TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:16:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Akcija Pansporta -30%, -50%  (Pročitano 67560 puta)
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #161 poslato: April 21, 2011, 07:55:48 posle podne »

Jbga ja sam samo procitao preporuke nekih trenera a sigurno ni oni nemaju para, a seminar po osobi im kosta 300e, ma oni su debili a prodavci koji valjaju supse su zlatni i zele samo najbolje po svoje musterije dada   :P :P

Ajde malo odjebi kad me ni ne znas niti znas koliko imam para ili nemam.
smrdo balava, nemoj tako da mi se obracas.ako ti je to jedini argument to je jako labavo.ja nisam pomenuo prodavce, vec sportise koji koriste te..koliko ja znam ti tvoj treneri koje placas 300 e da slusas imasu svoje smese preparata u kojima je cudo mudo..prodaju svojim klijentima na svoje ime..
zato ne kenjaj okolo ako nemas pojma vec se vezes za nesto sto verovatno ni sam ne razumes..
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #160 poslato: April 21, 2011, 07:08:57 posle podne »

Jbga ja sam samo procitao preporuke nekih trenera a sigurno ni oni nemaju para, a seminar po osobi im kosta 300e, ma oni su debili a prodavci koji valjaju supse su zlatni i zele samo najbolje po svoje musterije dada   :P :P

Ajde malo odjebi kad me ni ne znas niti znas koliko imam para ili nemam.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #159 poslato: April 21, 2011, 06:19:17 posle podne »

Zato sto je precenjen, trebaju enormne doze da se piju i opet nije bitan faktor, jedino ako radis glutamin load svakih nekoliko meseci i onda picis par dana sa 1g/dan glutamina.

Ako imas para posle svih supsa da uzimas glutamin pre i posle treninga po 30g ok ti uzimaj, mada bi ja te pare sacuvao nego potrosio.
mnogo trubis po forumu da je precenjeno ovo ili ono , ti si onaj od onih koji nema para da ga kupi pa siris ovakve price..ili si stalno nedorecen pa zaboravis da kazes da ako je solo uzimanje glutamina potrebne su vece doze npr 30 gr ukupno..ako imas to treba toliko..
jbt..koliko placobeo debila bildera,vezbaca, sportista ima na ovom svetu koristeci glutamin , zive u zabludi
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #158 poslato: April 21, 2011, 05:20:51 posle podne »

Zato sto je precenjen, trebaju enormne doze da se piju i opet nije bitan faktor, jedino ako radis glutamin load svakih nekoliko meseci i onda picis par dana sa 1g/dan glutamina.

Ako imas para posle svih supsa da uzimas glutamin pre i posle treninga po 30g ok ti uzimaj, mada bi ja te pare sacuvao nego potrosio.
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #157 poslato: April 21, 2011, 04:58:04 posle podne »

Zasto mislis da ne treba bacati pare na glutamin?  ;)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #156 poslato: April 21, 2011, 01:27:53 posle podne »

Nista nije nephodno. Da li je optimalno? Jeste
Sledeci put nemoj bacati pare na glutamin, tecne aj jos nekako
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #155 poslato: April 21, 2011, 12:16:33 posle podne »

Da li je neophodan Bcaa ukoliko se vec koriste Tecni amino i glutamin?
Sačuvana
Cexon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #154 poslato: April 19, 2011, 12:43:14 posle podne »

Da li neko zna u čemu je razlika izmedju GH i LH hormona?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #153 poslato: Mart 11, 2011, 10:48:50 posle podne »

Cesto se postavlja pitanje "sa cime kombinovati" odredjen suplement, ne znam zasto :)

Kombinuj sa jakim treningom! eto sa cime i eto od cega ces najveci pomak napraviti :)!

pre, u toku i nakon treninga, nebitno, Purple wraath je po meni jedini kompletan proizvod koji je bukvalno i za pre i posle sa istim odlicnim efektom (ne mislim da postize isti efekat nego istu efikasnost)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #152 poslato: Mart 10, 2011, 11:50:09 posle podne »

Vazi,hvala na odgovorima...
Sačuvana
Ctrl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #151 poslato: Mart 10, 2011, 05:08:44 posle podne »

Sa cime bi najbolje bilo kombinovati Purple Wraath i koja kolicina?! :) ;)

Sa nekim NO, piti ga tokom treninga dve merice pemesane sa dozom tecnih amino Dym 23.000. Naravno prvo treba imati i whey za posle treninga.

Uf ovo je dobra kombinacija ali nemas potrebe za 2 merice, zbog finansija ;D, jedna dobro puna je po meni dosta za nekog prosecnog vezbaca.A ja ga uzimam za vreme treninga posle whey, glut,bcaa.
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #150 poslato: Mart 10, 2011, 04:40:59 posle podne »

Sa cime bi najbolje bilo kombinovati Purple Wraath i koja kolicina?! :) ;)

Sa nekim NO, piti ga tokom treninga dve merice pemesane sa dozom tecnih amino Dym 23.000. Naravno prvo treba imati i whey za posle treninga.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #149 poslato: Mart 10, 2011, 04:37:41 posle podne »

Zavisno od cilja na kojem radiš.  Purple wraath možeš da koristiš nevezano za sport kojim se baviš, ili ako si u teretani svejedno da li radiš na povećanju telesne mase ili na sagorevanju masti... njegov sastav je PERFEKTAN i  možeš da ga pijuckaš u toku treninga za osveženje, nakon treninga za oporavak... sve moguće pohvale za ovaj preparat i od mene!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #148 poslato: Mart 10, 2011, 03:02:39 posle podne »

Sa cime bi najbolje bilo kombinovati Purple Wraath i koja kolicina?! :) ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #147 poslato: Mart 09, 2011, 09:01:24 posle podne »

Proizvod i po! (purple wraath)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.