TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:39:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko kofeina uzeti pre treninga?  (Pročitano 40352 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #112 poslato: Decembar 12, 2009, 05:40:50 posle podne »

A gde sam uopste pomenuo stimulativna sredstva i dizanje 300 kg?Pre svega mislim na adekvatnu ishranu u toku dana i suplementaciju koja ce da zadovolji potrebe treninga i koja ce dovesti do misicne hipertrofije,a to je moguce i sa 100 kg.Uzimanje nekih mega doza kofeina i ef..dovesce pre ili kasnije do ozbiljnih posledica!
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #111 poslato: Decembar 12, 2009, 05:37:57 posle podne »

A kad pricas o stimulativnim sredstvima zar mislis d ljudi koji dizu 300.kg.to rade na kupusu i buraniji e sit sam tih prica vise.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #110 poslato: Decembar 12, 2009, 05:35:37 posle podne »

200 do 300 mg pre treninga je sasvim dovoljno,sve ostalo zavisi od drugih stvari sto se treninga tice.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #109 poslato: Decembar 12, 2009, 05:33:46 posle podne »

Eto jos jednom dokazujes da uopste nisi procitao sta sam napisao, koje bre konstanto uzimanje koliko put da vise napisem da ga uzimam samo na benchu i kako onda da nepisem velikim slovima.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #108 poslato: Decembar 12, 2009, 04:15:59 posle podne »

Neznam kako mislis da stalno budes oran na svakom treningu, to je nemoguce. Ako to planiras, doguraces do doza od neznam koliko grama kofeina jer vremenom postajes imun i ne reagujes. I sta ces onda. Vidim da si spominjao za neznam koje preparate da te nisu nesto "dizali"... Ne valja se uopste navikavati na takve stvari jer uslovno receno postajes zavisan...

Treba odraditi trening i kada se nema volje, kada si umoran, kada ti se ne trenira, spava, rano ujutru, po tmurnom i "depresivnom" vremenu i td... Zato kada dodjes na takmicenje i uzmes i malu kolicinu kofeina, leteces... u tome je stos.

Razmisljaj u smeru da varas sam sebe kada se nakrkas stimulativnih sredstava, jer tada nisu u totalno normalnom i prirodnom stanju koji je uobicajen za tvoj organizam...

I inace, tih 500 mg je JAKO, JAKO puno za konstatno uzimanje...

Imas guaranu od Natrola od 200 mg, probaj, sigurno nije prevara jer deluje i te kako...

P.S. Iskljuci caps lock, nije lepo citati takve postove, u par tema si vec pisao sa velikim slovima  :)
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #107 poslato: Decembar 12, 2009, 01:40:11 posle podne »

pitanje je koliko u tom power force-u zaista ima kofeina...i ja sam ga pio u nekih bahatim kolicinama zato sto ne radi IC
bolje bi limunada odradila posao :D
senkovicu...bolje kupi od apija kofein...popijem 500mg (e sad koliko stvarno ima ne znam ali me radi) i sve zivo prsti na treningu :D
UPRAVO TAKO I JA SAM TO REKAO I POSLUSACU TE.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #106 poslato: Decembar 12, 2009, 01:36:46 posle podne »

8) 8) 8)


Pa pazi uzimam ga dva puta nedeljno ali pre ce biti los kvalitet u pitanju. Pa moja zena uzela 4 tablete posto radi nocu umalo nije zaspala a ima50kg. Da znas da cu da uzmem cist kofein.


a da li tvoja  zena i ti pijete kafu  :)
PA POPIJEMO JEDNU DNEVNO SLABU I SA OBZIROM DA JE KOD NAS I NAJBOLJA KAFA 3 KLASE NEVIDIM KAKVA JE TU POENTA
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #105 poslato: Decembar 12, 2009, 01:33:18 posle podne »

i OPSTE ME NESLUSATE STA VAM PRICAM "RADIO U POCETKU" PA STA JE RADIO KAD SAM GA UZEO PRE 7 DANA?
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #104 poslato: Decembar 12, 2009, 01:30:31 posle podne »

Senkovic, ovde svi imamo dobre namere, nemoj tako da reagujes. Uopste neznam sta ti kofein moze pomoci pri dizanju, sta, kao razbudi te malo i mos misliti, ne moze ti on dati snagu  ???

Najiskrenije savetujem najmanje mesec dva bez mg kofeina, mozda ti se receptori malo raterete i onda samo KADA SI POSPAN, NEVOLJAN I IDES NA TRENING, uzmes noramlnu kolicnu, a to je za tebe 300 mg!

100 % te je i taj kofein sto ga sada pijes "radio" u pocetku, ali posto si ti preterivao na deset kvadrata, naravno da si postao poptpuno imun... kao moj drug iz Kolumbije koji popije pred spavanje najacu kafu i zaspe kao top  :D ... jer oni tamo od malena rokaju stalno kafi i organizam prestane da reaguje na kofein...
KAKO  STA KOZE DA POMOGNE BAR JER TI JE LAKSE KAD SI NA TRNINGU ORAN I VOLJAN ZA RAD ILI KAD ZEVAS KO MAJMUN A USTO MORAS DA RADIS SA NEKIM ABNORMALNIM KILAZAMA TRENING
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #103 poslato: Decembar 12, 2009, 11:35:00 pre podne »

meni 20g kafe puno pomogne pred trening tj u treningu...koliko ima tu kofeina?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #102 poslato: Decembar 12, 2009, 10:23:02 pre podne »

Senkovic, ovde svi imamo dobre namere, nemoj tako da reagujes. Uopste neznam sta ti kofein moze pomoci pri dizanju, sta, kao razbudi te malo i mos misliti, ne moze ti on dati snagu  ???

Najiskrenije savetujem najmanje mesec dva bez mg kofeina, mozda ti se receptori malo raterete i onda samo KADA SI POSPAN, NEVOLJAN I IDES NA TRENING, uzmes noramlnu kolicnu, a to je za tebe 300 mg!

100 % te je i taj kofein sto ga sada pijes "radio" u pocetku, ali posto si ti preterivao na deset kvadrata, naravno da si postao poptpuno imun... kao moj drug iz Kolumbije koji popije pred spavanje najacu kafu i zaspe kao top  :D ... jer oni tamo od malena rokaju stalno kafi i organizam prestane da reaguje na kofein...
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #101 poslato: Decembar 12, 2009, 09:37:08 pre podne »

preporucena doza kofeina je do 5mg po kg telesne mase...tako ono...ako imas 100 kg  probaj 500mg kofeina verujem da ce date radi :)

Brate a jel te posle odreĂ°enog vremena sa dozom od 500mg slabije puca kick...Glupo pitanje trebalo bi da oslabi al reko da pitam.? Kako se posle pokreneš uopšte ako te slabije radi, zasite ti se receptori?
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #100 poslato: Decembar 12, 2009, 08:30:48 pre podne »

preporucena doza kofeina je do 5mg po kg telesne mase...tako ono...ako imas 100 kg  probaj 500mg kofeina verujem da ce date radi :)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #99 poslato: Decembar 12, 2009, 06:26:16 pre podne »

 8) 8) 8)


Pa pazi uzimam ga dva puta nedeljno ali pre ce biti los kvalitet u pitanju. Pa moja zena uzela 4 tablete posto radi nocu umalo nije zaspala a ima50kg. Da znas da cu da uzmem cist kofein.


a da li tvoja  zena i ti pijete kafu  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #98 poslato: Decembar 11, 2009, 04:05:48 posle podne »

Pa pazi uzimam ga dva puta nedeljno ali pre ce biti los kvalitet u pitanju. Pa moja zena uzela 4 tablete posto radi nocu umalo nije zaspala a ima50kg. Da znas da cu da uzmem cist kofein.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 18 upita.