TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:31:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko kofeina uzeti pre treninga?  (Pročitano 40359 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #127 poslato: Decembar 16, 2009, 01:52:29 pre podne »

Moao si i zajedno ali ako ti je ovako ok,onda tako i nastavi.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #126 poslato: Decembar 16, 2009, 12:32:01 pre podne »

Jesi zadovoljan sa Shock Therapy? ti si malo jos pojacao dozu kofeinom samo ne preteruj jer Shock vec sam po sebi ima dobru dozu kofeina.
Ne da sam zadovoljan ,nego me je razvalio,a uzeo sam malo vise jer nisam znao kakav je ovaj API Caffeinex a mogu ti reci da je dobar uzeo sam ga 15.min.pre shocka i osetio sam ga odma nisam znao dal da ga uzmem zajedno sa shockom.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #125 poslato: Decembar 16, 2009, 12:24:39 pre podne »

Jesi zadovoljan sa Shock Therapy? ti si malo jos pojacao dozu kofeinom samo ne preteruj jer Shock vec sam po sebi ima dobru dozu kofeina.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #124 poslato: Decembar 15, 2009, 11:52:16 posle podne »

Sve je to druze veoma individualno od osobe do osobe, ja eto imam tu srecu da me i male doze leo rade jer ne uzimam ih cesto a ni druge vidove kofeina.
Pa evo brate bio si upravu. Tri dana nisam okusio kafu uzeo sam 2 tablete 200.mil. kofeina i uzeo san shock terapy 20.gr.i veceras odnosno malo pre sam zavrsio trening ubio sam se dva ipo sata mi je bio trening a radio sam jos super serije sa velikim kilazama 160.kg,150.kg po 5 serija ono 6+6 u seriji a bogami i presa sa bucicama i uskog ,razvlacenja,i jos koje vezbe tricepsa ubio sam se kazem ti.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #123 poslato: Decembar 14, 2009, 02:22:37 posle podne »

Mislim da ce morati da prodje odredjen period da ti se receptori "odzasite"... sad u kojoj je to meri moguce neznam, zavisi od duzine trajanja koliko si uzimao bilo sta sto sadrzi kofein...
Ali u svakom slucaju dobra odluka...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #122 poslato: Decembar 14, 2009, 02:05:55 posle podne »

Sve je to druze veoma individualno od osobe do osobe, ja eto imam tu srecu da me i male doze leo rade jer ne uzimam ih cesto a ni druge vidove kofeina.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #121 poslato: Decembar 13, 2009, 07:08:07 posle podne »

Ja na primer kafu ne pijem uopste a energetske napitke tipa guarana i red bull veoma retko mozda samo u izlasku ponekad.Ali zato kada uzmem NO ili kofein 100mg poletim skoro kako me jako radi.
Tako cu i ja od sada nista kafa nista red bul nego samo NO i 100mg kof.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #120 poslato: Decembar 13, 2009, 04:30:56 posle podne »

Ja gotovo svakodnevno popijem oko 1l Pepsi Max, a ako se ne varam on ima 150mg kofeina. Jbg, znam da nije zdravo, al to je moj junk, van toga retko, baš retko cheat-ujem...
I ponekad nes kafu sa vodom i veštačkim zaslaĂ°ivačem, al ne zbog kofeina već čisto iz gušta..

a kofein sam uzeo nedavno onaj Natrolov od 200 mg, čisto da isprobam i vidim kako će na mene delovati... nekih pola sata pred trening uzeo 2 komada, i iskreno, nisam osetio baš neki kick odmah, možda mi je premala doza obzirom da sam navikao da svakodnevno kroz koka kolu i nes kafu unosim 150-200mg dnevno...
ali pri kraju treninga mi je baš bila muka da sam jedva završio trening kolko me je stomak boleo, ne znam da li kofein ima sa tim veze ili ne...
inače, trening sam završio oko 16:30, legao u krevet uobičajeno, oko 23:00 jer ujutru radim, i nisam mogao da zaspim sve do 1, a i kad sam zaspao to je bio baš plitak san da sam se budio bar jedno 5-6 puta u toku noći...
jbem li ga, da li je to zakasnelo dejstvo kofeina, ili se jednostavno tako slučajno potrefilo, nemam pojma...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #119 poslato: Decembar 13, 2009, 04:17:10 posle podne »

Ja na primer kafu ne pijem uopste a energetske napitke tipa guarana i red bull veoma retko mozda samo u izlasku ponekad.Ali zato kada uzmem NO ili kofein 100mg poletim skoro kako me jako radi.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #118 poslato: Decembar 13, 2009, 12:50:11 posle podne »

Pa jednu ujutru onu jutarnju, nista vise.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #117 poslato: Decembar 13, 2009, 06:50:06 pre podne »

 8) 8) 8)

8) 8) 8)


Pa pazi uzimam ga dva puta nedeljno ali pre ce biti los kvalitet u pitanju. Pa moja zena uzela 4 tablete posto radi nocu umalo nije zaspala a ima50kg. Da znas da cu da uzmem cist kofein.


a da li tvoja  zena i ti pijete kafu  :)
PA POPIJEMO JEDNU DNEVNO SLABU I SA OBZIROM DA JE KOD NAS I NAJBOLJA KAFA 3 KLASE NEVIDIM KAKVA JE TU POENTA

pitam,jer ako pijes cesto kafu8,onda su male sanse da osetis neki jak kick od kofeina  :)
a posto sam jak uzivalac kafe,cisto da znas,klasa kafe nema veze sa sadrzajem kofeina u njoj,vec sa
aromom  :)
nebitan info,ali ajde da se malo pravim pametan  ;D
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #116 poslato: Decembar 12, 2009, 11:25:10 posle podne »

Senkovicu, a da ti recimo malo SMANJIS duzinu treninga i broj treninga u nedelji uopste. Mislim, ako ti planiras da se profi posvetis tom takmicenju u powerliftingu na paraolimpijadi, onda druze tu nema mesta za tvoju kosarku i druge aktivnosti, vec se moras maximalno posvetiti jednoj stvari ukoliko zelis najbolji rezultat... Razmisli malo o ovome, tvoji treninzi traju 2 sata kako kazes sto je previse i jako bespotrebno. Ne znam koliko puta nedeljno radis powerlifting, a koliko puta kosarku?
Pa razmisljo sam ja o tome. Kosarku treniram dva puta nedeljno a nebi da je batalim jer dodjemi kao kardio trening. A bench radim dva puta nedeljno isto. Vrlo je jako moguce da si upravu za kosarku. Stvarno sam u rascepu zao mi da prekinem kosarku. Na primer Kosarku treniram u ponedeljak, u utorak grudi i triceps pa u sredu kosarka,u cetvrtak ledja biceps,petak ramena u subotu grudi triceps a u nedelju vezbam sa tegovima neke stvari sto mi pomazu u bacackim disciplinama u atletici.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #115 poslato: Decembar 12, 2009, 09:34:12 posle podne »

Senkovicu, a da ti recimo malo SMANJIS duzinu treninga i broj treninga u nedelji uopste. Mislim, ako ti planiras da se profi posvetis tom takmicenju u powerliftingu na paraolimpijadi, onda druze tu nema mesta za tvoju kosarku i druge aktivnosti, vec se moras maximalno posvetiti jednoj stvari ukoliko zelis najbolji rezultat... Razmisli malo o ovome, tvoji treninzi traju 2 sata kako kazes sto je previse i jako bespotrebno. Ne znam koliko puta nedeljno radis powerlifting, a koliko puta kosarku?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #114 poslato: Decembar 12, 2009, 07:17:13 posle podne »

Stani druze, ti stvarno mislis da ces neznam sta postici kofeinom? To je smesno, nejgova funkcija je dovodjenje centralnog nervnog sistema u potpuno funkcionalno stanje t.j. povecava budnost, koncentraciju, a ako mislis da ce neznam kakav "kick" dobiti onda se varas... ne kazem da dizu na kupusu i boraniji ali sigurno ne i na kofeinu  :D

Koliko puta radis benc? I da je tri puta nedeljno, i tada su tvoje doze mega super velike, i stetne pre svega.

Toliko od mene, zeleo sam samo da ti pomognem... i opet se vracam onom, ako je tebi za trening potreban stalno kofein, sta ces kada odes na takmicenje? dici isto koliko i na treningu, ili manje? Ne vidim svrhu toga, ali ajd...
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #113 poslato: Decembar 12, 2009, 05:46:26 posle podne »

Ma nisam ja na tebe mislio nego Ognjen ispod tebe post
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 18 upita.