TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395194 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 12:28:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Namirnice sa cinkom jačaju libido i seksualnu želju  (Pročitano 2776 puta)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #5 poslato: Avgust 26, 2009, 08:49:48 pre podne »

Uzeo sam ovaj Ginseng pa cu da vidim kako deluje :D pise dve tablete dnevno...ali da li je to dovoljno... neznam dal da pojacam malo dozu???

inace sto se tice libida... depo rulz :D

Pa kreni sa dve pa vidi kako ti radi.
Sačuvana
   
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #4 poslato: Avgust 25, 2009, 07:59:00 posle podne »

Uzeo sam ovaj Ginseng pa cu da vidim kako deluje :D pise dve tablete dnevno...ali da li je to dovoljno... neznam dal da pojacam malo dozu???

inace sto se tice libida... depo rulz :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #3 poslato: Avgust 25, 2009, 01:25:03 posle podne »

ja uzimam od jove travara te biljcice za jaci libido i tu zelju :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: Avgust 25, 2009, 10:30:16 pre podne »

cimet je zakon, rekla sam ja... ;)
dva u jedan - reguliše nivo šećera u krvi i stimuliše aerobne aktivnosti ;)
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2009, 12:22:46 pre podne »

Autor: B. Tasić



Namirnice sa cinkom jačaju libido i seksualnu želju



Čili, kari i svi drugi ljuti začini koji izazivaju znojenje mogu da probude strast u svakom od nas. To posebno važi za kamenice koje su bogate cinkom, koji jača mušku potenciju.

Iako stručnjaci tvrde da nijedna hrana neće stvoriti seksualno uzbuĂ°enje tamo gde ga nema, zdrava hrana bogata korisnim sastojcima može da poveća seksualnu želju i izdržljivost. Čili, kari i svi drugi ljuti začini koji izazivaju znojenje mogu da podstaknu strasti. Kamenice su bogate cinkom, koji jača mušku potenciju, a iste rezultate moguće je postići „skromnim“ semenkama od bundeve.



SEMENKE BUNDEVE

Sadrže cink u velikoj količini, pa samim tim povećavaju plodnost i polni nagon. Posebno kod muškaraca. Bogate su i omega-3 masnim kiselinama koje jačaju cirkulaciju.
 
Upotreba: Grickajte ih iz kesice, pospite po salatama ili pomešajte s mrvicama za pohovanje.Odličan je i hleb sa semenkama.
Upozorenje: Neke vrste bundevinih semenki mogu da sadrže previše soli - bolje je da uzimate one neslane.

CIMET
Ovaj začin dokazano povećava seksualni nagon kod žena. Deluje tako što reguliše šećer u krvi i tako poboljšava cirkulaciju u ključnim delovima tela. Potrebno je da ga uzimate duže vreme da bi počeo da deluje. Ujedno podstiče i mršavljenje.
Upotreba: Dodajte malo cimeta slatkim jelima, umacima, voćnim koktelima i pahuljicama.
Upozorenje: Ne uzimajte ga samog ni u većim količinama - velika kašika cimeta može da izazove povraćanje. Nemojte da ga udišete, jer može da izazove iritacije nosa.

GINSGENG
Reč ginseng znači muški koren, pa je verovatno postao popularan zbog sličnosti s muškim polnim organom. Ova biljka daje energiju, pa bi i seksualni život mogla da učini strastvenijim.
Upotreba: Jednom dnevno popijte čaj od ove biljke. Ali imajte na umu da treba da proĂ°e izvesno vreme pre nego što počne da deluje.
Upozorenje: Obavezno probajte da li ste alergični na ovu biljku, pre nego što počnete sa korišćenjem.


preuzeto sa www.blic.rs

[prilog je izbrisao admin]
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2009, 12:29:42 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.