TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:35:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: iPod Touch 8GB  (Pročitano 7523 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 07, 2009, 08:11:04 posle podne »

Znam, cuo sam... Ali to je relativno :)

Najbolje da se manemo mlacenja prazne slame, svi smo razliciti i svi imamo razlicite "favorite", stoga idemo u circulus vicious...
Smatram da je apple neprikosnoven i ostacu pri tom stavu... Dizajn, i pre svega originalnost, a sto se tice performansi i ako nisu najbolje u samom vrhu su...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #35 poslato: Oktobar 07, 2009, 07:43:14 posle podne »

pa sto se tice kvaliteta zvuka na konkretno Noki-i 5800 mislim da vazi za trenutno najbolji kvalitet zvuka,pa cak i u okviru vecine muzickih plejera sto mp4 sto i-pod.Ako mi ne verujes nek ti neko pusti neku pesmu sa dosta promene tonova pa ces videti :)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 07, 2009, 07:37:40 posle podne »

Poenta jer sam i hteo da imam bas iPoda, i ovako bezim od tela... Za jedno 15 godina ce ljudi tek svatiti posledice zracenja pa vi vidite... A pogotovo od tih multifunkcinalnih i "nabudzenih"... odensite na fakultet npr gde moze da se testira zracenje... znaci jedu mozak...

Takodje, kvalitet zvuka je mnogo bolji na iPodu ;)

Sasa narucio preko apple store-a kada sam bio zimus u AUS... takodje, za iste pare sam mogai u Mac1 shopu (oficijelni apple distributer), ali sam narucio online zbog engravinga t.j. besplatnog graviranja imena na poledjini...
Neznam da li si ocekivao mozda da ti kazem da sam uzeo u Jevrejskoj u Novom Sadu u china town prodavnici :)
Na pocetku sam napomenuo da stvarno treba ne zaboraviti, nego totalno otpisati kupovina apple-a (bilo sta) u Srbiji, jer cene ne da su nerealne, nego bolest...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #33 poslato: Oktobar 07, 2009, 05:18:25 posle podne »

u svakom slucaju ne vidim vise poentu qpovine I-Pod-a kada danasnji smart telefoni pruzaju to sve sto pruza i I-pod i plus su telefoni :).Kontam da u neko skorije vreme nece biti ni i-pod,a ni PDA,jer sve vise se ugradjuju kvalitetnije stvari u telefone.Primera radi samsung planrira ubacivanje procesora od 2ghz tokom sledece godine u svoje telefone.Dalje ne treba nista da pisem sta recimo sprema Noki-a itd ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #32 poslato: Oktobar 07, 2009, 04:53:33 posle podne »

pa ne radi jer ima i "tamo" u linku :P

                                          ovako treba da ide  http://www.zagg.com/ 


Pa znam zasto ne radi ali sam hteo da ispravis  :P :P
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 07, 2009, 03:59:50 posle podne »

pa ne radi jer ima i "tamo" u linku :P

                                          ovako treba da ide  http://www.zagg.com/ 

Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
honda83
Gost
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 07, 2009, 03:08:09 posle podne »

http://www.itsvet.com/proizvod/apple-ipod-touch-16gb-2nd-gen/comp_tehn_mp3/171/902 - napisao je Ipod a ne Iphone!
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #29 poslato: Oktobar 07, 2009, 02:52:59 posle podne »

Steleru ne radi link sto si postavio.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #28 poslato: Oktobar 07, 2009, 02:37:06 posle podne »

Dobro ajde Ognjene kazi gde si to uzeo ipod 16 gb za manje od 220 evra i sad je jos jeftiniji.Ali kazi prodavnicu nemoj grad i drzavu.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #27 poslato: Oktobar 07, 2009, 12:38:54 pre podne »

ima jedna fora ewo za te pare qpis 5800 hakujes je,stavis novi softver sada 31.0.008,narucis zastitnu foliju iz USA za 1000 din koja ima dozivotnu garanciju ko ne veruje neg pogleda na www.zagg.com.Tamo ima za sve aparate sa "zajebanim" ekranima
Kad to sve uradis ubacis neke cool programe tipa office,virtualni keyb. i recimo skines sa neta najobicniji konverter za video za recimo I-Pod.Konvertujes ubacis film i ako je dvd ili r5 snimak garantujem taj kvalitet slike da mozes opusteno da gledas filmove jer ih ja gledam.Plus necu da pricam o 35 sati reprodukcije muzike mp3 i procesor na 400mhz i to sve za pare od 250 eur + je to telefon.Eto imam ga od aprila meseca nijedna ogrebotina,a ispadao mi je,sa svakim firmw je brzi + od kad imam foliju ne brinem za ogrebotine na ekranu,a imam i fotrolu nokinu qpio u Telenoru na popustu za 500din.I sad ce meni neko da prica da je I-pod od apple ili I-phone bolji od Nokie ? Imao sam prilike da drzim I phone i da pricam sa ljudima komentari su telefon za pokazivanje pa cak i ovaj nove generacije primere necu da navodim zasto.A uskoro se ubacuje kineticki scroll za nokiu u novom firmw i za 2-3 meseca se ocekeje update sa multi touch kao kod i phone dakle bez uvrede sve price ti sa ovim primerom padaju u vodu ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 03, 2009, 06:17:19 posle podne »

Heh, jos uvek sam zdrav i prav da sam potpuno imun na ove virutalne prepirke, naravno da se ne ljutim...

Inace iPod touch sam platio od 16 GB manje od 220 eura, novog naravno i kao sto sam napisao sve sa ugraviranim imenon nazad i zastitnom folijom za ekran... ako je to xxx evra onda ok... ne treba da pisem da je to bukvalno mini lap top zbog wi fi-a... a sada je jos jeftiniji jer sam ga ja uzeo u Januaru...

Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 03, 2009, 04:55:37 posle podne »

vidi ga ko pucka http://www.itsvet.com/proizvod/crypton-crypmp-4290-1gb/comp_tehn_mp3/511/840 i garancija i sve!
Pre cu za njega da dam 75 evra nego za ipod xxx evra.I nemoj da se ljutis kvarimo coveku temu!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 03, 2009, 04:43:55 posle podne »

Hvala oboma na komplimentima, da, debil sam, volim da dajem 5x vise para da bi mogao da samo da kazem to... zivite i dalje u zabludi...
skinite sesire, mozda cete moci da vidite malo unapred na dugorocnije...
apsurd svega ovoga je sto, em je apple 3 x bolji a em je u stvari isplativiji na dugorocno zbog zivotnog veka...
i ko je onda snob, onak ko kupi apple i koristi ga 6 godina, ili onaj ko kupi lap top na akciji i promeni ga za 2 godine (da bi zadovoljio upravo te vase snobovske manire sto na mene prebacujete, i da bi bio "savremen" i u toku)...
Cemu dalja rasprava, niko vas puskom nije prisilio na apple... imate lepo one cryptone ili kako se vec zovu, isti oblik, ista boja kao iPod, "ma sve isto"... samo pazite kada pipate ekran pa jedete, zna biti toksicno
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 03, 2009, 04:15:45 posle podne »

Priznaj da si snoob.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #22 poslato: Oktobar 03, 2009, 03:58:50 posle podne »

Ja se izvinjavam za OFF to je ovde normalna pojava.Srecna prodaja.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 18 upita.