TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 09:45:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Winstrol,clen???  (Pročitano 8099 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #12 poslato: April 22, 2009, 01:41:57 posle podne »

a primo je jeftin u pm ,da ne spominjem tu cinjenicu koliko se fajkuje primo,pa tako da je 90%  fake
isto to se odnosi na tren koji nije ni malo jeftin  >:(  >:(

obrni okreni,treba mnogo para za kvalitetni kuru

ali opet apoteka radi i Testosteron enantat moze da odradi posao samo ako se pametno koristi  ::)  :)
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #11 poslato: April 22, 2009, 12:45:13 posle podne »

brate da bi radio kuru sa testom i to defku radis sa propionatom koji je najskuplji tako da ono.... Kad bi ukombinovao winst propionat i trenbolon ili primobolan za kuru od 8-12 nedelja ono trebalo bi ti fino kesha + proviron+ clenbuterol nakon kure + klomifen  ::) Proveo bi se realno  ::)
jer bi ti trebalo za kuru od 8 nedelja skoro 3 flasice multidoze propionata ako uzimas svaki 2gi dan tj ponedeljak sreda petak pa onda trenbolon ili primo isto toliko(2-3flasice) + winstrol recimo sb lab ili tiger blood + proviron u zavisnosti od osetljivosti na test da li bi krenuo na pola kure ili posle 3 ce nedelje sto znaci da bi ti trebalo oko 5 kutija provirona ako uzimas 50mg daily....Sve zajedno cifra bi dostigla oko 300eur sigurno

Mada jeftinija varijanta bi bila tipa da se uzima primo-tren i propi svaki 3ci dan onda bi jedne nedelje uzimao 3 x,a jedne 2x od svakog zavisi kako bi ti upalo.Tipa ponedeljak,cet,nedelja,pa onda sreda pa subota pa utorak pa petak pa ponedeljak i tako u krug.....

Svejedno od 200-300eur kura bi izasla sigurno sto uopste nije jeftino ako nisi pro ili imas do jaja prihode  ::)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #10 poslato: April 22, 2009, 10:55:50 pre podne »

e a jel neko probao 2 dana clen,pa dva dana efedrin????mozda se doda i wins uz to
facepalm plz
Sačuvana
5800
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #9 poslato: April 22, 2009, 10:35:26 pre podne »

ciklus bi mi maksimalno trajao 6 nedelja.clen bih pio 2 dana pa dva ne bih(samo me zanima koja kolicina mii je potrebna posto nisam debeo 193 visina 90 tezina)winstrol i dalje ne znam da li da uzmem oralno ili da se bockam?da ubacim sa winsom i clenom,cytomel?
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #8 poslato: April 22, 2009, 09:06:16 pre podne »

e a jel neko probao 2 dana clen,pa dva dana efedrin????mozda se doda i wins uz to
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #7 poslato: April 22, 2009, 08:39:28 pre podne »

bez testa nema nista ...cak i za defku,nemozes cak da navuces toliko vode sa njim ako mnogo treniras...pa pogledaj ficu...a jos je radio masu
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #6 poslato: April 22, 2009, 04:55:02 pre podne »

ako oce defku onda bez testa ako oce da bude bas suv.A ako oce da ukombinuje vise aas onda masteron ili trenbolon uz win i resena stvar.....
A meni je test ipak osnova za masu  ::) Dok za defku idu 2ge stvari :)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5 poslato: April 22, 2009, 02:42:19 pre podne »

ne winstrol sa test nego test sa winstrolom :) ipak je testosteron osnova svakog produktivnog ciklusa,klen nije steroid nema sta da se sklapa tu,ima gomila nacina i sistema kako se pije pa nadji koji ti odgovara...winstrol i testosteron je ok kombinacija,uz test depo wins bi isao te neke prve 4 nedelje...neznam sta ti je cilj jedino
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
5800
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #4 poslato: April 22, 2009, 02:09:39 pre podne »

bitna cinjenica je i ta da sam visok 193 a imam 90 kg,a kontam da mi clen ni ne treba posto mi se polocice vide skoro,a trosim animal cuts trenutno i ishrana je skroz adekvatna kao i suplementacija(whey,bcaa,maltodekstrin,vitamini,bla bla bla).da vezem mozda winstrol sa nekim testosteronom?
Sačuvana
5800
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #3 poslato: April 22, 2009, 01:43:47 pre podne »

koji ti je ovo po redu ciklus?? i sam si svestan d j e glupo trositi i opterecivati telo samo zbog winstrola...najbolje je da koristis onaj koji nije fake pa bio oral ili IM eto taj ;D
recimo da kazem da je drugi.ceprkam po forumu vamo tamo i vidim da se ti razumes savim ok.ajde napravis mi kuru sa ova dva,i da li mi treba zastita ili nesto posle tipa clomifena,tribulusa itd. ?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: April 22, 2009, 12:58:06 pre podne »

koji ti je ovo po redu ciklus?? i sam si svestan d j e glupo trositi i opterecivati telo samo zbog winstrola...najbolje je da koristis onaj koji nije fake pa bio oral ili IM eto taj ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
5800
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: April 22, 2009, 12:50:44 pre podne »

nikada nisam trosio ni jedno ni drugo.da li bi neko mogao da mi napravi kuru sastavljenu od winstrola i clena i naravno zastitu posle ako je neophodna?e da,  da li mi je bolje da winstrol koristim oralno ili da se bockam?
imam 22 tako da bez odgovaranja od hemije i slicno :)))
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.