TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 01:04:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: treniram taekwondo i pomoc oko teretane  (Pročitano 7288 puta)
stevan1990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #9 poslato: Jul 21, 2009, 07:14:47 pre podne »

Ja kazem kako jeste, tegovi za sada nisu u opticaju, interesuje me sta moze da se postigne samo sa ovim vezbama.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #8 poslato: Jul 21, 2009, 12:54:44 pre podne »

Masa i definicija nemaju veze sa tim sto ti pricas...i kazes da nisi istegnut??kakve su to gluposti...malo ces postici u obliokovanju tela bez tegova,skoro minorno
Sačuvana
stevan1990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #7 poslato: Jul 20, 2009, 11:37:27 posle podne »

Zaboravio sam da dodam naravno uz pravu ishranu
Sačuvana
stevan1990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #6 poslato: Jul 20, 2009, 11:36:13 posle podne »

Napisao sam da bi mi tegovi skodili, jer nisam dovoljno istegnut jos uvek, upravo zbog ranijeg dizanja tegova, sada mi je to najmanje potrebno, radicu i sa tegovima opet kada budem mogao, ali ove vezbe mi manje skode od tegova pa me interesuju sta moze da se postigne njima, tj da li moze da se dobije na masi ili samo definicija ili nesto trece?
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #5 poslato: Jul 20, 2009, 09:51:31 posle podne »

sklekovi zgibovi?jel se ti plasis da uzmes teg u ruke?sto jel izgleda mnogo zastrasujuce ???
pa izgubice na brzini XD
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #4 poslato: Jul 20, 2009, 07:53:53 posle podne »

sklekovi zgibovi?jel se ti plasis da uzmes teg u ruke?sto jel izgleda mnogo zastrasujuce ???
Sačuvana
stevan1990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #3 poslato: Jul 20, 2009, 06:25:21 posle podne »

Hvala, znam za to, isao sam u teretanu oko 2 godine i imao sam oko 93 kilograma a visok sam 185 a sada imam 88, mene najvise interesuje da li ove vezbe mogu pomoci za masu, ne mislim ja da sada budem novi svarceneger ili slicno ali cisto da povecam volumen malo, jer ranije kada sam isao u teretanu kao kardio sam isao 3 puta nedeljno na bazen pa se nisam bas znojio. Ako je potrebno povecacu i unos proteina jer mi nije problem da jedem:). Tegovi mi jesu problem jer od teretane su mi okruteli misici, pa i sada imam problem sa formama pa se intezivno istezem i po 2 puta dnevno, mozda u nekom narednom periodu pocnem ali sada trenutno ne mogu jer mi je zbog formi potrebno da budem maksimalno istegnut. Ne znam kako da objasnim ali ne zelim da izgledam nabildovano vec da posedujem snagu i misicni volumen koji mi nece smetati, malo tesko da se objasni. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Jul 20, 2009, 05:56:18 posle podne »

Cao,

pazi ako je tebi cilj masa ne ides bas u dobrom pravcu... trcanje, aerobne vezbe, dzak, veliki broj ponavljanja sklekovi, trbusnjaci itd...  tek nesto malo tegova - to je jako slabo...

ako je ishrana ok i ako unosis 2 g proteina po kilogramu super.  Malo je kontradiktorno da povecas masu a da radis samo cardio treninge i izbegavas tegove.  Moj savet je da se ne bojis tegova i da radis sve misicne grupe podjednako i da na njih stavis akcenat uz povecan unos ugljenih hidrata jer radis dosta aerobnih vezbi.

Ne mogu da ti kazem da izbacis aerobne vezbe i ostalo jer je zbog tvog sporta jako bitno... ali za masu su u drugom planu...
Sačuvana
stevan1990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2009, 04:35:54 posle podne »

Ovako treniram taekwondo i sad imam letnju pauzu, pa za ova 2 meseca zelim da idem u teretanu, da udaram dzak, i od vezbi, sklekove, zgibovi, propadanja, trbusnjaci i hiperekstenzija. Interesuje me da li tako moze da se nabaci masa uz pravilnu ishranu ili samo da se smrsa i izdefinise, isao sam oko 2 godine u teretanu tako da znam dosta sto se tice ishrane ali me interesuje da li je dovoljno standardnih 2 grama proteina po kg telesne tezine. Planiram da udaram dzak 3 puta nedeljno i trcim 2-3 puta nedeljno, a jedan dan recimo zgibovi, za ledja i hiperekstenzija, drugi dan propadanja i sklekovi i treci zgibovi za biceps i malo bih radio biceps sa tegovima cisto da ga malo ojacam pa jedan dan pauza. Ne bih zeleo sa tegovima da radim vise . Sve primedbe i svi saveti su dobrodosli.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 19 upita.