TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:43:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: klasican Cucanj vs Hack cucanj  (Pročitano 6064 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #19 poslato: Oktobar 04, 2009, 07:38:12 posle podne »

Pa neces od jednog cucnja da skratis listove ali ako radis tako godinama hoces...To ti je ka sto ribe nose cipele sa stiklom i njima se skracuje misic ako duze nose......

ne nije tacno...kad nose stikle njima hipertrofira list :)

tako da boki druze...deo sto si napisao nije tacan...to da se skracuje misic nije tacno...al da nije dobro stavljati tegice ispod peta nije dobro
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 04, 2009, 05:29:06 posle podne »

koliko znam ti tegici nisu dobri zbog kolena i opterecenja mislim ledja koliko sam jednom cuo,i samo zbog toga ih ne treba stavljati...ako se secam
А ако се ја сећам,данас сам поставио линк једне теме где је то објашњено.
Бојане ти нешто одвалиш и онда се као исправљаш а уствари се само још више "закопаваш".
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 04, 2009, 01:55:53 posle podne »

koliko znam ti tegici nisu dobri zbog kolena i opterecenja mislim ledja koliko sam jednom cuo,i samo zbog toga ih ne treba stavljati...ako se secam
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 04, 2009, 01:48:36 posle podne »

Pa neces od jednog cucnja da skratis listove ali ako radis tako godinama hoces...To ti je ka sto ribe nose cipele sa stiklom i njima se skracuje misic ako duze nose......
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 04, 2009, 10:13:35 pre podne »

Маузер,нисам се ја ништа изгубио него сам хтео да ти кажем да држање шипке само на трапезима,код чучња,је карактеристично за бодибилдинг,док се у "паверлифтингу" шипка држи ниже,тако најмање оптерећујеш кичму.Дакле,станеш пред сталак,наслониш леђа
на шипку,малко се наместиш(горе-доле) да осетиш да се "углавила" стегнеш лопатице и то је то.Шипка је ослоњена на трапез и доњи део задњег рамена.Не гураш је ка горе него ка леђима(буквално је углављена у "рупу").
Што се тиче тих тегова,знам да не ваља из више разлога,али то радим само код "хек" чучња(кога радим понекад),јер другачије нема теорије да урадим, никад код класичног.

Овако је отприлике објашњавао технику чучња Милан Ј. на једном другом форуму а ја је укратко преносим.Давно сам измеђуосталог и то читао и доста ми је помогло,ево те дискусије (извињавам се домаћинима http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=10582&postdays=0&postorder=asc&start=0   кратка и квалитетна дискусија вреди прочитати сваку поруку.

п.с. Мики,ти имаш мнооого више знања ,слободно исправи и мене и сваког другог,ако негде погреши.


Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #14 poslato: Oktobar 04, 2009, 09:43:48 pre podne »

Samo bez tegica ispod peta skratices misic.......

Hhahaha, u kom si ti vijeku ? jel radis skotov pregib da produzis biceps ?
Sačuvana
two more...no matter what...!
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 04, 2009, 12:42:30 pre podne »

Samo bez tegica ispod peta skratices misic.......

a joj...a sta ce biti sa tim delom sto se skratio...mislim ono...jel moze nekako da se produzi? e isto tako ne moze ni da se skrati
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 03, 2009, 11:26:18 posle podne »

pravilno se cucanj moze izvesti samo ako se postavi neka klupa,koliko sam shvatio pokret je navika a ne koncentracija....
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 03, 2009, 08:22:32 posle podne »

Ja isto stavim tegic ispod pete kad radim cucanj, posto imam duze noge i kraci torzo, ali gledam da mi kolena ne prelaze zamisljenu liniju sa prstima na nogama
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 03, 2009, 04:50:12 posle podne »

:) .....Mozda ne zna dokle dosezu trapeziusi! :)
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 03, 2009, 04:45:26 posle podne »

pa vidis da se viljuska nesto izgubio...
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 03, 2009, 04:33:18 posle podne »

Pa nemas drugi izbor kod klsicnog cucnja moras na trapezima....
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 03, 2009, 03:27:14 posle podne »

pa na sta da je navalim?
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 03, 2009, 02:05:21 posle podne »

Postalo mi je mucno da radim obican,zbog povreda a i ledja su malko pocela da me bole,pa sam nameravao da promenim jer imam utisak kao da me sipka pritiska ne znam zasto je ne mogu da je drzim kao pre ne smetano na trapezima...

Мики ти је све објаснио у претходној поруци....Не држи се шипка на трапезима,бар не када радиш снагу,него што ниже можеш(да је углавиш),јер тако најмање оптерећујеш леђа.
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2009, 10:15:00 pre podne od strane Viljuska » Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 03, 2009, 01:44:07 posle podne »

Postalo mi je mucno da radim obican,zbog povreda a i ledja su malko pocela da me bole,pa sam nameravao da promenim jer imam utisak kao da me sipka pritiska ne znam zasto je ne mogu da je drzim kao pre ne smetano na trapezima...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.