TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:10:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moj program ishrane i treninga (+maslinovo ulje)  (Pročitano 8039 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Septembar 29, 2009, 03:54:27 posle podne »

nisi pogresila, drago mi je da si nas poslusala
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #29 poslato: Septembar 29, 2009, 07:14:12 pre podne »

Nisi pogresila,videces vec i sama,dobar izbor prepsarata...I kao sto si i sama rekla,vremenom ces osetiti sta tvom telu najvise prija,i najbitnije je slusati svoje telo...
Sačuvana
Be Happy!!!
snatch
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #28 poslato: Septembar 28, 2009, 05:19:44 posle podne »

Procitaj ako te ne mrzi u podforumu osnovni pojmovi tekstove koje smo pisali Ognjen i ja -  tema BCAA i tema Glutamin

Procitala sam ja sve to i teme na Suplementaciji Glutamin za pocetnike i BCAA za pocetnike, na kraju nisam znala sta da uzmem od to dvoje pa sam uzela danas oba (pre ovog tvog posta). Uzela sam Elite whey pro, Primaforce BCAA i Dymatize glutamin. Kombinovacu pa cu da vidim da l mi treba i BCAA i whey i glutamin ili samo whey i glutamin...

Imam jos par pitanja, al da ne gusim vise Ishranu sa suplementima pitacu na oblasti Suplementacija.

Hvala svima na savetima...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #27 poslato: Septembar 28, 2009, 03:37:19 posle podne »

Dymatize je promenio nabavljaca sirovina nedavno..inace ni jedna firma ne proizvodi sirovine oni ih dobijaju gotove...i mesaju u svoje blendove i pakuju...tako da to ti je odgovor ako si to mislio...znam samo par firma koje se bave kao genericki proizvodjaci ali nazalost oni su iz USA
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #26 poslato: Septembar 28, 2009, 03:08:53 posle podne »

da li je istina da Dymatize ne proizvodi,vec samo pakuje proizvode??
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Septembar 28, 2009, 02:54:55 posle podne »

Xtend pijem jer sam ga dobila na poklon i mogu samo da kazem da je ekstra, ali da je cena malo visa to stoji...

od suplementacije preporucujem Elite whey svakako... nekako u njega imam najvise poverenja tj. i sama sam ga popila, pa jedno 10 kila da se ne lazemo :)  ako ne i vise...

od BCAA predlazem Scitec bcaa express koji je jaaako povoljan trenutno, ako jos uspes da ga nadjes jer je na akciji, ako ne to onda SNI bcaa blast od 1 kg,

a od glutamina preporucujem Dymatize, Labrada, Universal, SNI....  najpovoljniji SNI od 1 kg...

to je osnovno za oporavak i sigurna sam da ce ti puno pomoci u tvom treningu.

Procitaj ako te ne mrzi u podforumu osnovni pojmovi tekstove koje smo pisali Ognjen i ja -  tema BCAA i tema Glutamin
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #24 poslato: Septembar 26, 2009, 03:01:06 posle podne »

Xtend ti je super stvar ako si finansijski u mogucnosti sebi da ga priustis,i da ga pijes u dovoljnim kolicinama...A i ukusan je jako tako da neces zazaliti ako ga uzmes nikako  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
snatch
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #23 poslato: Septembar 26, 2009, 10:54:14 pre podne »

Nije loš Xtend al je skup mnogo, bacanje para, ne isplati se uopšte...
Uzmi SNI BCAA Blast od 1 kg, ili ako se odlučiš za glutamin takoĂ°e SNI od 1 kg... pogotovo ako imaš srebrnu karticu, mada ne verujem, ovo su najisplativije kombinacije od ovoga što nudi Pansport...

Videla sam ja da je Xtend skup nego sam namerno htela malo pakovanje da bih videla da l mi pomaze pa bih lako ja posle kupila kilo jednog ili kilo drugog ili oba ako mi odgovara. Mogu eventualno da uzmem od Sciteca GLM od 360g i od Dymatize BCAA 5050 od 300g za pocetak. Jesu li oni dobri? Opet kazem, nije mi bitna isplativost za pocetak vec da bude OK proizvod da bih znala da li da slicne suplemente koristim i ubuduce ili ne.

mislim da ćeš mnogo više informacija dobiti na oblasti suplementacija..

Izvini sto mesam teme, ali krenuli smo od ishrane pa se raspricali... :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #22 poslato: Septembar 26, 2009, 09:34:02 pre podne »

mislim da ćeš mnogo više informacija dobiti na oblasti suplementacija..
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #21 poslato: Septembar 25, 2009, 11:22:52 posle podne »

Nije loš Xtend al je skup mnogo, bacanje para, ne isplati se uopšte...
Uzmi SNI BCAA Blast od 1 kg, ili ako se odlučiš za glutamin takoĂ°e SNI od 1 kg... pogotovo ako imaš srebrnu karticu, mada ne verujem, ovo su najisplativije kombinacije od ovoga što nudi Pansport...
Sačuvana
snatch
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #20 poslato: Septembar 25, 2009, 10:11:52 posle podne »

Gledala sam po sajtu i posto ne mogu da odlucim sta mislite da uzmem Xtend, jeste da je malo pakovanje, al imam oba u jednom, a i odgovara mi malo pakovanje da prvo vidim da l ce da mi pomognu oko oporavka, a ne da uzmem kilo pa da se zeznem. Samo mi je malo nejasno oko doziranja. Koliko sam shvatila jedan dozer pre treninga, jedan u toku treninga i dva nakon treninga? Od wheya bi uzela Scitec 100% Whey Protein Professional, posto je dobar, a i u njemu ima malo glutamina.
Sačuvana
snatch
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #19 poslato: Septembar 25, 2009, 07:27:25 posle podne »

Pa ne znam, nisam jos nista 100% odlucila. Vrlo malo znam i o BCAA i o glutaminu. Znam nesto usput sto sam procitala na forumu, al nikad me nije toliko zainteresovalo jer vecinom sam videla da pisu o ta dva suplementa vezano za kardio tj. da ih uzimaju da im se ne bi razgradjivala miscina masa tokom kardia. Iscitacu jos malo o tome pa cu da vidim sta mi vise odgovara...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #18 poslato: Septembar 25, 2009, 06:45:03 posle podne »

Ja sam naucila dok sam trenirala kick box, ne znam one ludorije osmica i to, al radim onako bokserski sitno, jedna noga-druga noga i to...

Sto se tice proteina, nisam ga nikad koristila al videcu sada posto sam pojacala treninge kako ce organizam da mi se ponasa, pa ako vidim da mi snaga stagnira mozda uzmem...

E jos nesto da vas pitam... Kad odradim dobar i naporan trening desava mi se sutradan da mi organizam funkcionise na 50% kapaciteta. Sto se tice fizickih sposobnosti, sutradan mi toliko ni ne trebaju, ali sto se mentalnih tice mozak mi sporije radi i dekoncentrisana sam. Nekad cak ako imam mnogo vazne obaveze, gledam da dan pre tih obaveza ne radim trening. Je l se to i vama desava i da l postoji neki nacin da se ublazi ovaj post-trening sindrom :)

Bas zato ti i kazem...Ja nemam bas toliko extremnih posledica,ali zbog previse obaveza svakodnevnih i na kraju treninga,bas mi zato sluze ti preparati.Jednostavno me oporave i lakse sve to podnosim,a po ovom mi se cini da i ti imas prilicno ubrzan i aktivan zivot pa mislim da ti je bolji izbor ubaciti tomalo suplementacije nego ici slomljena i umorana

Bilo koji od ova dva prteina da uzmes neces pogresiti...E sad ja bih ti mozda pre preporucila neke BCAA nego glutamin,ali ako si vec odlucila da ides na glutamin onda OK neces ni tad pogresiti
Sačuvana
Be Happy!!!
snatch
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #17 poslato: Septembar 25, 2009, 02:23:34 posle podne »

Evo vidim sad da u ovom Scitec 100% Whey Protein Professional u jednoj porciji ima 3448mg L-glutamina. Je l to mozda dovoljno glutamina za posle treninga, pa da onda uzmem njega?
Sačuvana
snatch
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #16 poslato: Septembar 25, 2009, 02:09:30 posle podne »

Ako budem uzimala whey vec sam gledala ovde na sajtu uzela bih od Dymatize Elite Whey Pro ili od Scitec-a 100% Whey Protein Professional, a za glutamin koji bi mi preporucila da je dobar, a da nije mnogo veliko pakovanje, pa da vidim kako ce da deluje?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 19 upita.