TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:13:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kritika foruma  (Pročitano 31096 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2009, 09:27:32 posle podne »

nemam ja prema nikome nista licno, cak naprotiv ,  nego forum fino propada ljudi odlaze ili ne pisu uopste tako je i broj poruka opao za 50% , a kako sam maltene od kada postoji forum tu red je da nesto kazem u vezi sa time , a to je iz razloga zato sto se uvek jedno isto ponavlja , niko nista ne objasnjava ,  totalna monotonija ,  postavljaju se neke glupe teme , zatvaraju se teme koje su valjale

ja sam uvek hejtovao moderatore i slicno , zasto , pa ako ima diskusija onda i forum valja , a kada svi jedno isto ponavljate , a makar da objasnite , kao sto sam napisao  kazes nesto sto mislis da je istina , objasni  , nema veze ako je pogresno , ali potrudio si se da objasnis ,   kao ovde u vezi sa ellom , pitam zasto , 5 dana , pa mogli ste 5 knjiga procitati a ne pogledati malo i naci odgovor , nadjes jednom naucis , znas ,   e sada mene je iznerviralo sto niko se nije potrudio da mrdne prstom da  proba da objasni tako prostu stvar ,  pazi ja na svaku temu mogu da se uhvatim ovako , uvek postoji za i protiv , tako i ovde ,  ja na svakoj temi mogu da se uhvatim za sitnicu i da kontriram , a ne radim to , zasto , pa prvo nije me briga ,  a ovde sam se uhvatio zato sto su tri moderatora isto napisala i namerno sam kontrirao da bi napisali zasto , da ste napisali jedite ellu koliko hocete ja bi vam kontrirao da objasnite zasto , bas zato sto isto tvrdite i da vidim hocete li objasniti  odnosno da vas nateram da objasnite i da se malo forum razbudi

mene bas briga za pare , cak sta vise ja bi vam platio i duplo vise ,cak sta vise sam predlagao da neke ljude placaju kako bi pisali ,  a sto se tice mene  nije meni potrebno da mene neko placa , da je potrebno ja ne bi postovao ni na jednom forumu a ovde postujem sto godina , pre svih moderatora  , ja kada hejtujem , kada kontriram , to je da vas nateram da nesto radite i to radim samo kada je nuzno , kao sada sa ovom monotonijom na forumu , sve isto , evo vec dva meseca ,  i jos jednom sam hejtovao moderatore ove godine da bi se nesto promenilo to je kada su ljudi poceli da odlaze , i opet nista , da ne bude da samo hejtujem , poslao sam i neke predloge , vise predloga i, nista,  i ispalo je kako sam rekao


« Poslednja izmena: Jun 20, 2009, 09:32:51 posle podne od strane M a r k o n i » Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 17 upita.