TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:10:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Iztezanje  (Pročitano 26026 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #47 poslato: Septembar 08, 2007, 09:49:04 pre podne »

može da se kupi u radnjama zdrave hrane.. prodaje se u rinfuzi... ako ralunaš da stavljaš svako veče oko 5g onda ti je dovoljno da kupiš 30tak grama.. što je maltene džabe
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #46 poslato: Septembar 08, 2007, 07:11:37 pre podne »

Gavez možete kupiti i kao biljku i napraviti čaj sa mlekom.. još bolje deluje.. korsiti se max 5 dana.. držiš ga kao oblog preko noći...

Gde moze da se kupi gavez biljka?
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #45 poslato: Septembar 08, 2007, 07:09:54 pre podne »

[a na koji nachin deluje ... za shta se koristi ??

Nemam pojma kako deluje, niti za sta se tacno moze upotrebljavati  slucajno sam kupila da probam (za bol u tetivi oko lakta, a i misic pored me je nesto malo boleo- to je moja samodijagnoza).
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #44 poslato: Septembar 07, 2007, 08:09:35 posle podne »

Kao prvi i dosta skup gel preporucujem Gavez gel, ako su bas bas neke povrede extremne ili su u pitanju zglobovi !
Jel' ovo skupo gavez gel 40ml za 103din. ? Slucajno sam ga kupila pre 2 meseca, da probam, posto se pokazao dobar kupila sam ga ponovo, cena je ostala ista.

a na koji nachin deluje ... za shta se koristi ??
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #43 poslato: Septembar 07, 2007, 05:29:08 posle podne »

Gavez možete kupiti i kao biljku i napraviti čaj sa mlekom.. još bolje deluje.. korsiti se max 5 dana.. držiš ga kao oblog preko noći...
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #42 poslato: Septembar 06, 2007, 09:56:24 posle podne »

Nemam ja tako neke strasne povrede, malo sam nateglila tetive oko lakta leve ruke pa je pomogao (za par dana proslo), sad ga mazem onako preventivno
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #41 poslato: Septembar 06, 2007, 07:52:07 posle podne »

Kao prvi i dosta skup gel preporucujem Gavez gel, ako su bas bas neke povrede extremne ili su u pitanju zglobovi !
Jel' ovo skupo gavez gel 40ml za 103din. ? Slucajno sam ga kupila pre 2 meseca, da probam, posto se pokazao dobar kupila sam ga ponovo, cena je ostala ista.

To nikako ne moze biti skupo...kako deluje, kakv mu je ucinak?!
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #40 poslato: Septembar 06, 2007, 07:29:12 posle podne »

Kao prvi i dosta skup gel preporucujem Gavez gel, ako su bas bas neke povrede extremne ili su u pitanju zglobovi !
Jel' ovo skupo gavez gel 40ml za 103din. ? Slucajno sam ga kupila pre 2 meseca, da probam, posto se pokazao dobar kupila sam ga ponovo, cena je ostala ista.
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #39 poslato: Jun 14, 2007, 09:05:12 pre podne »

Ako nekoga zanima da poseti jednog vrsnog kiroprakticara,a iz BG je, neka mi pise na PP.
Ne bih ostavljala ovde telefon coveka,da ne reklamiram,mozda se rukovodioci naljute
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #38 poslato: Jun 13, 2007, 10:53:46 posle podne »

Racunam da je samo razlika u sirini/ duzini materijala, ocekujem da se mogu naci u malo bolje opremljenim radnjama sportske opreme.

U mom slucaju to je bio lep gest mog dobrog dsrugara koji svaki puta sa nekih od putovanja u Evropu me pocasti sa nekom bilderskom sitnicom.

Pomalo sam bio skeptican da to pomaze no kada sam ih probao osecaj je bio sjajan: maksimalna kontrola pokreta u zglobu, osecaj cvrstine, povecana stabilizacija i kao da sam lakse izbacivao tezine slicno efektu poput dizacke majice ilije placebo!?!?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #37 poslato: Jun 13, 2007, 10:42:36 posle podne »

E kod tih steznika,miki jel znas gde imaju oni za kolena?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mikiveliki
Gost
« Odgovor #36 poslato: Jun 13, 2007, 10:41:56 posle podne »

To za kiropraktiku je ZAKON. Nakon tretmana prakticno sam kao nov. Praktikujem 1-2 mesecno opet u zavosnoti od tipa treninga i opterecenja koje podnosim u medjuvremnu na treninzima.

U medjuvremenu cu probati da  koristiti steznike na zglobovima lakta u cilju preventive...
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #35 poslato: Jun 13, 2007, 10:35:27 posle podne »

Sadrzaj Biofreeze-a :
Carbormer, FD&C blue #1, FD&C yellow #5, glycerine, herbal extract(ILEX paraguariensis), isopropyl alcohol USP, methylparaben, natural camphor USP, propylene glycol, silicon dioxide, triethanolamine, water.
Proivodi USA

Biofreeze sam koristila samo za glavobolju,roll-on,i nije mi nista posebno pomogao.Lici mi na onu najobicniju Rusku vodu (alkohol i kamfor)
Moja topla preporuka ako vec ne mozete da podnesete bol,da probate sa nekim kiroprakticarom.Masaza, namestanje prsljenova,nerava...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #34 poslato: Jun 13, 2007, 09:28:38 posle podne »

Morao sam da kazem coveku...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mikiveliki
Gost
« Odgovor #33 poslato: Jun 13, 2007, 09:24:49 posle podne »

VRATIMO SE NA TEMU...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 18 upita.