TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 10:05:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Američka tržišna komisija uvodi nove zahteve za oglašavanje i reklamiranje  (Pročitano 2629 puta)
honda83
Gost
« Odgovor #8 poslato: Novembar 13, 2009, 11:04:48 posle podne »

Znam ja odgovor na moje pitanje. Uzela je nekoliko kesica tog caja, posto radi u apoteci pa je mogla da ih vrati ako joj ne odgovaraju. Dve noci nije spavala, nije mogla da zaspi, pila je po kao sto pise, 20 min pre dorucka i to je to. Bolelo je u grudima, bila je nervozna, srce joj lupalo. Popila je treceg dana bensedin i smirila se... Sada je sve normalno i kesice je vratila. Nasla je jos devojaka na forumima koje su se zalile na iste probleme. Pise da ima oko 6 grama kafe ali se ne spominje procenat kofeina, pretpostavljam da je u tome caka. A i bilo joj muka, nista nije mogla da jede... Toliko o zelenoj kafi... Ne mora da znaci da ce i druge osobe da imaju takve probleme, naravno, ali ne bih nikom preporucio da to koristi...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #7 poslato: Novembar 13, 2009, 09:04:39 posle podne »

Ta kafa je preskupa koliko sam ja cuo, a da li valja, ne znam...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
honda83
Gost
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 12, 2009, 09:25:03 posle podne »

A sta je sa onom zelenom kafom?? Sta mislite o tome? Mogu da otvorim novu temu ako je potrebno, devojka i majka zele to da probaju a ja bih probao zbog ciscenja organizma.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 12, 2009, 09:29:36 pre podne »

meni su par puta iskocile reklame na face-u koje su bile od koristi, za neke seminare... za koje mozda ne bi drugacije cula...

a sto se tice reklama tipa top shop  sigurna sam da svi znaju da je to laz, ali opet takve reklame ostave "ono nesto" u tebi sto te kopka da to ipak probas! ne mislim na nas, vec na prosecnog coveka koji nije puno upucen uzasan marketing...
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 09, 2009, 10:34:46 posle podne »

Ja! Jednom prilikom video reklamu za neki Twister obrok u delta sitiju. Bio da kupim tamo neki sat, i svratili i ajde da vidimo sta je to, kao neka piletina u tortilji, nesto slicno girosu. Odrase nas po 300 i neki dinar i ostasmo gladni...  ::)
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 09, 2009, 07:27:06 posle podne »

Na FB-u ima reklama?? bas me zanima ko jos to gleda :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
honda83
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 09, 2009, 02:43:15 posle podne »

To bi bilo pametno da se promeni, mada ove reklame na tv-u deluju divno, covek pomisli da moze da sedi i jede po celi dan i da skida kilograme..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 09, 2009, 09:19:35 pre podne »


Na CNN sajtu pojavio se zanimljiv članak u kojem se opisuju novi potezi Američke tržišne komisije kojoj je u interesu da zaštiti kupce. Kao jedan od glavnih problema navodi se internet oglašavanje, meĂ°u kojima prva mesta zauzimaju Facebook i Twitter koji, kako kažu - preko reklama ostavljaju jak utisak na kupce.
Jedan od zanimljivijih delova odnosi se na reklamiranje proizvoda za skidanje viška kilograma gde se pominju neverovatni primeri "pre i posle" gde je osoba izgubila na desetine i više kilograma zahvaljujući odreĂ°enom proizvodu, dok na bočici sitnim slovima piše "rezultat nije tipičan/prosečan".
Amerikanci kažu da će kompanije u budućnosti morati da budu strogo usresreĂ°ene da kupcima daju pravi orijentir šta mogu da očekuju od proizvoda.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.