TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:42:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 16 17 [18] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mladi sir  (Pročitano 77807 puta)
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #12 poslato: Oktobar 26, 2009, 02:34:47 posle podne »

Ja ostajem pri sabackom samo moram da probam taj president ako neko ima sliku nek postavi jer nisam ga vidjao na rafovima dis-a i maksija.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 26, 2009, 01:33:30 posle podne »

U, moram probati u novom fensi pakovanju :)
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 26, 2009, 01:03:25 posle podne »

Moram da PROBAM tu vasu ellu dok sam ovde....
Jel to ono u ljubicastom paku???    ALI samo kad bih imao ovde ovaj ...sto kazem MY PASSION !! http://www.morningstarmilk.com/ProductPictures/Cottage_Cheese_Non_Fat_1lb.JPG


Jeste, to je taj, samo su sad promenili pakovanje pa možda naiĂ°eš i na jedno i na drugo...
Odličan je sastav (12g P, 1g UH, 0,5g M), uglavnom je svuda 120-130 din pakovanje od 450gr...
ukus zavisi... uglavnom je ljudima bezukusan, al kad ga duže jedeš navikneš se... nije slan pa može i da se meša sa whey-om i bude ekstra ukus... meni je ok i ovako kad ga samog jedem...



Staro pakovanje:




Novo pakovanje:

Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 26, 2009, 12:51:10 posle podne »

Probaj, stvarno je extra... Nije ljubicasto pakovanje nego belo, mislim da je neko postavljao sliku na forumu, mada nije je tesko pronaci  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 26, 2009, 12:14:45 posle podne »

Moram da PROBAM tu vasu ellu dok sam ovde....
Jel to ono u ljubicastom paku???    ALI samo kad bih imao ovde ovaj ...sto kazem MY PASSION !! http://www.morningstarmilk.com/ProductPictures/Cottage_Cheese_Non_Fat_1lb.JPG
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 26, 2009, 11:50:58 pre podne »

I meni je ella u zadnje vreme postala jako ukusna, kao pavlaku da jedem  ;D Nisam mogao da verujem da cu ovo ikada izgovoriti, ali je stvarno tako. Cak mi je ukusnija od raznoraznih sireva koji su mi bili ranije preukusni u odnosu na nju. Ja npr. ellu bez problema mogu celu da pojedem i to mi je i vise nego o.k. obrok, a onaj sabacki sir koji kupim kada nema elle u marketu i koji mi je ranije bio jako ukusan, na jedvite jade pojedem pola kutije i posle mi bude muka. President nisam probao, pa sledeci put kada neko pocisti raf sa ellom pre mene, uzecu njega za probu, inace ella No1 definitivno  ;) :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 26, 2009, 10:26:29 pre podne »

Meni je ella i ekstra ukusa! Dodje kao neki krem sir. . . A jos bolji ukus je kada odstoji jedan dan!
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 26, 2009, 08:35:54 pre podne »

Ja uzimam "sabacku fetu" vec duze vreme i mogu vam reci da je jako ukusan,
zaboravio sam da pogledam kolika je vrednost proteina, cini mi se oko 10g...

Da li ima nesto jos bogatije proteinima sto se tice sireva ili da nastavim sa ovim ?


Kod fete je potpuno nebitno koliko proteina ima jer je krcata mastima i nikako nije dobra...
što se sastava tiče, Ella je tu definitivno na prvom mestu sa 12g proteina, 1g UH-a i 0,5g masti...
ali generalno, nisu loši ni Mladi sir šabačke mlekare ili Dukatov mladi sir President... lošijeg su sastava od Elle, ali može nekako da proĂ°e  osim ako si na nekoj striktnoj dijeti...
feta nikako...
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2009, 08:43:09 pre podne od strane filip85 » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 26, 2009, 01:04:02 pre podne »

Zavisi sta se gleda ukus ili kvalitet za nas sportiste? ako je ukus onda cu uzeti pivnicki koji obozavam ali jako je mastan.A ako gledam kvalitet onda samo ELLA.
Sačuvana
Srdjan Marjanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Brm

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 26, 2009, 12:08:06 pre podne »

Ja uzimam "sabacku fetu" vec duze vreme i mogu vam reci da je jako ukusan,
zaboravio sam da pogledam kolika je vrednost proteina, cini mi se oko 10g...

Da li ima nesto jos bogatije proteinima sto se tice sireva ili da nastavim sa ovim ?
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2009, 12:11:14 pre podne od strane Srdjan M. » Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 25, 2009, 11:25:22 posle podne »

Povremeno uzimam svrljiski sir, devojka mi naruci od jedne zene iz Svrljiga. Pojma nemam kakva mu je nutritivna vrednost ali znam da je sir ukusan :)
Sačuvana
Dominator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 25, 2009, 11:02:20 posle podne »

Koji sir jedete? Probao sam sve koji se prodaju kod nas
od Sabackog koji ima oko 10g proteina, pa Dukatov President sa 12,5 (svideo mi se ukus) i pre par dana sam kupio nov Imlekov koji je tvrd kao
a sole ga sacuvaj boze,a ima 16g proteina! Par puta sam se iznervirao kada sam kupio sir u marketu Familija blizu mene jer je imao kiseo ukus i kao da se pokvario a nije mu prosao rok trajanja. Imao sam i problema sa stomakom zbog toga..
Od sad uzimam na pijaci,svez, pretpostavljam da je zdraviji od tih pakovanih konzerviranih i sta sve ne... Samo ne znam kakva nutritivna vrednost moze biti tako nekog sira sa pijace.....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 16 17 [18] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.