TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:42:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bcaa PRIMEDBA!!!  (Pročitano 8470 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Jul 31, 2009, 07:33:20 posle podne »

On topic .... Inace nasao sam kesu i gle cudo kakva slucajnost unutra nije bilo racuna t_t ::) ::)  >:( >:(

Onda poseti našu radnju pa ćemo videti gde je problem.
Verujem da neće biti problema oko računa.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #13 poslato: Jul 31, 2009, 06:50:46 posle podne »

Ne verujem da ce Pansport praviti problem ako nisi sacuvao racun, to ne bi smelo da se desi obzirom da 1) oni su jedini uvoznici tog brenda i 2) ti si ipak stalni kupac i uz to stalni clan njihovog foruma, zbog cega bi trebalo da uzivas neko poverenje.

Ono sto ja licno ovde vidim kao prilicno neprijatan momenat je nedostatak zastitnog poklopca, i kao prijatelj firme iskreno se nadam da ce iz Pansporta veoma brzo stici adekvatno objasnjenje za to.
« Poslednja izmena: Jul 31, 2009, 06:57:11 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jul 31, 2009, 05:56:19 posle podne »

Desavalo se u proslosti jer sam kupovao gomile suplemenata?i ja stvarno /care za sve pare koje dajem mozda ti ne ali molio bih te da te ''duhovite'' komentare redukujes jer ne pomazu


On topic .... Inace nasao sam kesu i gle cudo kakva slucajnost unutra nije bilo racuna t_t ::) ::)  >:( >:(
« Poslednja izmena: Jul 31, 2009, 06:03:06 posle podne od strane Nitro » Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #11 poslato: Jul 31, 2009, 03:41:34 posle podne »

.....ili ovo!



Four-Leaf Clover: luck +1
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #10 poslato: Jul 31, 2009, 03:40:13 posle podne »

Nitro pokusaj da nadjes negde ovo mozda ti pomogne... :D


Golden Horseshoe: luck +1
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #9 poslato: Jul 31, 2009, 03:33:15 posle podne »

takvu auru ima , odmah hoce da mu nesto uvale :D :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #8 poslato: Jul 31, 2009, 03:29:17 posle podne »

Meni nije jasno kako se uglavnom tebi ovakve stvari desavaju?? :D
Ti si od onih kupaca kojima uvek nesto fali a? poceli prodavci da te izbegavaju :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Nitro
Gost
« Odgovor #7 poslato: Jul 31, 2009, 03:16:38 posle podne »

bah...pa sve je to lepo roberte do sad sam u par radnja reklamirao jos neke proizvode ne samo pansport i preko telefona je sve bilo ok zameni donesi racun ovo ono,a onda kad dodjem tamo prave se prodavci ludi i pricaju kako je to eventualno do serije itd...

inace do sad nisam sumnjao pa obicno zaturim ili bacim taj racun,ali necu 2 x ponoviti istu gresku,u ostalom jedino vi zastupate primaforce ;)
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #6 poslato: Jul 31, 2009, 01:47:59 posle podne »

Razlika od 4 grama do 5 ili 6 grama je 25% odnosno 50%... to bi bilo enormno, toliko vlage ne moze da povuce ni u sred Majamija... Time nista ne sugerisem, samo kazem...
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #5 poslato: Jul 31, 2009, 12:08:59 posle podne »

Uzeo sam bcaa primaforce...one zute ::) ;D znate  ;D...i sad kad sam otvorio nije bila ona zastitna kartonska obloga gore koja je inace prilepljenja kad god se kupi svaki nov suplement...a onda sam otvorio stare i video da ima...Ono na cemu pise ''sealed for protection;; ili tako nesto...a onda sam primetio da starog bcaa jedna puna merica iste ima 4g kako i pise na pakovanju a ove nove oko5-6 ....i to imam vagicu sa male tezine...tako da WTF...

Jel vi to muvate nesto il :D posto ne bih da dobijam neke ne konkretne odgovore tipa TO je do proizvodjaca serije itd jer gledao sam serial number serija je ista kao i prosli koji sam kupio ...zahvaljujem

Sto se tice tezine praha...kazes da je sad 5-6g... verovatno je prah povuko malo vlage pa je zato tezi, moguce da je zbog toga..
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Jul 31, 2009, 12:00:02 posle podne »

Uzeo sam bcaa primaforce...one zute ::) ;D znate  ;D...i sad kad sam otvorio nije bila ona zastitna kartonska obloga gore koja je inace prilepljenja kad god se kupi svaki nov suplement...a onda sam otvorio stare i video da ima...Ono na cemu pise ''sealed for protection;; ili tako nesto...a onda sam primetio da starog bcaa jedna puna merica iste ima 4g kako i pise na pakovanju a ove nove oko5-6 ....i to imam vagicu sa male tezine...tako da WTF...

Jel vi to muvate nesto il :D posto ne bih da dobijam neke ne konkretne odgovore tipa TO je do proizvodjaca serije itd jer gledao sam serial number serija je ista kao i prosli koji sam kupio ...zahvaljujem

Nitro, vrati nam proizvod sa fiskalnim računom, da pogledamo o čemu je reč. Znači, idi do radnje u kojoj si kupio preparat.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jul 31, 2009, 12:39:03 pre podne »

ma ne mora to samo nek mi odgovore na pitanje  ::)
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #2 poslato: Jul 30, 2009, 10:55:29 posle podne »

Nista brate, sada inspekcija mora da radi... Ja cu da se pobrinem za Kg, imam coveka :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #1 poslato: Jul 30, 2009, 10:05:24 posle podne »

Uzeo sam bcaa primaforce...one zute ::) ;D znate  ;D...i sad kad sam otvorio nije bila ona zastitna kartonska obloga gore koja je inace prilepljenja kad god se kupi svaki nov suplement...a onda sam otvorio stare i video da ima...Ono na cemu pise ''sealed for protection;; ili tako nesto...a onda sam primetio da starog bcaa jedna puna merica iste ima 4g kako i pise na pakovanju a ove nove oko5-6 ....i to imam vagicu sa male tezine...tako da WTF...

Jel vi to muvate nesto il :D posto ne bih da dobijam neke ne konkretne odgovore tipa TO je do proizvodjaca serije itd jer gledao sam serial number serija je ista kao i prosli koji sam kupio ...zahvaljujem
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.