TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 12:38:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dobrodošli u nov podforum!  (Pročitano 25311 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Decembar 13, 2010, 04:40:48 posle podne »

A ovde je i tema o ZMA http://forum.pansport.rs/index.php?topic=80895.0

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Decembar 06, 2010, 12:18:20 posle podne »

Obično 3 cap pre spavanja. Doze su ti standardne: Mg 450mg, Cink 30mg, B6 10.5mg
Sačuvana
dejan132
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35


« Odgovor #14 poslato: Decembar 06, 2010, 12:00:22 posle podne »

Kako se uzima ZMA,kolike su doze?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #13 poslato: Avgust 25, 2010, 07:50:25 posle podne »

Probaj pa javi. U njega se kune nekoliko ljudi preko 30 iz teretane. A prema izgledu, svakako im ne škodi :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #12 poslato: Avgust 25, 2010, 11:22:07 pre podne »

Brate, sve ti lepo kad je test u fulu. :D
Lepo spavaš, lepo sa nekim spavaš, lepo se budiš, imaš elana, sve lepo. Test je mama. :)

Tribulus ili ZMA nebitno- ako si preko 30 a nešto može da te podigne why not?
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #11 poslato: Avgust 25, 2010, 08:17:13 pre podne »

Pa da zmate da ću da probam ZMA :-)
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Avgust 22, 2010, 07:31:10 posle podne »

I ja sam više za ZMA. Em što ima uticaj na testo, em što čovek ima kvalitetan san i biva mnogo odmorniji.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #9 poslato: Avgust 21, 2010, 09:09:16 posle podne »

Dobro radi i ZMA.. možda čak i bolje od Trbulusa. Tako sam ja bar dobila feed back od mušterija
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Avgust 21, 2010, 12:34:04 posle podne »

Mi koji smo prešli tridesetu: na koji vremenski period da se dopunjujemo tribulusom ili nečim sličnim, sa obzirom da posle tridesete testesteron polako počinje da opada u organizmu.

preko tridesete se dejstvo tribulusa i slicnih suplemenata te namene bas primeti.Pa opet sa dozama treba biti obazriv i ne treba se sada tovariti nego ides polako pa vidis koliko ti treba..osetices i sam kako radi.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Avgust 21, 2010, 12:24:10 posle podne »

odakle meni pare za ovo???vi uvozite na primer 100% Whey Gold Standard 2.3 kg za 38 dolara (3230 din)-(proverio sam na netu) s time da ga prodajete za 5300 din...zar to nije malo previse ugradjivanja,tako se za sve ugradjujete a jos kao podsticete razvijanje bodybuilding-a...toko o tome...

pa mislim da ovo baš i nije tema za diskusiju... i ja bih volela da su neke druge stvari mnogo jeftinije, ali ne mogu ja da odreĂ°ujem cenu :)

drugo, što se PS-a tiče, ima tu mnogo stvari u koje ulažemo... sponzorisani sportisti, takmičenja, besplatne pošiljke na kućnu adresu, bilteni...
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #6 poslato: Avgust 21, 2010, 10:26:28 pre podne »

Mi koji smo prešli tridesetu: na koji vremenski period da se dopunjujemo tribulusom ili nečim sličnim, sa obzirom da posle tridesete testesteron polako počinje da opada u organizmu.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Jun 14, 2010, 01:18:35 posle podne »

Kupio sam Animal Cuts s namerom da skinem suvisne kilograme. Nisam jos poceo da ga koristim. Pitanje je : Da li bi trebao da koristim jos nesto od suplemenata da ne bi izgubio misicnu masu koju vec imam? Hvala u napred. :)

Glavna stvar je da animal cuts odlicno radi ali samo uz sredjenu ishranu a to podrazumeva veliki unos proteina koz hranu i pravilan balans hidrata.od suplemenata bi dobro dosao kvailtetan whey,bcaa,glutamin,omega 3 i vitamini-minerali.Ali opet skrecem paznju akcenat najvise baci na ishranu.I ne uzimaj vise od jedne kesice 30min pre treninga na prazan stomak jer nema potrebe ako si rekreativac.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #4 poslato: Jun 13, 2010, 01:19:56 posle podne »

odakle meni pare za ovo???vi uvozite na primer 100% Whey Gold Standard 2.3 kg za 38 dolara (3230 din)-(proverio sam na netu) s time da ga prodajete za 5300 din...zar to nije malo previse ugradjivanja,tako se za sve ugradjujete a jos kao podsticete razvijanje bodybuilding-a...toko o tome...
Pa imas carine, imas proveru na VMA,i tako to i tako to. Pa se onda udare marze. Ti kupi to preko neta pa ces videti dal ce te izadje 3k.
Jbga mozda izgleda da su marze velike, al raspitaj se kolike su marze po hipermarketima (najjeftinija opcija) kad bacaju robu na akcije i do 20% nize a pokriju troskove.
Sačuvana
Libe_nbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2010, 10:46:04 pre podne »

odakle meni pare za ovo???vi uvozite na primer 100% Whey Gold Standard 2.3 kg za 38 dolara (3230 din)-(proverio sam na netu) s time da ga prodajete za 5300 din...zar to nije malo previse ugradjivanja,tako se za sve ugradjujete a jos kao podsticete razvijanje bodybuilding-a...toko o tome...
Sačuvana
nemanjaswim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #2 poslato: April 13, 2010, 11:03:30 posle podne »

Kupio sam Animal Cuts s namerom da skinem suvisne kilograme. Nisam jos poceo da ga koristim. Pitanje je : Da li bi trebao da koristim jos nesto od suplemenata da ne bi izgubio misicnu masu koju vec imam? Hvala u napred. :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.066 sekundi sa 17 upita.