TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395036 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 02:52:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prva kura???  (Pročitano 6363 puta)
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #22 poslato: Maj 15, 2009, 10:52:11 posle podne »


Iskreno vise mi licis na tipa koji bi gurnuo sve u sebe kako bi bio najveci,a pritom se ne posvecujes mnogo materiji,brzoplet si i bahat,a to ovde ne moze...

Kako moj batica sve pogadja ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Maj 03, 2009, 01:08:23 posle podne »

Treniram 1.5god.Sa pocetnih 72 kg dogurao sam do 97kg.Dosta suplemenata (nijedan dan nije bio bez wheya,glutamina,bcaa...) i naravno vrlo sredjena ishrana.Hocu da se takmicim i mislim da nisam mlad.


suplementi ti ne trebaju,hrana+aas pa ako pretekne bas uzmi whey i vitargo....ovim redosledom trosi svoje pare ako zelis takmicenje....


i naravno popricaj sa Goranom pre svega....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nikola Kg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #20 poslato: Maj 03, 2009, 11:49:00 pre podne »

Ok,puno ti hvala. Cim dodjem za kg svraticu. Ne znam da li cu doci u Cacak, ja bih voleo ali nisam siguran.
Sačuvana
Ako si bilder onda budi bilder,treniraj kao bilder i hrani se kao bilder cele godine!
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #19 poslato: Maj 03, 2009, 09:35:36 pre podne »

Znam sta te interesuje i ok je sto hoces da se prvo informises, tako i treba.

Svi ovi momci sa foruma koji su ovako odreagovali su potpuno u pravu jer su vec u toj materiji pa znaju kako to ide i cemu vodi pa zato i ovakva reakcija, ali ukapiraces sve kad ti budem objasnio, videces.

Svrati kad stignes u KG do mene. U radnji sam do 12.00h. Malo mi je sad guzva zbog ovih takmicenja a ti ako si slobodan skokni i do Cacka pa pogledaj Kup Srbije u bb.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #18 poslato: Maj 03, 2009, 12:05:59 pre podne »

Samo ocu da ti kazem da bi se takmicio ne trebaju samo godine....i ne treba aas....trebaju GODINE POD AAS....dakle od jedne kure neces postati hulk,a brzopleti ljudi mogu i na toj prvoj da se unerede...
Sačuvana
Nikola Kg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #17 poslato: Maj 02, 2009, 11:13:44 posle podne »

Vidim ja da meni jedino dobro misli Blek Stena
Sačuvana
Ako si bilder onda budi bilder,treniraj kao bilder i hrani se kao bilder cele godine!
Nikola Kg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #16 poslato: Maj 02, 2009, 11:11:13 posle podne »

Pogresno si shvatio.Ja sam do sad koristio brdo suplemenata i dobro se hranio i uopste nisam razmisljao da uzmem aas.Bas naprotiv,hocu da se dobro informisem pre nego sto pocnem.A da sam bahat,to zaboravi i kazi nekom koga poznajes a ne meni.
Sačuvana
Ako si bilder onda budi bilder,treniraj kao bilder i hrani se kao bilder cele godine!
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #15 poslato: Maj 02, 2009, 10:37:23 posle podne »

nekoliko godina ?  ::) ::) ::) mislim da treba malo vise od NEKOLIKO godina za prirodni max,a to se ne odnosi na 2-3-4 godine treninga  ::)
Drugo porediti protein sa hemijom msm ..... Obrni okreni ako oces da se takmicis trebaju ti suplementi i AAS pored toga...
Iskreno vise mi licis na tipa koji bi gurnuo sve u sebe kako bi bio najveci,a pritom se ne posvecujes mnogo materiji,brzoplet si i bahat,a to ovde ne moze...
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Nikola Kg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #14 poslato: Maj 02, 2009, 09:52:19 posle podne »

Nisam ja ni u jednom trenutku rekao da sam ja dostigao max. Sta kao vi ste svi pucali brdo para za hranu i suplemente da bi posle nekoliko god dostigli max??? To mozete da pricate samo na forumu a u sustini znam kako se drugi odnose prema aas i vecina uzima cim krene u teretanu jer vecina ima logiku,zasto bih dao 5000 za kantu proteina od koje nece ni poceti napredak kad za te pare mogu da se bodem nekoliko nedelja ko covek i da izgledam napucano kao da vezbam nekoliko god.Ja na svu srecu ne spadam u te,jednostavno zelim da se takmicim i nemam vremena da cekam na prirodni max
Sačuvana
Ako si bilder onda budi bilder,treniraj kao bilder i hrani se kao bilder cele godine!
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #13 poslato: Maj 02, 2009, 07:23:26 posle podne »

cek treniras 1.5 godinu i kazes da si postigao genetski maximum ???
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Nikola Kg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #12 poslato: Maj 02, 2009, 07:00:50 posle podne »

Treniram 1.5god.Sa pocetnih 72 kg dogurao sam do 97kg.Dosta suplemenata (nijedan dan nije bio bez wheya,glutamina,bcaa...) i naravno vrlo sredjena ishrana.Hocu da se takmicim i mislim da nisam mlad.
Sačuvana
Ako si bilder onda budi bilder,treniraj kao bilder i hrani se kao bilder cele godine!
Nitro
Gost
« Odgovor #11 poslato: Maj 02, 2009, 05:28:04 posle podne »

pa ti hoces ali mi ti opet kazemo da ti to sa 19 godina netreba jer jos uvek mooozes da se gradis...sto si ubedjen da si dogurao granicu..
Sačuvana
Nikola Kg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #10 poslato: Maj 02, 2009, 10:07:48 pre podne »

Preskocite to mlad si.Jednostavno hocu da se ozbiljnije posvetim ovom sportu,mislim da imam i zelju i istrajnost.
Sačuvana
Ako si bilder onda budi bilder,treniraj kao bilder i hrani se kao bilder cele godine!
Nitro
Gost
« Odgovor #9 poslato: Maj 02, 2009, 09:43:09 pre podne »

Pazi u svakom slucaju hocu da kazem da bez obzira na dozu ako do sad nije radio kure nemoze da zna kojim stepenom mu ide aromatizacija u telu...neko je osetljiv ....neko nije...stoga sam rekao da je glupo da krene 750...jer ako ide logikom 750 je bolje od 500 ,uvatice se i logike kasnije da je 1g bolje od 750mg....a ako nije radio kure pre toga moze se za!@#at xD
Sačuvana
Nikola Kg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #8 poslato: Maj 02, 2009, 09:10:48 pre podne »

Ok,poslusacu te Blek Steno
Sačuvana
Ako si bilder onda budi bilder,treniraj kao bilder i hrani se kao bilder cele godine!
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.