TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 08:06:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kritika foruma  (Pročitano 31213 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Jun 22, 2009, 05:29:25 posle podne »

sto se rada i nivoa znanja tice, Mladen je jedan od zasluznih da bude placen na nasem forumu za tekstove i postove... (moje licno misljenje)

ako bi on bio zainteresovan za tako nesto, ja bih se zalagala za to... 

samo ne zelim da cujem komentare kako smo mi svi ovde debili pa zbog toga ne zeli da dodje...  samo zelim da budem konstruktivna
« Poslednja izmena: Jun 22, 2009, 05:35:37 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Jun 22, 2009, 05:27:42 posle podne »

Да се и ја прикључим расправи...  Искрено, највише ме нервира што је 90% форума размишља као ББ (небитно били про, аматери или билдери у покушају...) и ако неко покуша да прошири видик, тај исти испада глуп! Сетите се само расправе око јутарњег кардиа и сл... И наравно резултат таквог понашања је управо оно што је Маркони ракао - монотоно до те мере да форум личи на секту...  :)
Најжалије је то што су људи са којима сам и имао додирних тачака (Младен, Локи, Кварежма,...) буквално нестали са форума, да ли ће се вратити... ко зна...

Ајде да се надамо да ће после овога доћи до позитивних промена на форуму...


razumem... i gledamo da ne bude samo i iskljucivo BB na forumu... 

eto imamo i, hvala bogu, Ognjena na forumu...

i po kojeg zenskog clana :D
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #14 poslato: Jun 22, 2009, 04:19:55 posle podne »

Да се и ја прикључим расправи...  Искрено, највише ме нервира што је 90% форума размишља као ББ (небитно били про, аматери или билдери у покушају...) и ако неко покуша да прошири видик, тај исти испада глуп! Сетите се само расправе око јутарњег кардиа и сл... И наравно резултат таквог понашања је управо оно што је Маркони ракао - монотоно до те мере да форум личи на секту...  :)
Најжалије је то што су људи са којима сам и имао додирних тачака (Младен, Локи, Кварежма,...) буквално нестали са форума, да ли ће се вратити... ко зна...

Ајде да се надамо да ће после овога доћи до позитивних промена на форуму...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #13 poslato: Jun 21, 2009, 03:24:08 posle podne »

Tuning &styling?  :)

Ne, nego Pikec-tuning... :)
Ako nekom ovde treba pomoc oko auto ozvucenja, neka me iscima na PM, rado cu mu izaci u susret... ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jun 21, 2009, 02:22:22 posle podne »

Tuning &styling?  :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11 poslato: Jun 21, 2009, 11:56:17 pre podne »

I ja se nadam, jer ovde je neko spomenuo da mu je bilo glupo da postuje zbog raznoraznih komentara, a meni je bilo glupo da postavljam pitanja javno, jer bi ispalo da sam neka moroncina koja nista ne shvata, a ustvari ni na jedno pitanje nisam dobio konkretan odgovor... Ja sam barem 10 puta pitao jedno te isto pitanje, a odgovori sturi i suplji kao oluk... I ja sam na kraju batalio da postavljam pitanja javno jer ispadam budala koja nista ne kapira, a ustvari ja samo ne dobijam odgovore koje trazim, a preko PM-a sam dobio sve potrebne informacije i to ne od moderatora i ekipe, vec od nekih drugih ljudi, ne bih sada da imenujem...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #10 poslato: Jun 21, 2009, 11:20:23 pre podne »

A ja se nadam da ce nadlezni procitati ovo i nesto promijeniti...
Sačuvana
I don't give a fuck
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #9 poslato: Jun 21, 2009, 10:56:35 pre podne »

Ja se samo moram nadovezati na SVE ove postove... Ja sam moderator na jednom drugom forumu vezanom za sredjivanje automobila i muzike u njima, a muzika mi je da kazem specijalnost. I kada neko nov ili ne mora da je nov clan pita hteo bih woofer za kola, do toliko para i td. ja ga pitam koju muziku slusa, sta ocekuje od zvuka, koje pojacalo ima, koju pleyer i ostale zvucnike u kolima, pa mu onda dajem savet i OBJASNJAVAM zasto je taj woofer dobra kupnja za njega, taj drugi nije... A ovde stvarno takvih objasnjenja nikada, ili su ta objasnjenja toliko stura, da je to strasno!!! Pa ja sam ovde skoro mesec dana trazio potpun i kompletan odgovor u vezi moje dijete i na kraju ga nisam dobio ovako javno, vec su mi neki clanovi preko PM-a otvorili oci i izveli me na pravi put, a ovako javno sam dobijao odgovor: Jedi sto vise barenog oslica i pilecih grudi, nema hidrata posle 17h i to je to  :(  Ljudi, to nije odgovor, jer sam ja to bio shvati da ne jedem ni povrce posle 17h jer i ono spada u hidrate... Ovde se na konkretna pitanja ne odgovara konkretno, da li iz neznanja ili iz lenjosti ja ne znam, ali je tako... A sto se tice novih clanova, i na ovom forumu gde sam ja moderator je slicno, znaci javi se 20 u periodu od mesec dana sa istim pitanjem, i to stvarno ume da iznervira i iziritira, ali to nije neki veliki problem... Nadam se da cete ovu kritiku dobro shvatiti i prihvatiti...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #8 poslato: Jun 21, 2009, 10:09:05 pre podne »





dugo nisam nista napisao i nisam imao nameru da se javljam,


Najbolje da tako i ostane   ::) ;D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: Jun 21, 2009, 08:16:07 pre podne »

Rekao bih da su ovde vecinom svi velikim delom u pravu, nego je problem jer postovi mozda nisu napisani onako kako su njihovi autori to zeleli... Marko i Zoltan su izneli svoja iskustva i to svakako treba postovati jer je sirenje iskustva (naravno, ukoliko je ono u potpunosti shvacenjo od onog ko ga je prosao), pogotovo oko ovakvih stvari i vise nego dragoceno za ostale... Opet, svakako da si i ti Markoni u potpunosti u pravu da sve treba potrekpiti makar to bilo i netacno, na kraju ce se naci kompromis i rasvetliti potencijalni problem... Onda, opet kao Filip kaze svi smo toliko individualni i postoji 500 NACINA T.J. PUTEVA DA SE DODJE DO VRHUNSKOG REZULTATA, to licno znam i iz svog sporta, i znam more razlicitih metoda treninga, ishrane, nacina zivota i td. vrhunskih takmicara i svi su opet podjenako u vrhu...
Tema jeste malo otisla u off, ali ja licno smatram da ovakve rasprave mogu samo dobro da donesu, jer treba sa vremena na vreme dicu "buru" i malo oziveti veci deo ljudi na forumu, stavise tako se i povecava posecenost  ;)
I svakako da treba staviti tacku oko famozne elle  :), i kada se prica o rekreativcu, pocetniku, ili bilo kome ko drasticno menja ishranu i krece sa dijetom, ella moze samo dobro doneti... A sto se takmicara tice, u to ne ulazim jer ni nemam iskustva u bb, ali mislim da to nije bilo ni pitanje u ovom topicu...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #6 poslato: Jun 21, 2009, 07:48:08 pre podne »

ne nerviram se ni malo , cak naprotiv  .......    ima iskustvo  neka napravi training log pa neka pise  o iskustvima , sta kada kako ...    neka , makar je procitao 2 knjige i trudi se da objasni ono sto misli  pa mozda ima neko ko je procitao vise pa objasni zasto mozda nije tako , ja sam zato i kontrirao , 3 moderatora napisali isto a niko nije objasnio , pa da vidim da li ce se potruditi da objasne ,  ako imas neko iskustvo , nesto ti ne lezi , pa valjda ces potruditi malo i procitati zasto je tako

koji ce novi clanovi , 99% njih dodje da pita jedno pitanje i dovidjenja , problem je sto ljudi koji su godinama ovde brisu naloge ili ne pisu , a znam zasto jer ja i dalje komuniciram sa njima  , znaci moze biti 20 000 clanovao , svaki dan po 1000 da dolazi novih dodje pita , kazu uzmi bcaa uzmi glutamin , oni ok , i pa pa  ,  drugo i nove clanove niko ne hejtuje , dobro jedino ako odvali nesto

pa ne bas , upravo zbog toga sto svi isto pricaju , i sve neki postovi slazem se ,  kao sekta svi isto misle , sta je to , kakav je to forum , ja sam za dosta stvari mislio da nisu tacne i cutim evo vec pola godine , neka pisu pa da vidimo kako ide , samo potvrdjivanja , smatram da bas treba kontrirati , ako smatras da nesto nije tacno , kao sada ja , da je njih 3 moderatora napisalo jedi ellu koliko hoces , opet bi im kontrirao , kazu to , e pa neka objasne nekada zasto , bas zbog tog jednoumlja


Sačuvana
Mića09
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #5 poslato: Jun 21, 2009, 12:40:50 pre podne »

tebe zvao Mladen , ja zvao Mladena  , a zvao sam ga sa ciljem da forum bude bolji i rekao sam mu da zove jos ljudi koji znaju zato te je verovatno i zvao ,  ali isto  tako  znam i  zasto on ne pise ,   drugo mene zna vecina i svi znaju da mene bole k...c i da sve radim iz zajebancije , da hejtujem ja bi hejtovao stalno , i ovo sto sam hejtovao je da nateram da urade nesto , hejtovao sam ih i pre  pola godine kada sam im rekao sta ce biti i sto jeste sada


ja se ponasam kao neandretalac jer hocu da nateram one koji  su placeni za to da radi za sta su placeni ,  kakav je to forum sa  5 aktivnih clanova i 20 moderatora  , kome iz meseca u mesec  opada broj clanova , ne vidim da se neko potrudio da nesto uradi , nego dva meseca , uzmi bcaa , uzmi whey , uzmi glutamin , i tako 2500 poruka za mesec dana od toga 4/5 poruka moderatori

ja ponekad hejtujem ali  hejtujem one koji vode forum , da je sve ekstra ne bi to i radio , a kako znam kako je bilo pre , pre nego sto je bilo ko od moderatora i postaova , i kako su se menjali moderatori , tako sam i pogodio kako ce biti sada i to sam i napisao pre par meseci  , cak sta vise dao sam im predlog , vise predloga , cak sam rekao eto platite Mladenu da pise clanke , neka nadje ljude  koji znaju pa neka pisu  , neka se vodi diskusija , neka moderatori pisu  ,  rekao sam ako vec sponzoristete nekoga sponzorisite  one koji su odavno na forumu i rekao Hansa treba da sponzorisu , a ne one koji su se pojavili tek kada su im ponudili pare da pisu  , mislim boli me dupe i sto su njima dali pare , neka daju kome hoce  to je bio moj predlog  , i bilo je tu jos dosta predloga , rekao sam da treba da placaju MAXX da pise  a nisam video da je neko mrdnuo dupetom    da se ucini bilo sta bolje 

da je do mene pa ajde , ja hejtujem pa propada forum ,ajde da je tako ,  evo ja nista ne pisem evo koliko ima skoro , vise od 6 meseci , pa evo pogledajte sami statistiku koliko ima poruka mesecno , do pocetka godine po 4-5 hiljada poruka ,  zadnjih 6 meseci  2500 poruka u mesec dana , i to vecinom od moderatora , eto da ne bude posle markoni hejtuje bla bla bla i slicne gluposti , markoni skoro ne pise nista a ne hejtuje od kada sam prosli put napisao da ce forum propasti a od tada ima 6 meseci 



    :)  Nemoj se nervirati, moj post se apsolutno nije odnosio na tebe... nisam nikoga hteo da imenujem, niti cu, nadam se da ce se sami prepoznati... dugo nisam nista napisao i nisam imao nameru da se javljam, ali kada se poteglo pitanje nejavljanja clanova uskocio sam sa mojim vidjenjem stvari..
     Voleo bih da ovaj forum postane konstruktivan,da moze normalno da se razgovara i raspravlja na civilizovanom nivou. Svako od svakoga moze nesto da nauci, samo ako ostavi sujetu po strani... O svemu moze da se raspravlja bez uvreda i omalovazavanja... Nazalost ovaj posao (meni je posao vec 10 godina) je takav da svako ko dva puta podigne sipku i procita dve ipo knjige moze da pametuje kao da je u najmanju ruku napravio pet svetskih sampiona... Takvi ljudi kvare sve...
      Znaci jos jednom: nije bilo upuceno tebi... Rekao sam da moderatori imaju lepu rec za svakog novog ko se pojavi, nisam ulazio u kvalitet njihovih postova... Svakako da bi bilo dobro da bude vise ljudskih clanaka, narocito licnih iskustava... time bi mogla da se vidi sarenolikost ovog posla, odnosno sta sve moze dati rezultat a da nije vec vidjeno... Medjutim svaki takav pokusaj se docekuje na noz, bez ikakvih argumenata... Bez pokusaja da se proba, bez validnih cinjenica... Bitno je samo da se neko opljuje i da se kontrira... Time se odbijaju ljudi koji stvarno imaju sta da kazu..
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #4 poslato: Jun 20, 2009, 11:51:47 posle podne »

tebe zvao Mladen , ja zvao Mladena  , a zvao sam ga sa ciljem da forum bude bolji i rekao sam mu da zove jos ljudi koji znaju zato te je verovatno i zvao ,  ali isto  tako  znam i  zasto on ne pise ,   drugo mene zna vecina i svi znaju da mene bole k...c i da sve radim iz zajebancije , da hejtujem ja bi hejtovao stalno , i ovo sto sam hejtovao je da nateram da urade nesto , hejtovao sam ih i pre  pola godine kada sam im rekao sta ce biti i sto jeste sada


ja se ponasam kao neandretalac jer hocu da nateram one koji  su placeni za to da radi za sta su placeni ,  kakav je to forum sa  5 aktivnih clanova i 20 moderatora  , kome iz meseca u mesec  opada broj clanova , ne vidim da se neko potrudio da nesto uradi , nego dva meseca , uzmi bcaa , uzmi whey , uzmi glutamin , i tako 2500 poruka za mesec dana od toga 4/5 poruka moderatori

ja ponekad hejtujem ali  hejtujem one koji vode forum , da je sve ekstra ne bi to i radio , a kako znam kako je bilo pre , pre nego sto je bilo ko od moderatora i postaova , i kako su se menjali moderatori , tako sam i pogodio kako ce biti sada i to sam i napisao pre par meseci  , cak sta vise dao sam im predlog , vise predloga , cak sam rekao eto platite Mladenu da pise clanke , neka nadje ljude  koji znaju pa neka pisu  , neka se vodi diskusija , neka moderatori pisu  ,  rekao sam ako vec sponzoristete nekoga sponzorisite  one koji su odavno na forumu i rekao Hansa treba da sponzorisu , a ne one koji su se pojavili tek kada su im ponudili pare da pisu  , mislim boli me dupe i sto su njima dali pare , neka daju kome hoce  to je bio moj predlog  , i bilo je tu jos dosta predloga , rekao sam da treba da placaju MAXX da pise  a nisam video da je neko mrdnuo dupetom    da se ucini bilo sta bolje 

da je do mene pa ajde , ja hejtujem pa propada forum ,ajde da je tako ,  evo ja nista ne pisem evo koliko ima skoro , vise od 6 meseci , pa evo pogledajte sami statistiku koliko ima poruka mesecno , do pocetka godine po 4-5 hiljada poruka ,  zadnjih 6 meseci  2500 poruka u mesec dana , i to vecinom od moderatora , eto da ne bude posle markoni hejtuje bla bla bla i slicne gluposti , markoni skoro ne pise nista a ne hejtuje od kada sam prosli put napisao da ce forum propasti a od tada ima 6 meseci 

Sačuvana
Mića09
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #3 poslato: Jun 20, 2009, 10:46:36 posle podne »

  Ukljucio bih se u ovaj razgovor, ali ne da bih pisao o Ella siru, vec bih se nadovezao na markov komentar o nejavljanju ljudi na forum... Bas danas sam poslao pitanje Marku na PM upravo da bih izbegao komentare kojekakvih 'strucnjaka' i da bih dobio konkretan odgovor... Ukljucio sam se na forum na preporuku mog prijatelja Mladena Jovanovica a sa ciljem da doprinesem forumu, da saznam nesto novo i da razmenim iskustva sa ljudima iz ambijenta... Ni na jednom forumu, a aktivan sam na nekoliko uglavnom stranih, nisam naisao na toliko arogantnih, iskompleksiranih, nabedjenih likova.. (cast normalnima!)
To sto je neko procitao nekoliko knjiga, pri cemu pola toga nije ukapirao, ne dozvoljava mu da se ponasa kao neandertalac...
Verovatno sam stariji od velike vecine clanova, u sportu sam od 1980, kada barem polovina nije bila ni rodjena... Ne znam ni sam koliko sam knjiga i clanaka procitao i koliko sam kojekakvih treninga uradio i ljudi trenirao... Onda pokusas da razmenis iskustva sa normalnim ljudima, da saznas nesto novo, a umesto toga dobijes hejterske komentare polupismenih ljudi koji su tu samo da bi lecili komplexe...
   Mislim da je to glavni razlog zbog cega ljudi beze, odnosno zbog cega se vise ne javljaju...
   P.S.  Svaka cast moderatorima za nacin na koji primaju nove clanove foruma i za ulozen trud...
  Pozdrav svima!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Jun 20, 2009, 09:44:32 posle podne »

Markoni,slazem se ja sa tobom ...ja samo zelim da neko ko je ne upucen u sve ovo ne uzme i po ceo dan da jede ellu jer je svaki post...ella,ella... i to sam i naveo....a ja mogu da jedem i omlet od 10 jaja przen na ulju i siru i da izadjem na nase takmicenje i budem prvi...to sam jedne godine i radio,ali za to treba poznavati svoje telo i masu drugih stvari....a to bas i nije nekome ovde od koristi...
A sto se foruma tice ,posto si vec dugo ovde onda daj licni doprinos i poboljsaj situaciju.Ja cu ti reci da dobijam previse pm od svih sa foruma i kada pitam zasto me nesto javno ne pitaju(jer ce i drugima to mozda pomoci)..upravo mi svi navode razlog arogantno i drsko ponasanje,prozivanje pojedinih na takva pitanja.
Dakle,ljudi su na forumu ali se ne ukljucuju u rasprave i ne zele da ih bilo ko ponizava zato sto je nacitaniji.Svako treba da iznese svoje iskustvo,misljenje i taj neko ce sam naci sta mu odgovara,a mislim da je prava svrha foruma upravo to.Ovo ti govorim kao Marko Dimitrijevic,a ne kao neko ko je placen ili ne znam sta drugo.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 19 upita.