TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:00:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Novosadski poumaraton i trka zadovoljstva, 28. Mart  (Pročitano 7139 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #18 poslato: April 02, 2010, 03:17:38 posle podne »

Не могу да се сетим, чини ми се да сам имао једне Нике патике за трчање... и на томе сам завршио.  :) 

Моја листа најбољих патика: 1. Асикс... 5. Мизуно.... 100. Адидас   

Штета, заиста велика је штета што Асикс нема дистрибутера у Србији.  :-\

Da, nema zvanicnog pravog distributera mada ima prodavnica gde stizu proizvodi, malo zakasne ali za rekreativce super!
da, bas na njima pise running...  nebitno, pitam :)   hvala na odgovoru, odlucicu se za neke druge :)

:) Kao sto rekosmo Ascics, ili mozes i Nike-a, ali ako nadjes na "lunarglide", "lunar trainer" ili "free" bilo koji model. mislim da sam ih vidjao kod nas u Nike shopu
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: April 02, 2010, 08:22:51 pre podne »

da, bas na njima pise running...  nebitno, pitam :)   hvala na odgovoru, odlucicu se za neke druge :)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #16 poslato: April 01, 2010, 09:19:20 posle podne »

Не могу да се сетим, чини ми се да сам имао једне Нике патике за трчање... и на томе сам завршио.  :) 

Моја листа најбољих патика: 1. Асикс... 5. Мизуно.... 100. Адидас   

Штета, заиста велика је штета што Асикс нема дистрибутера у Србији.  :-\
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #15 poslato: April 01, 2010, 07:46:06 posle podne »

oni su (Nike) ludi pomalo, imaju O.K. patika stvarno za trcanje, pogotov nove linije... ali npr zovu mnoge modele "running" koje nemaju veze sa zivotom... moje air max 360 su running, a meni predstavljale cizme za sneg :) ne bi ih ni neprijatelju preporucio za trcanje, hehe
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #14 poslato: April 01, 2010, 07:43:57 posle podne »

Da budem iskren nikako :)
Za neko krace i samo ponekad trcanje O.K., nista strasno ali inace za i ozb. rekreativca ne bih savetao. Losa potpora, ne kvalitetan djon. Samo estetika...

Uvek se vracam na Aiscs i raznorazne modele u okviru koliko para se moze izdvojiti... A plus, te Nike verujem da su skupe :)

Od Nike su dobre free 3.0, 5.0., 7.0, lunarlite, lunarracer za rekreativce... ima i ozbiljnijih par modela ali nisu bitno sada konkretno jer su za ozb. trcanje...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #13 poslato: April 01, 2010, 07:07:19 posle podne »

Моника, мора да се шалиш...  :o   
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: April 01, 2010, 05:49:36 posle podne »

Kad vec pomenuste patike za trcanje... Ogi kako ti se cine ovakve patike sa "federima" :)  - za trcanje.... nisam naisla da smo ih negde pominjali

znam da je vec postojao slican topic, ali ode u off...

Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11 poslato: Mart 30, 2010, 09:19:57 pre podne »

Aj nabaci malo mase na noge, ovo je dosta slabo  :P msm bikeri imaju extra quad  ;D ;D

Da li te zanima kako bikeri trce  :D

Ja sam sada super jak i masivan posle duzeg perioda teretane, sve vise od ovog bi bio teret  ;)

Lepo je bilo u Novom Sadu, bas kao sto sam i mislio da ce biti.
Uz casicu druzenja pre i posle i neprijatan vetar je lakse podnet...
A bila je tu i casica Isostara na cilju :P
Za mene odlicnih 1:26:14...
Cestitke pobednicima

Naravno :) i ova nova staza je sasvim O.K.
Bila je casica isostara i pred trku ako zelis :)
Sačuvana
Clif
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #10 poslato: Mart 30, 2010, 07:16:33 pre podne »

Lepo je bilo u Novom Sadu, bas kao sto sam i mislio da ce biti.
Uz casicu druzenja pre i posle i neprijatan vetar je lakse podnet...
A bila je tu i casica Isostara na cilju :P
Za mene odlicnih 1:26:14...
Cestitke pobednicima
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #9 poslato: Mart 29, 2010, 10:08:14 posle podne »

Aj nabaci malo mase na noge, ovo je dosta slabo  :P msm bikeri imaju extra quad  ;D ;D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #8 poslato: Mart 29, 2010, 08:55:19 posle podne »

Odrzana trka, super dan i druzenje.

Novosadjanin koji bar nije izasao na ulicu da podrzi trkace ne voli sport  ;D

Vreme je stvarno extra bilo, jedino sto je bilo vetra... napisao sam kraci clanak uz nekolicinu slika http://www.triogy.com/novosadski-polumaraton-2010/
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: Mart 27, 2010, 10:12:05 posle podne »

Jbg, jednostavno si napravi neku odbojnost i onda ti to tako :)
Znam da ti nemozes da pojmis da mi uzivamo, i kada trcimo 90 % a kamoli nesto sporije... a tih 50 % hmm :), to i jeste dosadno :), polumaraton se trci na recimo 80 % ako bas neko hoce da se zeza :)
Ja sam jednom trcao polumaraton i to 2006-e (tacno pre 4 godine) nakon samo 8 meseci treniranja, t.j. u Augustu 2005-e sam poceo kao triatlon i vec u Martu 2006 resio da trcim polumaraton, i odvalio se, istrcao 1:25. krenuo, lepo mi islo i kasnije do kraja isao jako :) puls mi je stalno bio oko 190, ludilo :) jeste da sam tada imao visok puls jer sam iz bazena "izasao" na kopno :) ali opet, to dovoljno govori. Uglavnom, hocu da kazem da sam itekako uzivao, jer nisam bio ni svestan da to mogu... a da ne pricamo zadovoljstvo naokon trke :) jest da sam zaradio povredu nakon toga, ali to je bilo zbog patika. trcao sam u casual patika jer sam za jedine koje sam imao za trcanje ostavio na pripremama sa kojih sam dosao par dana pred polu maraton... na greskama se uci :D eto opet se vracamo na patike, tek da tako nesto covek dozivi, shvati koliki znacaj imati kvalitetna i ispravna obuca...

Uglavnom, ne zaboravite da se sat pomera, nemoj da neko zakasni kao prosle godine kenijci :)

Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #6 poslato: Mart 27, 2010, 06:52:17 posle podne »

Иако поштујем људе који одвајају време за такве трке, лично бих се упуцао у око да морам да трчим дуже од 10км и то не јачим темпом од 50%... Прва и последња трка ми је била на Ади (беше 7.7км?) коју сам истрчао за неких 30-31 минута, ставио прст на чело и упитао се "чему све ово?" и ту је крај...  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 27, 2010, 12:57:11 posle podne »

pih, vama 11 km kao od šale :)))))  da opruzite noge, ja bih opruzila jezik do poda :P  :D

ja sam u životu u cugu najviše istrčala približno 12 km, a isplivala 7 km i to za sada evidentiram kao licne rekorde. Haha
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #4 poslato: Mart 27, 2010, 10:00:04 pre podne »

Monika vreme je nebitno totalno, kao sto napisah, druzenje i uzivanje je cilj svakog maratona ili polumaratona u svetu... Svugde van Srbije stotine hiljada ljudi, bukvalno, trci... Naravno postoji grupa pro koji dodju da se takmice, ali svako ima svoju trku...

Vidimo se na standu  :)

Clif, dobro receno, opruziti noge  ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.