TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:58:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PCT  (Pročitano 3220 puta)
Nitro
Gost
« Odgovor #3 poslato: Septembar 15, 2009, 10:57:21 posle podne »

De si ovde nasao da postujes...pa ovo je natural no drug forum comunity :D ::) ;D

Anyway licno mi najlogicnije ide tako kao sele sto radi ili Llewellynova odnosno od dr Michael Scally-ja varijanta sa POWER PCT metodom,odnosno :telo je udareno od strane jake doze HCG-a ali njegovo koriscenje je ograniceno samo na 16 dana.Jer ako je uzet predugo Hcg moze da desenzitizuje receptore LH(luteinizing hormona,koji ima bitnu ulogu u HPTA),sto bi samo pogorsalo problem.Anti estrogeni su ovde korisceni posle i za vreme koriscena sa HCG-om i to u dozama od 10mg Nolva i 100mg Clomida dnevno..Klomid se koristi krace od Nolve zato sto isto moze da ima desenzitizujuci efekat.Koriscenje ovih AA ce ubrzati resintezu LH i usput se boriti protiv eventualnih nezeljenih estrogenih efekata koji se mogu desiti usred regulacije aromataze zbog HCG-a..Oni u pocetku i nemaju bitnu funkciju ali pri sredini i kraju znace puno...
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #2 poslato: Septembar 15, 2009, 10:28:58 posle podne »

Ja sam chuo da pchela ima 3oci ? :D
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

PCT
« Odgovor #1 poslato: Avgust 07, 2009, 03:50:44 pre podne »

Svrljao sam po 2gim forumima i naisao na razlicite PCT-e od upotrebe samo tribulusa,do upotrebe samo nolvadexa,zatim kombinacije nolvadexa i klomifena i slicno....No da bi se oporavila HPTA i zadrzala kolicina stecenih misica potrebno je uraditi dobar PCT.
Ja sada kao poznavalac AAS i sa iskustvom pitam sta znaci dobar PCT jer realno svako ima drugu teoriju.
Recimo sele137 sa ex-yufitness foruma koji stvarno ima znanje bazira svoj pct na sl primeru recimo 15-20 dana klomifena 1tab dnevno tj 50mg i 10-20mg nolve i i kad se zavrsi ciklus sa klomifenom radi uzima se nolva u istoj kolicini na svaki 2-3 dan narednih 10 dana.Ima tu jos 2-3 primera.No poenta je kako znati da ti se HPTA oporavio,a da se ne opterecuejes sa citostaticima ili pak odraditi neki ovakav PCT i biti siguran.No uvek postoji opcija uradis PCT pa odes na kontrolu hormona.

Dakle da cujem misljenja....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.