TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:27:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ANIMAL FLEX  (Pročitano 34476 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #72 poslato: Jul 06, 2017, 09:03:55 pre podne »

Iz mog ugla slobodno mogu reći da je Animal Flex ako ne najbolji onda jedan od najboljih suplemenata na našem tržištu za tu svrhu.
Ali treba biti realan jer on nije magičan i ako je došlo do neke teže povrede neće mnogo uraditi.
Ukoliko se uzima kao preventiva ili kada osetimo da nas nešto malo boli ili škripi tada će uraditi veliki posao i to pogotovu ako zaređate tri kutije zaredom.
Slobodno mogu garantovati da će tako pomoći jer je i meni kod lakših povreda mnogo pomogao.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #71 poslato: Jul 05, 2017, 11:42:41 posle podne »

Bilo bi dobro kada bi imali više informacija o povredi, luksaciji akromioclavikularnog zgloba( ozbijnost iste, stepen povrede)...ako je došlo do ozbiljnijeg oštećenja hrskavice, svakako da pomenuti suplement može pomoći...

Btw, ako govorimo o stepenu povrede...malo inf. iz literature...

Prvi stepen – radi se o bolnoj distenziji mekih struktura acromioclavikularnog zgloba, sa očuvanim integritetom zgloba.
Drugi stepen – dolazi do prekida ligamentuma akromioklavikulare, sa postojanjem lakšeg oblika denivelacije koštanih okrajaka zgloba i pojavom subluksacije.
Treći stepen – potpuna ruptura svih ligamenata uz kompletno razdvajanje klavikule i akromiona odnosno luksacije zgloba.

Lečenje prvog i drugog stepena je isključivo konzervativno uz odlične rezultate i elektroterapeutske kombinacione metode:

a) impulsno magnetno polje, biostimulativni laser, kineziterapija, vakus,
b) impulsni ultrazvuk, interferentne sruje, masaža vezivnog tkiva, kineziterapija,
c) interferentne struje, kriomasaža, kineziterapija, sonodinator,
d) interferentne struje, elektroforeza novokaina i kalijum jodida, masaža vezivnog tkiva, kineziterapija.

Dok kod trećeg stepena autori se razilaze u stavovima dok su jedni za obavezan operativni zahvat, dotle drugi ističu odlične rezultate postignutim konzervativnim lečenjem luksacije acromioclavicularnog ligamenta.
Sačuvana
smkenzyyyy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #70 poslato: Jul 05, 2017, 12:56:24 posle podne »

Postovani, dizem temu iz mrtvih ali sto se mora nije tesko.
Imao sam povredu ramena tacnije poznata povreda AC Joint-a.
Sada sam vec u fazo oporavaka i polakog vracanja u trening uz manje kilaze.
Razmisljam se da uzmem Animal Flex, da li za ovu vrstu povrede moze da pomogne ovaj preparat?
Sačuvana
Pegazeka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48


« Odgovor #69 poslato: Maj 04, 2011, 09:43:50 posle podne »

Pegazeka, лично нисам имао проблеме са Лабрадом, док са Анималом зна да заболи желудац, што и не чуди, јер треба сварити 8 таблета!  ;D   Можда и главни разлог зашто се одлучујем за Лабраду - време које прође од престанка пијења суплемента до повратка симптома је код Лабраде дуже неколико пута! Код Анимала се симптоми враћају колико већ после 15 дана, код Лабраде после два месеца нема болова! Чекам да се појави па да наставим... Касније ћу проверити који је степен адаптације органзима на Лабраду...  Јбг, нико није хтео да буде заморче па морам на себи да тестирам..  ;D   :D

MightyMO, верујем да је Лабрада можда и боља опција за старије... јави како су реаговали. То што је Анимал комплекснији, не мора ништа да значи.  ;)   

hvala za utiske, vec sam zeznula jednom jer mi je osetljiv stomak. idem po samlicu pa da ti se pridruzim u cekanju
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #68 poslato: Maj 04, 2011, 07:52:49 posle podne »

Ne smem ni da razmišljam na taj način - samo u poslednja dva meseca stukao sam oko 500tableta(UNI Amino 1900 i Flex). ;D :D
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #67 poslato: Maj 04, 2011, 06:34:30 posle podne »

Pegazeka, лично нисам имао проблеме са Лабрадом, док са Анималом зна да заболи желудац, што и не чуди, јер треба сварити 8 таблета!  ;D   Можда и главни разлог зашто се одлучујем за Лабраду - време које прође од престанка пијења суплемента до повратка симптома је код Лабраде дуже неколико пута! Код Анимала се симптоми враћају колико већ после 15 дана, код Лабраде после два месеца нема болова! Чекам да се појави па да наставим... Касније ћу проверити који је степен адаптације органзима на Лабраду...  Јбг, нико није хтео да буде заморче па морам на себи да тестирам..  ;D   :D

MightyMO, верујем да је Лабрада можда и боља опција за старије... јави како су реаговали. То што је Анимал комплекснији, не мора ништа да значи.  ;)   
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #66 poslato: Maj 04, 2011, 01:43:51 posle podne »

Ако смем да се укључим у тему...

Анимал јесте одличан, али сам стекао утисак да је Labrada Elasti Joint ипак бољи. Јесте скупљи, али ми је битније да је желудац миран, поготову ако се пију 2 дозе дневно!

Hvala na savetu, ubaciću ovo mojima u sledećoj "turi" suplemenata :)  Čula sam da je dobar, iako je FLEX po sastojcima dosta kompleksniji.

Nisam čula da se neko žalio na flex - stomak i sl.

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #65 poslato: Maj 04, 2011, 09:23:00 pre podne »

Mrzi me sad da računam tačno ali, ako gledamo najbitnije sastojke(msm, hondroitin i glukozamin), oba preparata sadrže sličnu količinu po pakovanju, tako da onda ne bih rekao da je Elasti skuplji. Ok, Flex sadrži još gomilu "džidža-bidža", ali tu je i Elasti sa još 5g želatina po serviranju. :D

Inače, i ja koristim Flex trenutno, ali to je zato što mi je dosadilo da non stop nešto mućkam od suplemenata i da ne rizikujem sa ukusom. :D
Sačuvana
Pegazeka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48


« Odgovor #64 poslato: Maj 04, 2011, 09:07:53 pre podne »

dhea, znaci sa elasti joint ne zeza stomak uopste?
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #63 poslato: Maj 04, 2011, 12:00:30 pre podne »

Ако смем да се укључим у тему...

Анимал јесте одличан, али сам стекао утисак да је Labrada Elasti Joint ипак бољи. Јесте скупљи, али ми је битније да је желудац миран, поготову ако се пију 2 дозе дневно!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #62 poslato: April 29, 2011, 08:44:24 pre podne »

Meni pukao meniskus pa muku mucim necu da operisem nema se vremena za to sada i ja pijem ga evo 2 nedelju,a drugaru izgleda ukrsteni lligamenti otisli juce,pa hoce da pije 2 dnevno pa rekoh da se4 posavetujem ,kaze mora brze da mi bude bolje ako pijem 2 :)

ne mogu da garantujem koliko može da pomogne u tako ozbiljnim slučajevima, ali ti garantujem da je to NAJBOLJE što je mogao da uzme od suplemenata za zglobove koji postoje na tržištu...

bukvalno čudotvorne rezultate smo imali sa ovim preparatom
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #61 poslato: April 28, 2011, 02:20:11 posle podne »

Pomaze Flex dosta ali nije cudotvoran.Pokusaj sa dve kesice dnevno pa videces i sam.
Sačuvana
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #60 poslato: April 28, 2011, 01:35:14 posle podne »

Meni pukao meniskus pa muku mucim necu da operisem nema se vremena za to sada i ja pijem ga evo 2 nedelju,a drugaru izgleda ukrsteni lligamenti otisli juce,pa hoce da pije 2 dnevno pa rekoh da se4 posavetujem ,kaze mora brze da mi bude bolje ako pijem 2 :)
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #59 poslato: April 28, 2011, 01:30:14 posle podne »

I ja počeo da ga pijem, po prvi put u životu. Već 9 dana. Mislim da ću ga uzimati dve kutije za redom, pa ću preći onda na neki preparat sa manjim dozama, i tako nekih 6-7 meseci ukupno. Bilo mi je krajnje vreme pošto su počele neke naznake pucketanja  zglobova.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #58 poslato: April 28, 2011, 12:29:02 posle podne »

Ja sam povecao na dve doze u periodu kada sam imao tezu povredu ruke i iskreno pomogao je dosta.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 18 upita.