TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 03:22:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Clenbuterol - za Marka Dimitrijevica  (Pročitano 22020 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Jun 01, 2009, 05:34:49 posle podne »

Iz mog iskustva i nije bas zanemarljivo anabolno dejstvo,narocito kod devojaka...a sto se muskaraca tice slazem se ima mnogo boljih opcija.Navodim primer toga da neko ne pomisli da ce clen da uradi nesto bog zna sta sa BF.Regulacija ishrane na prvom mestu...A ketotifen i slicne stvari mislim da su nepotrebne
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jun 01, 2009, 05:28:59 posle podne »

Anabolno dejstvo clena je zanemarljivo na coveka,da bi pokazao kakav anabolicki efekat potrebne su enormne doze,aa te doze ne uzimaju ni takmicar jer jednostavno ima bolji i pamtnijih opcija tj preparata koji su u isto vreme lipolitici anabolicki aktivatori
Njegoov anabolno dejstvo moze da se temelji i na tome da snizava kortizol.

Postoji vise sema za uzimanje...
Palumbo savetuje nekoliko nedelja u kontinuitetu tako da se svake nedelje povecav za 20mcg bez upotrebe ketotifna,ovo cu da probam pa cu uporediti sa prdjasnjim uzimanjem sa ketotifenom
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Jun 01, 2009, 01:29:06 posle podne »

Krenimo od kraja ,a ne pocetka:
Upotrba clenbuterola,navescu ti 2 opcije:
1.neposredno ujutru pre kardija 1 tbl i nakon toga na svakih sat vremena po jedna ili po pola tbl.Prvu nedelju tj.prvih 5 dana po2 tbl,2 dana pauza,sledeca nedelj apo 3 tbl i narednih 5 nedelja 4 tbl.
2.opcija je 2tbl pre kardija i 2 tbl pre treninga
mala je verovatnoca da ima na trzistu laznih proizvoda jer je jeftin,ono sto bi trbalo da osetis u pocetku je drhtavica i tremor,a to u mnogome opet zavisi od kolicine hidrata ,kao i vrste treninga.Mozes ga kombinovati sa efed(sto ti ne savetujem) ili sa bilo kojim drugim sagorevacem(ANIMAL).
Ono sto je mnogo bitnije je ishrana a o tome imas dosta toga na forumu,sto ti ne bude jasno pitaj.Napomena da ti clenbuterol nece nista pomoci ukoliko ne regulises ishranu i ja ga i ne smatram preterano za neki sagorevac,on ima dosta i anabolno dejstvo.Ono sto izaziva je blago povisena temperatura,ali to je i normalno samo ako si na bolo kom smanjenom unosu hidrata,odnosno u kalorijskom deficitu.
I na pocetku bih ti naveo da je mozda bolje da pokusas sa natural sagorevacima,pa tek onda ako ne budes zadovoljan da se upustis u igru sa clenbuterolom.
eto,ukratko,ako imas pitanja tu sam.
Sačuvana
Baggiolinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


Tu sam da bih ucio !!!!

« Odgovor #1 poslato: Jun 01, 2009, 11:55:09 pre podne »

Pozdrav... :D

Ovako,bas me je zinteresovao ova "medikament" i planiram njegovu upotrebu u bliskoj buducnosti...ali pre toga zelim dosta toga da naucim o samom leku da znam sta unosim u sebe.

Moj najveci problem su kilogrami,po meni imam ih jedno 10-12kg viska >:(.Imao sam jednu povredu kolena koja me je odvojila od sporta nekih 2god,tada sam se bas ugojio jer sam bio u nemogucnosti dase krecem i trosim unete kalorije.Inace,veliki sam gurman,pa sam se posle skidanja gipsa i bacanja staka jedva naterao da sredim ishranu koliko je to moguce (izbacio masno,hleb,mnogo slatko...) i skinuo tako nekih 7-8kg.Medjutim od ovog pomenutog viska (10-12kg) ni makac...jos sam poceo da trcim (svako prepodne na stadionu,a popodne uvek iskrsne neki fudbal u kraju).Noga mi je sada u redu,mogu da se bavim fizickim aktivnostima ali sada u nekoj granici normale.

Sto se klena tice,zanimaju me sve bitne stavke o njemu,hocu da prikupim dosta znanja pre samog uzimanja,mislim da je tako najpametnije.

Znaci:

1.Kakva ishrana treba da prati njegovu upotrebu?
2.Kako se vrsi doziranje(za rekreativce)?
3.Na sta najvise utice i koji organ od njega najvise strada?
4.Kada znati da vam klen ne radi ili da je mozda fake?
5.Kada videti da vam klen ne odgovara zdravstveno,do kojih simptoma ici?
6.Koliko je njegova cena kod dilera? ;D
7.Jel se i on mesa sa nekim dodatkom (kao efedrin)?

....ovoliko za sada,mada ima jos dosta pitanja ali sledeci put kada ih malo proformulisem!

Hvala Marko unapred!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.