TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:00:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mesec dana dijete-licna iskustva  (Pročitano 3886 puta)
dassa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #8 poslato: Septembar 14, 2009, 01:48:21 posle podne »

Pa izbacio sam suvisnu vodu pa je i bilo za ocekivati da spadne koji cm.. :)
U svakom slucaju ja sam zadovoljan,sad krece "zimski tov misica" pa cemo marta ponovo sa dijetama,a mozda i nekim takmicenjem,ko zna... :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Septembar 10, 2009, 08:08:06 pre podne »

Hvala. Nastavicu sigurno...Ishrana i odmor jesu osnov svega. Meni je suplementacija samo mala pomoc...Smatram da ona ima 20-tak procenata udela u svemu.

upravo tako!



dassa, pa uopste nije lose!!  ... suplementacija je odlicna, verovatno je ishrana bila dobra...  to sto je biceps manji ne mora a moze da znaci i gubitak misicne mase, tako da ako nisi radi sa tegovima u teretani mozes slobodno... ponavljam kao papagaj ali stvarno nema boljeg nacina da se ubrza metabolizam od rada sa opterecejnem
Sačuvana
dassa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #6 poslato: Septembar 10, 2009, 07:46:59 pre podne »

Ja sam sa dijetom krenuo 2. maja,uz kombinaciju animal cut(2 paketica dnevno,dve kutije),elite whey(oko 4,5kg sam ispio,dnevno oko 100g),glutamin(25g dnevno tokom celokupne dijete),i uz jaki kardio uspeo sam da smanjim struk sa 88cm na 77cm,biceps je sa 45cm spao na 44cm,grudi 117cm....to sam postigao za nekih dva meseca...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #5 poslato: Septembar 09, 2009, 03:00:22 posle podne »

Samo nastavi dalje,i neka ti tvoj napredak bude dalji podstrek da jos vise napredujes,a ne dozvoli da se opustis

Za BIotech ne znam sta da ti kazem,razumem da su finansije svima bitne pa ako tebi licno to vise odgovara OK.Svaka roba ima svoga kupca,ja se licno ne opredeljujem za tu firmu nikada.Ali je iz tvog primera jasno da je disciplina u ishrani i treningu najbitnija stvar
Sačuvana
Be Happy!!!
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 09, 2009, 02:21:30 posle podne »

Hvala. Nastavicu sigurno...Ishrana i odmor jesu osnov svega. Meni je suplementacija samo mala pomoc...Smatram da ona ima 20-tak procenata udela u svemu. A sto se biotech-a tice nisam rekao da su istog kvaliteta kao renomirani vec da nije odgovarajuca razlika u ceni i kvalitetu izmedju istih...A zivimo u Srbiji tako da ipak moramo da obracamo paznju na cenu....:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2009, 08:20:09 pre podne »

Najpre zelim da ti cestitam na uspehu i na izdrzanoj dijeti, ako je to bio tvoj cilj odlicno, samo nastavi sa pravilnom ishranom...

Za Biotech moram da budem iskrena da ne delim misljenje, njegov kvalitet definitivno ne moze da parira nekom drugom brendu, ali ono sto je najbitnije je to da si uvideo da je ishrana osnova i da ako je ona sredjena dalje ide mnogo lakse sa suplementima
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2009, 12:52:01 pre podne »

Ummm... ::)
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #1 poslato: Septembar 08, 2009, 09:44:21 posle podne »

Zeleo bih da podelim iskustva sa forumasima. Iskustva iz svog programa za definiciju. Program je trajao 30 dana. Visok sam 175 i na pocetku dijete sam imao 79 kg...Dnevni unos proteina mi je bio oko 170 g. A dnevni unos kalorija varirao izmedju 1200 i 1800...Bila je to dijeta koja je nesto izmedju klasicne low karb i keto dijete-oko 10-30g uh 5 puta nedeljno i 70-150 g uh 2 puta nedeljno...Imao sam treninge u teretani 5 puta nedejno i aerobne 2-3 puta nedeljno....Od suplemenata sam pio iso whey od biotecha i glutamin od istog proizvodjaca....Osim toga pio sam i carbs interecept od natrola i supercuts 3 od universala.Rezultat je sledeci:
-79kg-73kg----sto je 6 kg manje i svih 6 kg su voda i mast....Dobio sam dosta ovim na definiciji i izdrzljivosti i svima bih preporucio ovaj program jer radi...Naravno on treba da se prilagodi odgovarajucoj visini i tezini....
p.s.- Zeleo bih da naglasim da su biotechovi proizvodi extra i da ne postoji velika razlika izmedju njih i nazovi eminentnijim proizvodjacima...Makar ne dovoljna da opravda drasticnu razliku u ceni....
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.