TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:18:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: "Novosadski Maraton", Nedelja 11. Oktobar  (Pročitano 3660 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 17, 2010, 03:45:46 posle podne »

"Nazalost" bio sam na Svetsko kupu u Meksiku pa ovaj put me nije bilo... nakon dve pobede na 10.5 ili 11, koliko je vec km, ovaj put sam prepustio i drugima "parce hleba" bukvalno, jer stvarno su nagrade, koje ne postoje sramota za nas maraton :)

Ali neverovatna vest je da francuska marketinska agencija SIM koja ima predstavnike u Srbiji (Watchout media group), osim sto zele da prave Evropski premium kup sledece godine u sred Novog Sada i cak i Svetski kup ili jednu trku iz serije Svetskog prvenstva u 2012!!! sve u Novom Sadu... znaci osim toga zele i maraton da prave (kao i biciklisticku trku i teniske kampove), tako da je moguce da ce se on dici na jedan mnogo visi nivo koji i zasluzuje!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 11, 2010, 11:24:46 posle podne »

 8)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 11, 2010, 11:23:30 posle podne »

Odrzan je jos jedan novosadski maraton :)

Kompletne rezultate mozete pogledati na:  http://www.marathon.org.rs/



Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 22, 2009, 02:26:43 posle podne »

Tek sada sam skontao ovaj post...

Pa znas kako, ne moze se do besvesti trcati maraton tokom cele godine, tempira se forma (pricam o elitnim) za max nekoliko njih i to je to... a istrcati neki zarad "lokalne slave" nikom nista ne znaci :) pare su nesto najnormalnije u maratonima, svim pravi maratoni su itekako placeni...

Inace Zagrebacki je poput Beogradskog jak, tako da nikako ne moze da se poredi sa NS-om... u svakom pogledu, a prvenstveno u broju trkaca...

Inace organizatori su totalno nezainteresovani, nesposobni, nevoljni i ne profesionalni tako da ce rejting samo da pada, zagarantovano... maraton se ne organizuje tako... mora postojati ogroman entuzijazam i ogromna podrska ne samo grada nego i sponzora, samim tim ce i odziv biti 5x veci...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 16, 2009, 04:31:57 posle podne »

:) nemoj tako, ispašće da trče samo zbog love ;)
šalim se ja malo ali znam da je istovremeno bio maraton u Zagrebu gde čujme da je bilo više ljudi (da ne kažem i bolje nagrade)... možda malo tajminga, malo sponzorstva i biće bolje sledeće godine
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 14, 2009, 07:30:53 posle podne »

Sa obzirom da je prvi put uvedena ova trka, odziv je odlican, preko 100 ljudi, skoro 120, ali sto se maratona tice blagi uzas... Kada se zna da drugi veci gradovi u svetu imaju po nekoliko stotina hiljada ucesnika, onda je dvocifreni broj u NS porazavajuci...
Ali pre svega je kiks organizatora jer su nagrade ili smesne ili ih ni nema, mislim da sada nije ni bila novacana... Ko je lud da trci npr 2:20 h maraton za jednu medalju, i to je moguce da je dobije bez onog platna ako spadne u transportu negde slucajno  :D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 12, 2009, 09:33:11 posle podne »

nadam se da je i konkurencija bila dobra.. sigurna sam da je ozbiljnim sportistima i to važno
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 12, 2009, 01:02:40 posle podne »

Napisao sam kraci clanak... triogy.com

Meni je super bilo :) Kisno, ali super za trcanje (jedino mokar put i nije najbolja opcija...)

Super stvar je sto su napravili ovu trku, mnogo veci odziv takmicara...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 12, 2009, 10:16:11 pre podne »

nažalost nismo imali štand, bilo je jako loše vreme.... kakvi su utisci?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 09, 2009, 12:34:00 posle podne »

U Nedelju se odrzava tradicionalni Novosadski maraton u centru Novog Sada.

Medjutim osim maratonske trke i trke stafeta, od ove godine je uvedena i trka na 10.5 km, sto daje sansu mnogo siroj populaciji da zauzmu mesto u ovom dogadjaju... stoga svakom preporucujem da dodje na trcanje i drzenje, i sam cu trcati trku na deset i po kilometara... Start maratona je u 10 h,  tacnu satnicu trke na deset i po kilometara neznam, jer nema na sajtu, ali verujem da ce biti neposredno pred maratonsku trku... U svakom slucaju treba dodji pre 9 h zbog prijava koje su do 9 h...

Verujem da ce i Pansport imati stand. Vidimo se! (www.marathon.org.yu)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.