TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 08:37:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mek  (Pročitano 20262 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #102 poslato: Septembar 19, 2010, 10:33:07 posle podne »

Нема "више ресторана"?! Ја бих замолио ако неко зна иједан ресторан где се може јести здраво да напише, јер лично не знам ниједан у БГ-у! Знам где има одлична клопа, али то се никако не може рачунати у здраву храну о којој причамо, како количнински, тако ни по саставу...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #101 poslato: Septembar 17, 2010, 04:27:20 posle podne »

meni je samo krivo što nema više mesta na kojima možemo da se hranimo i mi koji želimo "zdraviju" a opet brzu opciju...
jedino da nosimo od kuće ili da odemo u restoran... ne bukvalno,ali većina stvari koje reklamiraju kao "fit proizvod" nije baš fit...


Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #100 poslato: Septembar 16, 2010, 01:04:52 posle podne »

Svako je sam krivac jer niko nas ne tera da jedemo puno ili malo,kvalitetno ili nekvalitetno.A uvek je naravno najlakse kriviti druge.Da se taj debeloguzan sto je odapeo malo kontrolisao ne bi mu se to dogodilo.U svemu treba biti umeren i bice ok.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #99 poslato: Septembar 16, 2010, 12:57:45 posle podne »

Nije mek kriv, nego ljudi što nemaju mere.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #98 poslato: Septembar 16, 2010, 10:56:27 pre podne »


                                                   Reklama zbog koje će vam presesti Mekdonalds


    Grupa američkih lekara, okupljena u Odboru za odgovornu medicinu - PCRM, priprema se za objavljivanje TV spota koji bi mogao da pokvari apetit klijentima "Mekdonaldsa", a na veliku štetu tog popularnog lanca brze hrane.




Video snimak bi trebalo da bude emitovan u četvrtak u Vašingtonu, u okviru reklamnog bloka tokom veoma popularne TV emisije "Dnevni šou" (Daily show).
Radnja tog spota se odvija u mrtvačnici gde žena jeca nad preminulim gojaznim muškarcem starim oko 40 godina koji drži napola pojeden hamburger u ruci, a oko njegovih nogu se pojavljuje čuveni logo "Mekdonaldsa" (McDonalds) i tekst: "To je bilo sve što sam voleo", kao aluzija na "Mekdonaldsov" slogan "To je sve što volim" (I'm Lovin' It).

Na kraju te antireklame za brzu hranu se čuje i glas koji kaže: "Visok nivo holestrola, povišen krvni pritisak, srčani napadi. Večeras jedite vegetarijansku hranu".

Emitovanje spota se planira i u drugim velikim američkim gradovima kao što su Čikago, Detroit, Hjuston i Los AnĂ°eles.

Taj video klip je izazvao veliko negodovanje uprave "Mekdonaldsa" koja ga je okarakterisala skandaloznim, lažnim i netačnim.

Klip možete pogledati ako kliknete OVDE


autor:mondo
preuzeto sa :  www.mondo.rs
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2010, 11:00:34 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
deni12
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 159


« Odgovor #97 poslato: Februar 26, 2010, 11:22:29 posle podne »

E legende moje,owo izgleda dobro i jos boljeg je ukusa,ali fora je u tome owo zdrawo ne moze biti. Proteini su u owoj hrani u extremnoj manjini. I ne razumem,na slici mozete da widite extra hamburger koji je welik,a owako kad ga dobijete on je kao was dlan. I dve stvari od hrane sto moze da se eksira su male sarmice i owi hamburgeri.


Mc hamburger i obican su uporedjeni ko duze moze da izdrzi. Obican hamburger se ubudjao posle nedelju dava (valjda) a mekov posle mesec dana.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #96 poslato: Februar 26, 2010, 12:47:41 pre podne »



                                                            "Mek Itali" podelio Italijane



  Hamburger "Mek Itali“ (Mc Italy) napravljen je isključivo od namirnica italijanskog porekla, a ministru poljoprivrede u Italiji toliko se dopala ta ideja da je hamburgeru dodelio prestižni, zvanični sertifikat ministarstva. MeĂ°utim, novim hamburgerom nisu baš svi oduševljeni.

Italijanski ministar poljoprivrede Luka Zaia promoviše hamburger kao svojevrsnog "ambasadora italijanskog ukusa". Sve namirnice koje se koriste za pravljenje hamburgera: od govedine, preko asiaĂ°o sira, do sosa od artičoke, italijanskog su porekla.

Ministar tvrdi da će to italijanskim farmerima doneti mesečnu dobit od tri i po miliona evra. MeĂ°utim, Silvio Barbero, koji je na čelu MeĂ°unarodnog slou fud (Slow Food) pokreta, je veliki protivnik tog novog jela, piše "Dojče vele“.

"Kulturološki gledano, mislim da je potpuno pogrešno promovisati takozvani italijanski ukus preko multinacionalne kompanije kao što je 'Mekdonalds'. Ekonomski gledano, postavlja se pitanje koliko 'Mekdonalds' plaća italijanskim farmerima za njihove proizvode? Siguran sam - veoma malo, iako ne žele da nam daju preciznu informaciju. Malim, lokalnim proizvoĂ°ačima to ne donosi ništa.“

U "Mekdonaldsu" tvrde da je u poslednjih nekoliko sedmica prodato preko 100.000 "Mek Itali“ hamburgera. Meni će biti proširen još jednim "sto odsto italijanskim hamburgerom" sa lukom i slaninom.

Italijanski kulinarski kritičar Alfredo Antonaros smatra da je jako važno da postoji javna debata o tome. On tvrdi da je bitno to što je multinacionalna kompanija istakla značaj korišćenja lokalnih proizvoda. S druge strane, Antonaros veruje da "Mekdonalds" sa svojim "Mek Italijem“ nema velike šanse u borbi protiv prave italijanske kuhinje:

"Arapi, Normani, Vikinzi, Amerikanci, Holanðani, ljudi iz svih krajeva sveta su osvajali Italiju. Mislim da je 'Mekdonalds' ipak premali neprijatelj.“

izvor:mondo
Sačuvana
   
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #95 poslato: Decembar 07, 2009, 08:02:21 pre podne »

Pa zivim blizu meka i stalno prolazim pored....Jednom sam morao da pokleknem......:)
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #94 poslato: Decembar 06, 2009, 11:20:17 posle podne »

 8) 8) 8)


Evo jutros pojedoh 2 hamburgera i pitu od jagoda....Izdao sam bodybuilding...:)

sta reci na ovako nesto  
stidi se
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2009, 11:25:40 posle podne od strane Johnny Bravo » Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #93 poslato: Decembar 06, 2009, 08:33:32 posle podne »

Evo jutros pojedoh 2 hamburgera i pitu od jagoda....Izdao sam bodybuilding...:)

shame on you!   ...šalim se :)

i to ti je pametnije nego ja kad sam pojela neku fitnes salatu... dobila 2 lista neke salate, i neki masni sos u prilogu
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #92 poslato: Decembar 06, 2009, 09:56:52 pre podne »

Evo jutros pojedoh 2 hamburgera i pitu od jagoda....Izdao sam bodybuilding...:)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #91 poslato: Decembar 05, 2009, 02:48:17 posle podne »

Zanimljivo da samo napolju smrdi :)
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #90 poslato: Decembar 05, 2009, 05:41:32 pre podne »

Taj smrad je zaista prepoznatljiv!
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #89 poslato: Decembar 05, 2009, 01:03:20 pre podne »

 8) 8) 8)

ma mnogo smrdi..mast bi bar mirisala  ;D
sta god da je,dobro sigurno nije  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #88 poslato: Decembar 04, 2009, 09:46:07 pre podne »

Eh da je palmino ulje... cista svinjska mast  :D!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 17 upita.