TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:20:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 16 17 [18] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ovsene su mi odvratne,pomagajte!  (Pročitano 56627 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #4 poslato: Jun 20, 2009, 09:42:18 posle podne »

Nije mi jasno kako mogu da ti budu gadne ako kupis hahne, prelijes kljucalom vodom i dodas meda... Em super kasa, em se medom zasladi, kao griz da jedes... Ne pravis ti to dobro garant :)

Kinou ne treba jesti leti, i kada se jede trebalo bi mesati sa rizom :) Suvise je "jaka" a riza je neutrazijue... jin i jang fore :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #3 poslato: Jun 20, 2009, 09:37:22 posle podne »

Ja ih stavim u elektricni mlin za kafu i pretvorim ih u prah, zatim stavim u vodu i pustim da odstoje barem nekih 10 min. Kada odstoje i upiju vodu, one omeksaju i ukus im nije toliko odvratan, barem meni nije... Probaj tako, ako ti se i tada ne svidjaju, onda ih batali...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #2 poslato: Jun 20, 2009, 09:31:29 posle podne »

jedi jaja , salatu neku , sto moraju ovsene , cak sta vise po nekim autorima ugljeni hidrati ujutru nisu dobra opcija , mada to nije bas iz knjige za koja govori o tome kako da se ugojis , ali base je tu , znaci ovsene nisu amin da moras da ih jedes ujutru ,i zitarice uopste , ako bas hoces ugljene hidrate onda npr quinoa + neki izvor proteina
Sačuvana
Malkin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2009, 09:24:32 posle podne »

Caos ljudi,ja sam ovde nov ali sam dosta toga od ovog foruma procitao i uglavnom mi je sve jasno oko ishrane ali sam naleteo na problem! Inace sam cisti rekreativac(zelim malo masu da nabacim i stomak da skinem kao i vecina rekreativaca). Dakle,poceo sam da jedem za dorucak ovsene pahuljice kao sto je ovde 1000 puta receno da je extra za dorucak i posle 5-6 puta jeduci na silu ali BUKVALNO,ja stvarno vise ne mogu ni da ih gledam a kamoli da ih jedem!! Probao sam i sa suvim grozdjem,medom,mlekom al ne vredi jednostavno mi ne prijaju!! E sad,pitanje,sta umesto njih za dorucak ili pre treninga a sto ce mi se mozda svideti?? Molim vas za pomoc...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 16 17 [18] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 17 upita.