodjes to licno da vidis???Dok zavrsim pripreme za svetsko prvensto uzecu od Predraga Milosevica majicu koju mi stalno nudi i moli me da dodjem na takmicenje u bench pressu da dokazem svima da su BB isto "ZIVOTINJE" i oborim rekord Srbije.I planiram da napravim CD sa mojim treninzima(PRAVIM),da svi vide koliko imam snage i koliko sam jak.I ako nisam dizac tegova napravicu to da odbranim svoju cast po kojoj svi pljujete toliko i omalovazavate me,a svi mozete da se raspitate od Damira Ivancica koji je organizator takmicenja u bench pressu u Backoj Palanci koji sam teret digao sa 16 godina.A ja moj Oktagone radim serije sa 220 kg.a to mozes pitati Bobana koji je trenirao samnom u flexu i krstio se koliko sam jak i rekao da tako nesto nije video u zivotu i da je cuo ranije za mene od Ganeta,kako ima neki klinac iz Vukovara koji gura bench i koji je "ZIVOTINJA".Boban nije mogao da prati moj tempo,CAK NI SA MAJICOM.A on je bio drzavni prvak Srbije u bench pressu i izuzetno je jak i spreman covek i moj dobar drug.I samo da kazem da ovim putem ja nikoga ne zelim da omalovazavam,a narocito mog druga Bobana koga izizetno postujem kao i sve ostale clanove foruma pa cak i one koji me ne vole i koji me pljuju.A verujte mi da cu izaci na prvenstvo da vam svima dokazem da to nisu prazne price i da moji tekstovi imaju veoma dobro pokrice i puno smisla,mozte sami to zakljuciti time tako sto sam svuda pobedjivao i na svim prostorima kako u IFBB-u tako i u NABBA federaciji,a posto se neki takmice u IFBB-u zelim da napomenem da sam ja sve do jednog takmicara "probusio" iz Hrvatske,a oni su u Beogradu uzeli sva prva mesta,ja sam gledao to takmicenje,i da vas sve podsetim to je bas ono gde je gostovo Roni C.A jos zelim da napomenem da sam sa 17 god.bio 3. u IFBB-u na otvorenom prvenstvu sveta u Rumuniji(KAO JUNIOR U SENIORIMA),a sa 16 god.sam bio 6.na privatnom takmicenju koje je veoma jako sa obzirom da ucestvuju prvaci sveta u mojoj konkurenciji.Takmicenje se zove GRAND PRIX PEPA u Ceskoj,a takmicio sam se sa takmicarima koji su bili stariji cak i do 15 godina.Ako sam ja sa 22 godine JEDINI Srbin koji je ikada ista osvojio na MISTER UNIVERSU,i to je istorijska titula u BB za Srbiju,za koju sam primio posebno priznanje za najboljeg BB u 2007.Moj uvazeni kolega Marko Dimitrijevic je prisustvovao ceremoniji dodele priznanja,pa ga slobodno pitajte dal lazem...Sledeci put kad se odlucite da nekoga pljujete i omalovazavate,ismejavate i automatski ponizavate i to javno na forumu,savetujem vam da prvo pogledate da li iza tog nekoga stoje rezultati i priznanja,da nebi ste sami ispali smesni.Sa postovanjem vas Milan Kresojevic
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #15 poslato: April 11, 2009, 11:17:32 posle podne »

Nije mi jasno zashto se pojedini odje toliko $ekiraju oko svakog posta koji je potavio  Milan...
Lagano zaobidjite topik i schuvajte zivce...Pfff

 :D   :D   :D

to se i ja pitam,  ???
ja i ne citam sta covek pise ,samo mi je smesno kako ljudi reaguju  :D  ;D
Sačuvana
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #14 poslato: April 11, 2009, 10:42:21 posle podne »

Nije mi jasno zashto se pojedini odje toliko $ekiraju oko svakog posta koji je potavio  Milan...
Lagano zaobidjite topik i schuvajte zivce...Pfff
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: April 11, 2009, 05:28:38 posle podne »

nek ostane sve sto je napisano vezano za NJEGOV LICNI TRENING  i onda nema problema :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #12 poslato: April 11, 2009, 05:07:32 posle podne »

Ma dobro to da, mislim mene ne zanima na chemu je on ili sta vec ono sto pise...


ALI MISLIM...

KAKVE VEZE IMA SMENA LOZA SA UZIMANJEM KOFEINA.....

I KAKVE VEZE IMA UZIMANJE LIQ AMINO PRE TRENINGA SA KREATINOM I DJUSOM????I kakve veze ima uzimanje glutamina za OVAKAV trening i to u gramazi od 5-10 grama....o boze...

i ni manje ni vise nego ''AKO IMAS FINANSIJE''' ubacis '' MALU KASICICU BCAA''...

AKO Je ovo dole napisan trening to je recept za pretreniravanje nekog ko nije Na anabolicima...
sve serije do otkaza.... i to posle angazovanja 2b vlakana OTISO U NIVO ISPOD 5 DO OTkaza.....GOOD NIGHT NERVOUS SYSTEM...

Isuse boze nemogu da verujem da komentarisem ovo ....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: April 11, 2009, 03:52:07 posle podne »

Citat
Ovako ocigledno cu morati da obrisem acc...znachi Ako se ovakve stvari pishu ja bih na mestu PS-a se ozbiljno zapitao da li je kod vas ostalo i malo profesionalizma....o boze...

Kad god Milan nesto napise, vi ga istovarite/iznapadate. Nije mi jasno zasto. Bodibilding je kao Biblija/vera. Postoje opsta pravila ali sitnice i nijanse, to svako odredjuje sebi kako mu odgovara.

No, trebalo bi se naglasiti, da ovaj trening nije produktivan ukoliko ne koristimo i jo 'neke' stvari, ali covek je napisao sta uzima od suplemenata i kakavj mu je trening.

Ako ti mislis da su tvoji nacini blizi optimalnom, onda ih se pridrzavaj, javi se za godinu, dve, tri, cetiri pa da te vidimo na bini kao sto Milana mozemo videti ukoliko to zelimo.


nije bodibilding kao vera,jer jedno isto svima radi a to nema veze s necijim unosom suplemenata pa cak ni sa treningom narocito
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: April 11, 2009, 03:49:33 posle podne »


kako ljudi ne kapirate,kad ste ne hemiji totalno nije bitno da li ste uzeli neki suplementa ovako ili onako jer su to minorne stvari



eto cisto da ne previdite :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #9 poslato: April 11, 2009, 03:46:51 posle podne »


njega takav nacin ishrane,treninga i koriscenja suplementacije radi

a radi ga zato sto je na hemijiiii
kako ljudi ne kapirate,kad ste ne hemiji totalno nije bitno da li ste uzeli neki suplementa ovako ili onako jer su to minorne stvari


Sačuvana
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #8 poslato: April 11, 2009, 03:42:58 posle podne »

Citat
Ovako ocigledno cu morati da obrisem acc...znachi Ako se ovakve stvari pishu ja bih na mestu PS-a se ozbiljno zapitao da li je kod vas ostalo i malo profesionalizma....o boze...

Kad god Milan nesto napise, vi ga istovarite/iznapadate. Nije mi jasno zasto. Bodibilding je kao Biblija/vera. Postoje opsta pravila ali sitnice i nijanse, to svako odredjuje sebi kako mu odgovara.

No, trebalo bi se naglasiti, da ovaj trening nije produktivan ukoliko ne koristimo i jo 'neke' stvari, ali covek je napisao sta uzima od suplemenata i kakavj mu je trening.

Ako ti mislis da su tvoji nacini blizi optimalnom, onda ih se pridrzavaj, javi se za godinu, dve, tri, cetiri pa da te vidimo na bini kao sto Milana mozemo videti ukoliko to zelimo.
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #7 poslato: April 11, 2009, 03:31:12 posle podne »

Sve je to lepo ali mene mnogo zanima zasto tecne amino tek posle sat vremena nakon whey-a?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 18 upita.