TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:07:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TRIBULUS  (Pročitano 28631 puta)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #7 poslato: Decembar 05, 2009, 11:46:11 posle podne »

 8) 8) 8)

to sam ti ja mogao reci i bez odlaska na zeleni venac  ;D

vidiš taj biotech stvarno svi hvale.. ne znam šta je u njemu,. tribulus ili nešto drugo ali vidim da radi...

malo tribulusa i malo anavara i mora da radi  ;D

Ja sam čuo od par ljudi da ih je Biotech tribulus maximusu baš iznenadio, proveriće se ovih dana iz prve ruke :)

da li je pala proba? :)
utisci ? :)
« Poslednja izmena: Decembar 05, 2009, 11:48:50 posle podne od strane Johnny Bravo » Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #6 poslato: Decembar 05, 2009, 06:12:14 posle podne »

A ja kad sam teo da ga kupim u Biotechovoj radnji na Zelenom Vencu prodavac mi rekao daje tezak shit , za tribulus maximus. Pa ti sad vidi to.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #5 poslato: Septembar 16, 2009, 08:23:05 posle podne »

vidiš taj biotech stvarno svi hvale.. ne znam šta je u njemu,. tribulus ili nešto drugo ali vidim da radi...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Septembar 14, 2009, 07:38:09 pre podne »

Ima ih jos puno, ko zeli neka pogleda na sajtu.  Nisam stavljala sve proizvode u svakoj kategoriji / tekstu, ovde ti je par primera. 
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2009, 04:30:46 posle podne »

Ja sam čuo od par ljudi da ih je Biotech tribulus maximusu baš iznenadio, proveriće se ovih dana iz prve ruke :)

Monika zašto njega ne preporučujete u onim linkovima a znate da je poprilično hvaljen kod klijenata?
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2009, 03:10:56 posle podne »

Sta mislite o biotechovom tribulus maximusu?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1 poslato: Jun 22, 2009, 03:50:35 posle podne »

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris je biljka koja se koristi u medicini za lečenje impotencije.
Tribulus Terrestris je prirodna alternativa anaboličkim hormonskim preparatima na sintetičkoj bazi jer sadrži fitohemijske kompomente poznate pod nazivom steroidni saponini.
Tribulus Terrestris povećava nivo testosterona tako što podiže nivo luteinizirajućeg hormona (LH), hormona hipofize.

Povećani nivo testosterona potpomaže sintezu belančevina i pozitivnu ravnotežu azota što je osnov povećanja mišićnih ćelija. Za sportiste je veoma važno da Tribulus Terrestris potpomaže brzu regeneraciju, što je osnov intenzivnijih i delotvornijih treninga, kao i postepeno povećanje mišićne mase.
U slučaju unošenja testosterona, ljudski organizam prestaje da ga proizvodi, ovo dejstvo kod uzimanja  TRIBULUSA ne dolazi do izražaja, stoga ima za posledicu stvaranje izuzetno velike mišićne mase. Sportisti koriste TRIBULUS da bi održali odgovarajući nivo testosterona i potpomogli povećanje mišićne mase. Tokom testiranja vršenog prilikom ispitivanja proizvoda, veći broj korisnika primećuje povećanu seksualnu aktivnost, poboljšanje kvaliteta seksualnog života, dobro raspoloženje i snagu.

TRIBULUS je legalan i siguran način povećanja nivoa testosterona.


Preporuka Pansport-a:

Tribulus nije direktno povezan sa AAS, već se radi o tome da on povećava lučenje testesterona kada je ono iz nekog razloga smanjeno, kao što je period nakon uzimanja AAs ,zbog godina (preko 30god starosti se polako smanjuje) ili zbog nedovoljnog odmora i sna. Ako je osoba mlaĂ°a od 30godina i ima dovoljno odmora i sna, i nje skoro uzimala AAS verovatno nece imati neke efekte od uzimanja tribulusa, jer je ono već najjače moguće, a ne može se dalje povećavati.
Stoga mladim početnicima preporučujemo najpre osnovnu suplementaciju whey, aminokiseline, kreatin, vitamini,minerali...

SNI Tribulus
http://www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=SI145

SNI Muscle Test
http://www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=SI671

Dymatize Tribulus 650
http://www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=DY316

Nutrex Vitrix
http://www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=NX447

Controlled Labs Blue up
http://www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=CL452
« Poslednja izmena: Jul 14, 2009, 08:44:06 pre podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 20 upita.