TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:27:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ultimate Nutrition-Whey prostar ukus ?wtf?  (Pročitano 16605 puta)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #30 poslato: Jun 23, 2009, 11:22:50 pre podne »

Fora je Zvone sto sam ja stavio 2 merice i jedan ipo deci vode i i dalje osecam vodu a ne whye...a onda moram da popijem jos 5 litara vode da bi saprao te komadice koji isto tako nemaju ukus...
onda moguce da je neka serija sa manje zasladjivaca, mada moj izbor sto se tice prostara uvijek ide za cocoa mocha,jagoda,banana :)

Da, ali tih ukusa nema u pakovanjima od 4,5kg...  :(  Samo cokolada, vanila i cookies & cream...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #29 poslato: Jun 23, 2009, 11:10:34 pre podne »

Fora je Zvone sto sam ja stavio 2 merice i jedan ipo deci vode i i dalje osecam vodu a ne whye...a onda moram da popijem jos 5 litara vode da bi saprao te komadice koji isto tako nemaju ukus...
onda moguce da je neka serija sa manje zasladjivaca, mada moj izbor sto se tice prostara uvijek ide za cocoa mocha,jagoda,banana :)
Sačuvana
two more...no matter what...!
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #28 poslato: Jun 23, 2009, 10:19:47 pre podne »

Tako sam i ja razmisljao, znaci najbitniji i uvek na prvom mestu mi je sastav, zatim ukus, a rastvorljivost i da li peni me uopste ne doticu, to mi ama bas nista ne znaci... Kazem, steta sto je ukus bas blag, ali ako to doprinosi da mu je sastav bolji kao sto Markoni kaze, onda mi je trenutno postao sladji...  ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #27 poslato: Jun 23, 2009, 10:14:59 pre podne »

sto manje vestackih zasladjivaca to bolje , ja sam pesao na steviu a cak planiram da predjem na samo protein bez ukusa i zasladjivaca
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #26 poslato: Jun 23, 2009, 09:39:19 pre podne »

Fora je Zvone sto sam ja stavio 2 merice i jedan ipo deci vode i i dalje osecam vodu a ne whye...a onda moram da popijem jos 5 litara vode da bi saprao te komadice koji isto tako nemaju ukus...
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #25 poslato: Jun 23, 2009, 12:55:27 pre podne »

ja poodavno koristim prostar whey, ukus cookies n cream jeste blag i treba manje vode da se stavi da bi se osjetio ukus, ali uvijek su se mutili extra, nikakve probleme nisam imao, a oni komadici cokolade moraju da padnu na dno :) nemaju plovnost sto ces :)
sto se tice vanile, nit blag ukus nit prejak, tu nedje, mada mi je dosadila, ostali ukusi su im extra isto tako nit blagi nit jaki sto je po meni vrh znaci da nema tonu zasladjivaca.
Sačuvana
two more...no matter what...!
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #24 poslato: Jun 22, 2009, 08:38:29 posle podne »

mogu da kazem da se cesto osetri razlika u ukusu
izmedju razlicitih serija istog preparata,i to mi je vec postalo normalno :)
;D ;D ;D
npr API whey u novom pakovanju... ovaj u novom pakovanju se mnogo bolje muti, dosta jaci ukus tako da zivele nove serije :D
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #23 poslato: Jun 22, 2009, 06:57:17 posle podne »

 8) 8) 8)


Kontaktirao sam danas pre podne uvoznika, koji kaze da su jos ranije imali poneku takvu primedbu (za proizvode kao sto su Prostar Whey, Horse Power, glutamin ili Isomass Xtreme Gainer), i da su od maticne firme tj. od proizvodjaca dobili zvanicno objasnjenje da je rec o prahovima koji prirodno sadrze i do 5-6% vlage, i ponekad se desi da se ta kolicina vlage izgubi pri transportu (pogotovo ako je pri transportu veca temperatura vazduha). To dovodi do zgrudnjavanja, i potom do teskoce pri rastvaranju. Medjutim, to ne utice na sam sastav a time ni na dejstvo proizvoda; u principu, takvo objasnjenje mogu da prihvatim, jer nisam cuo da se neko zalio da recimo Horse Power ne radi, ali sam puno puta cuo, a Bogami i licno se uverio, da je nekad tako zgrudvan da maltene mora srafcigerom da se razbija - dobro, to malo karikiram, nisam mogao da odolim... :)

Pitao sam i za ukus, i odgovor se u sustini svodi na to da je ukus - stvar ukusa :) ... hoce reci, nekome je odredjeni ukus blag a nekome je taj isti ukus sasvim dovoljno jak... odnosno, stvar individualnog dozivljaja. E sad, neka se svako prema ovom objasnjenju postavi onako kako smatra da treba.

Nadam se da ce ove informacije biti od neke koristi.

samo sam hteo da prokomentarisem da se meni taj deo o stvrdnutom no puno puta desio sa
puno no,i stvarno zna da malo nervira usitnjavanje sa nozevima i ostalim alatkama,ali stvarno nikada
to nije uticalo na efikasnost preparata :)
a sto se tice ukusa wheya,nakon toliko godina koriscenja,mogu da kazem da se cesto osetri razlika u ukusu
izmedju razlicitih serija istog preparata,i to mi je vec postalo normalno :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Nitro
Gost
« Odgovor #22 poslato: Jun 19, 2009, 01:48:15 posle podne »

Nema problema...znachi generalno prostar je kvalitetan i mogu da idem na njega?ok :)
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #21 poslato: Jun 19, 2009, 01:40:19 posle podne »

Postoje razlozi zbog kojih nazalost ne mogu da ti odgovorim na ovo pitanje. Hvala na razumevanju.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jun 19, 2009, 01:34:02 posle podne »

e vidis nisam fala...al sad me zivo zanima koji je po tebi naj konc..tj koje firme  ;D :D onako drag da ti je...dunulo mi da menjam wheyeve xD
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #19 poslato: Jun 19, 2009, 01:22:43 posle podne »

@Nitro:
Sto se tice kvaliteta konkretnog proizvoda, vec sam rekao da ne sumnjam u kvalitet i procenat sadrzanog proteina. Jedino ostaje ukus koji je nekima nedovoljno jak, ali bojim se da za prodavca to nece biti dovoljan razlog da ti zameni proizvod (daj Boze da se prevarim, ali tesko...)
Ako pak pristanu da ti zamene za drugi Prostar, probaj sa cokoladom - tu je u principu manje prostora za gresku, a i uvek mozes da dodas malo obezmascenog kakao praha... vrlo je jeftin, a ako nisi vec cuo, dobar za povecanje proizvodnje NO :) (ozbiljno)
« Poslednja izmena: Jun 19, 2009, 01:35:46 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #18 poslato: Jun 19, 2009, 01:19:14 posle podne »

Pa bice, ja cu recimo uporediti ovaj ukus sa Apijem koji sam pio pre toga i imam jos nekih pola kile API-ja... Kada otvorim API, cela soba mi zamirise na cokoladu i u sejker stavim 3dl vode jer je sa 2dl presladak, dok kod Prostara je ukus duplo blazi ako ne i vise i to u 1,5dl vode. Znaci i vise nego duplo blazi ukus sa duplo manje vode!!! Pio sam i neki Revolution(s) whey od vanile, i to je imalo toliko dobar ukus da je to strasno!!! Pa opran sejker mi je sutradan mirisao na vanilu, a ukus FENOMENALAN, dok kod Prostara mirisa nema nikakvog, a za ukus sam vec rekao... Ja nisam zadovoljan, ali kao sto kazete sastav mu je odlican, a to je u sustini meni najbitnije, ali mi je jako krivo sto je ukus jako, jako slab... :(
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #17 poslato: Jun 19, 2009, 01:13:53 posle podne »

Da hvala puno...nego me zanima dali mozda znaju da nema neki ukus da ima malo jacu aromu...tj da ako budem menjao da uzmem isto ultimate samo drugi ukus il da zamenim za elite ili tako neki drugi brand...jer ja tako sa vremena na vreme volim da promenim firmu tako da nije meni i bitan ukus toliko ako je firma kvalitetna,zanima me sta ti licno mislis o Ulti  i jel bi mi recimo preporucio neki prot ,kad vec nemogu se odlucim,zadnji sam pio champ nutrition od cookiesa i bio je odlican....eto...:)
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #16 poslato: Jun 19, 2009, 01:02:38 posle podne »

Kontaktirao sam danas pre podne uvoznika, koji kaze da su jos ranije imali poneku takvu primedbu (za proizvode kao sto su Prostar Whey, Horse Power, glutamin ili Isomass Xtreme Gainer), i da su od maticne firme tj. od proizvodjaca dobili zvanicno objasnjenje da je rec o prahovima koji prirodno sadrze i do 5-6% vlage, i ponekad se desi da se ta kolicina vlage izgubi pri transportu (pogotovo ako je pri transportu veca temperatura vazduha). To dovodi do zgrudnjavanja, i potom do teskoce pri rastvaranju. Medjutim, to ne utice na sam sastav a time ni na dejstvo proizvoda; u principu, takvo objasnjenje mogu da prihvatim, jer nisam cuo da se neko zalio da recimo Horse Power ne radi, ali sam puno puta cuo, a Bogami i licno se uverio, da je nekad tako zgrudvan da maltene mora srafcigerom da se razbija - dobro, to malo karikiram, nisam mogao da odolim... :)

Pitao sam i za ukus, i odgovor se u sustini svodi na to da je ukus - stvar ukusa :) ... hoce reci, nekome je odredjeni ukus blag a nekome je taj isti ukus sasvim dovoljno jak... odnosno, stvar individualnog dozivljaja. E sad, neka se svako prema ovom objasnjenju postavi onako kako smatra da treba.

Nadam se da ce ove informacije biti od neke koristi.
« Poslednja izmena: Jun 19, 2009, 01:11:46 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 19 upita.