TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:03:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Odg: ELITE WHEY (DYMATIZE), iskustva...  (Pročitano 13760 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Novembar 26, 2010, 04:05:23 posle podne »

Posle treninga možeš piti dekstrozu sa whey-om, količina zavisi, 30ak grama je u proseku dovoljno.

Ali kao što Robert reče nije ti potrebna uz kre alkalyn, ako je za to vezano tvoje pitanje
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #32 poslato: Novembar 26, 2010, 01:54:33 posle podne »

Uz kreatin ili uz whey(pošto je ovo tema o wheyu)?

Ako govoriš o KreAlkalynu, ne treba ti šećer uz njega.
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2010, 01:56:53 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Wolfy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #31 poslato: Novembar 26, 2010, 01:45:14 posle podne »

Nisi se zeznuo, to je odličan kreatin. Uzimaj 2 kapsule pre i 2 posle treninga.
hvala na savetu. samo jos ovo sam hteo da pitam da li on ostaje pa moram da pijem puno vode ili ne? i koliko dugo smem da ga pijem bez pauze? da i cuo sam da tek u 2nedelji pocinje u punoj snazi da deluje?

nemoj da piješ kreatin sa mlekom.  Što se dejstva tiče osetićeš vrlo brzo blagi porast snage, ali fokusiraj se na trajniri rezultat, tj. kontinuirani rad od bar jedno 3 meseca i onda da vidiš prave rezultate ;)
hvala na savetu. a ako pijem dekstrozu koliko je treba pomesati?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Novembar 25, 2010, 03:25:03 posle podne »

Nisi se zeznuo, to je odličan kreatin. Uzimaj 2 kapsule pre i 2 posle treninga.
hvala na savetu. samo jos ovo sam hteo da pitam da li on ostaje pa moram da pijem puno vode ili ne? i koliko dugo smem da ga pijem bez pauze? da i cuo sam da tek u 2nedelji pocinje u punoj snazi da deluje?

nemoj da piješ kreatin sa mlekom.  Što se dejstva tiče osetićeš vrlo brzo blagi porast snage, ali fokusiraj se na trajniri rezultat, tj. kontinuirani rad od bar jedno 3 meseca i onda da vidiš prave rezultate ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #29 poslato: Novembar 25, 2010, 01:26:27 pre podne »

jel maltodextrin dolazi u obzir samo uz protein posle treninga ili moze i sa kreatinom npr u fazi punjenja umesto dex

Moze i sa kreatinom u fazi punjenja.
Sačuvana
mrki.vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


« Odgovor #28 poslato: Novembar 25, 2010, 01:24:01 pre podne »

jel maltodextrin dolazi u obzir samo uz protein posle treninga ili moze i sa kreatinom npr u fazi punjenja umesto dex
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Novembar 25, 2010, 01:15:39 pre podne »

kad smo se vec dotakli kreatina...probao sam klasican monohidrat i dobro radi. zeleo bi da probam creatim ili  creabose,sta preporucujete i ima li neke bitne razlike u delovanju ova dva suplementa?

Ja sam probao creabose i iskren da budem nisam osetio neku razliku od standardnog cistog monohidrata.Po meni monohidrat+dextroza+whey u kombinaciji sa dobrom ishranom dace odlicne rezultate pogotovu ukoliko se vodi racuna o balansu UH jer onda nece doci do navlacenja potkozne vode vec samo vode direktno u misic sto je svima i cilj.
Sačuvana
mrki.vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


« Odgovor #26 poslato: Novembar 25, 2010, 12:34:04 pre podne »

kad smo se vec dotakli kreatina...probao sam klasican monohidrat i dobro radi. zeleo bi da probam creatim ili  creabose,sta preporucujete i ima li neke bitne razlike u delovanju ova dva suplementa?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Novembar 24, 2010, 10:12:29 posle podne »

pa pijem ja dosta tecnosti ali vode ne bas puno... pijem mleka i sokova dosta... jer mora bas voda? xD a za pauzu pitam posto nikad nisam pio pa me zanima ,neko kaze da treba pauza neko kaze ne pa ispitujem teritoriju... :D

Voda bi bila najbolja opcija.Sto se tice pauze mozes je napraviti posle nekog perioda.
Sačuvana
Wolfy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #24 poslato: Novembar 24, 2010, 10:04:29 posle podne »

pa pijem ja dosta tecnosti ali vode ne bas puno... pijem mleka i sokova dosta... jer mora bas voda? xD a za pauzu pitam posto nikad nisam pio pa me zanima ,neko kaze da treba pauza neko kaze ne pa ispitujem teritoriju... :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Novembar 24, 2010, 08:48:02 posle podne »

Ne razmišljaj mnogo o tome kada će početi da deluje jer vrlo lako možeš upasti u placebo zamku. Koristi ga i ne razmišljaj mnogo. Budi siguran da ćeš osetiti kad počne da deluje, bilo to posle dve nedelje ili dva dana. ;)

Koliko vode trenutno piješ? Opet moram da ponovim - zavisi šta je to za tebe "puno vode". Nekome je normalno da pije 3 l vode dnevno(što je i neka prilično optimalna doza) nevezano za fizičke aktivnosti i suplementaciju, a neko živi na nekoliko čaša vode dnevno(što je premalo) i smatra to normalnim. Elem, poenta je da se uvek trebaš truditi da uneseš što više vode. Imaj ravnomerni unos tokom dana, a ne da se nalivaš u pojedinim periodima, a u drugim periodima da si bez vode.

I o pauzi ne razmišljaj mnogo. Zanima me zbog čega misliš da treba pauza sa kreatinom? :)
Znam neke koji su bukvalno cele godine na nekom obliku kreatina(mono, cee, krealkalyn...), a drugi pak prave pauze posle nekog vremena. I nikom ništa ne fali. :)
Znači, možeš praviti pauze, a i ne moraš.
Sačuvana
Wolfy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #22 poslato: Novembar 24, 2010, 08:24:52 posle podne »

Nisi se zeznuo, to je odličan kreatin. Uzimaj 2 kapsule pre i 2 posle treninga.
hvala na savetu. samo jos ovo sam hteo da pitam da li on ostaje pa moram da pijem puno vode ili ne? i koliko dugo smem da ga pijem bez pauze? da i cuo sam da tek u 2nedelji pocinje u punoj snazi da deluje?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Novembar 24, 2010, 04:37:07 posle podne »

Imaš odličnu suplementaciju za oporavak i povećanje snage i izdržljivosti,

ako uz to imaš odlično sreĂ°enu ishranu i jak trening možeš se nadati dobrim rezultatima ;)

Kreatin uzimaš kao što ti je Robert preporučio, a protein ujutru i nakon treninga - preporučljivo sa vodom.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #20 poslato: Novembar 24, 2010, 03:40:19 posle podne »

Nisi se zeznuo, to je odličan kreatin. Uzimaj 2 kapsule pre i 2 posle treninga.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #19 poslato: Novembar 23, 2010, 10:08:10 posle podne »

uzeo sam elite whey protein isolate i zanima me koje mi kreatine preporucujete uz to?zelim da nabijem misicnu masu. ja sam tek sad poceo to da pijem i nemam bas iskustva sa hemijom... imate savete?

Suplementi a ne hemija ;)  ali niko s naucen nije rodio i zato si ovde da nesto naucis.Sve sto treba je da nas pitas jer nas tim je uvek raspolozen da pomogne.Savetujem ti da malo iscitas i forum kako bi se vise informisao,pogotovu delove koji su namenjeni za pocetnike skroz gore na samom pocetku foruma.
Sto se tice tvog pitanja mislim da si napravio odlican izbor sto se proteina tice a od kreatina mozes uzeti kao sto ti je i marko rekao stim sto bih ja dodao jos Scitec monohidrat jer se meni pokazao odlican.Ne zaboravi da uzmes u dex pa da mesas sa monohidratom.
I najvaznije je da sredis ishranu ako ona nije sredjena dzaba ti suplementi.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 19 upita.